Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maailmavaate

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Maailmavaate

Postitas:
purustatud

Mida arvate inimestest, kellel puudub igasugune maailmavaade?

+1
-14
Please wait...

Postitas:
donalola

Mitte kellelgi ei puudu tegelikult maailmavaade, tõekspidamised jms. See, et neid sinuga ei jagata või suuremale avalikkusele ei demonstreerita, ei tähenda veel nende puudumist. Isiklik asi, mis ei puutu kellessegi peale inimese enda.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Galileah

Ma arvan ka, et tal mitte ei puudu see, vaid ta on konservatiiv.
Ja tya lihtsalt ei viitsi su kiunumist ja halvustamist sel teemal kuulata.

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
varskekartul

Igal inimesel on maailmavaade. Isegi sügava intellektipuudega inimesel on, kuigi ahtake.

Mulle tundub et sinu meelest on maailmavaadeta inimesed need, kelle vaated elule ei ühti sinu omadega. On mul õigus?

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Tervist

Noo sellist asja saab väita ainult inimene, kellel puudub omal maailmavaade.

+10
0
Please wait...

Postitas:
purustatud

Noo sellist asja saab väita ainult inimene, kellel puudub omal maailmavaade.

Jah, ma olengi selline ja ei leia, et seda häbenema peaks.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Kui sa just vegetatiivses seisundis ei ole, siis mingi maailmavaade on sul ikka, mingid asjad mida hindad ja tõekspidamised ning tavad. Mõni mõte ikka peas liigub, perekooli said ju teema tehtud.

+13
0
Please wait...

Postitas:
nuhvel

Milles see väljendub, et inimesel puudub maailmavaade? Mis tal siis täpsemalt puudub?

+8
0
Please wait...

Postitas:
kadri97

Teemapüstitus on juba kuidagi nii negatiivne. Puudub maailmavaade – tõenäolisem on, et see inimene ei viitsi enda “maailmavaadet” sinuga jagada. Ja kui ka puudub, mis siis?

+4
0
Please wait...

Postitas:
purustatud

Milles see väljendub, et inimesel puudub maailmavaade? Mis tal siis täpsemalt puudub?

Sellest pidevast ilmtingimata vastanduvast konservatiivide-liberaalide vahelisest võitlusest on jube kopp ees. Isegi haigusele ja selle leviku tõkestamisele omistatakse maailmavaade. Konservatiiv vaatab liberaali nagu džihadist kristlast- uskmatu, järelikult vaenlane. Jne jne jne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

midagi ei arva

+1
0
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Sellest pidevast ilmtingimata vastanduvast konservatiivide-liberaalide vahelisest võitlusest on jube kopp ees. Isegi haigusele ja selle leviku tõkestamisele omistatakse maailmavaade. Konservatiiv vaatab liberaali nagu džihadist kristlast- uskmatu, järelikult vaenlane. Jne jne jne.

Ja ka vastupidi.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Kuidas see üleüldse võimalik oleks? Ma kujutan ette, et isegi vihmaussil on teatud “maailmavaade” olemas. Et see ei ühti sinu omaga või et sa seda lihtsalt ei tea, ei tähenda, et poleks ju!

+5
0
Please wait...

Postitas:
JennyBro

See, et inimene ei pruugi oma maailmavaadet sõnastada, ei tähenda, et tal see puuduks – nagu siin ka öeldi. Maailmavaade ei pruugi olla sidus ja loogiline.

+2
0
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Ma arvaks, et ta on jauramisest väsinud. Võib-olla on üldse lihtsalt väga väsinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
puumunad

Kogu poliitiline populism on vastandumisele üles ehitatud ja seda vastandumist demonstreeritakse kõige enam päevakajalisi sündmusi ära kasutades. Poliitikas on täpselt 0 inimest, kes mõtleks covidist muul moel kui ainult selles võtmes, kuidas see tema populaarsust saaks toetada. Varem olid homod, enne seda venelased, täna covid 🙂

0
-1
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maailmavaate