Esileht Kodunurk “Maailma köök” meie kaubanduses

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: “Maailma köök” meie kaubanduses

Postitas:
Kägu

Kirjutage, milliseid häid leide olete avastanud või juba varasemalt teadnud ning kasutanud. Paistab, et valik aina laieneb. Selveri ja Rimi lehel on palju huvitavaid asju, mida tahaks proovida, aga huupi ei tahaks osta. Ja paljusid toiduaineid vist ei oskaks õigesti kasutadagi.

Majoneesi armastajana jäi silma näiteks majonees Sriracha. Panen lingi ka, aga see vist kustutatakse kohe.

https://www.rimi.ee/epood/ee/tooted/kauasailivad-toidukaubad/maailmakook/tai-kook/majonees-sriracha-ica-asia-250ml/p/813751

Siis näiteks bambusevõrsed.

https://www.rimi.ee/epood/ee/otsing?query=bambusev%C3%B5rse

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oleme suured Aasia köögi armastajad, ja head valikut pakuvad Umami ning Piprapood.

Parim Basmati riis Hobujaama peatuses olevast India poest, meie ostame kohe suure mitmekilose pakiga.

Sojakaste kas Kikkoman või siis Prisma Rainbow punase korgiga.

Ka Stockmannis on suht ok valik. Solarise all Tokumaru poes on Jaapani asjad.

Aga tõsistel Jaapani köögi kokkajatel tasub minna Helsinki Annankatu Tokyokan poodi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nii lai mõiste, missugust toitu sa armastad, missuguse teravusega jne? Kustkandist soovitada, maailm on lai 🙂

Mulle meeldib misopasta, see on selline soolakas-magus-ebatavalise maitsega, sobib imehästi nt ahjulõhega tavalise sinepi või soja-mee asemel.

Lisaks on mirini kaste sojaga (no põhimõtteliselt annab sama välja, kui marineerida liha soja ja meega).

Tom Kha (Ga) supp meeldib mulle, need kahvrilaimi lehed maitsevad mulle väga. Üliteravaid asju ei kasuta, ma olen tossike ses suhtes 🙂 mees närib jalopenosid jms. Magus tsillikaste sobib ketsupi asemel paljude asjadega, karripasta+kookos paljude lihasortidega jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk “Maailma köök” meie kaubanduses