Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: maakleri %

Postitas:

Palju võiks olla Tallinnas lihtsa paneelika vahendusprotsent Tallinnas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 09:20; 05.04 18:42; 06.04 10:18; 08.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-5

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.001%, max 50€+km

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.001%, max 50€+km

küsiti ju, et kui palju võiks olla… miks sii smiinustada kellegi arvamust? 🙂

meil võttis suure büroo maakler 2,5 %.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tahtis kindlat summat saada olenemata müügihinnast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:20; 05.04 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaväline küsimus. Milleks on vaja maaklerit kasutada, kui palju paremini saab ise müües?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.04 19:15; 07.04 11:59; 08.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaväline küsimus. Milleks on vaja maaklerit kasutada, kui palju paremini saab ise müües?

Olen teema algataja, ei viitsi lihtsalt huvilistega suhelda ja need kes niisama vaatamas käivad oma aega sinna raiskama. Maakleril on ka parem turutunnetus, kuidas võiks huvi olla jne, et ma ei näe maakleri elukutses midagi halba, kui inimene oma tööd tunneb.
Arvan, et see võiks 2-2,5% olla vähemalt sellist oleksin nõus maksma. Arusaadav, et raskematel objektidel on % kõrgem.Lihtsalt tunneks huvi,mis % on siin müüdud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 09:20; 05.04 18:42; 06.04 10:18; 08.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaväline küsimus. Milleks on vaja maaklerit kasutada, kui palju paremini saab ise müües?

Olen teema algataja, ei viitsi lihtsalt huvilistega suhelda ja need kes niisama vaatamas käivad oma aega sinna raiskama. Maakleril on ka parem turutunnetus, kuidas võiks huvi olla jne, et ma ei näe maakleri elukutses midagi halba, kui inimene oma tööd tunneb.

Arvan, et see võiks 2-2,5% olla vähemalt sellist oleksin nõus maksma. Arusaadav, et raskematel objektidel on % kõrgem.Lihtsalt tunneks huvi,mis % on siin müüdud.

Ma olen olnud nii korteri ostja, müüja kui ka mitmeid kordi väljaüürija ja üürilevõtja. Seega, kõik rollid on läbi proovitud. Mitte kunagi pole kasutanud maakleri abi. Milleks see peaks vajalik olema ja mida puutub siia viitsimine? Kui sa just väga ebalikviidses piirkonnas kinnisvara ei müü, siis ei ole maakleri vahendus absoluutselt vajalik.

Ok, mu isiklik kogemus. Kui ostsin enda viimase kinnisvara, siis tehti ka seda läbi maakleri. Kuna teadsin ka müüjat, siis pöördusin otse tema poole. Müüja oli rahul ja õnnelik. Kui ostu-müügitehing sai tehtud, siis kandis ta mulle tagasi 10 000 krooni tänutäheks (see oli aastal 2009), ja andis teada, et see oli tegelikult maaklerile mõeldud raha, aga kuna otse kontakteerusin, siis…

Aga jõudu teile, kes te kõrvalistele inimestele oma raha laiali jagate, mitte millegi eest…

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.04 19:15; 07.04 11:59; 08.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jõudu teile, kes te kõrvalistele inimestele oma raha laiali jagate, mitte millegi eest…

Mina kasutasin ka maaklerit. No tõesti ei tahtnud oma lapsepõlvekodu ette näidates kõigile seletada, et mis ja kus. Algul proovisin, aga vastik oli. Küll üks asi tundus kellelegi imelik, siis teine ei sobinud, kolmas oli vananenud – milleks mulle selline jama.
Igaühele kulus vahemalt 1 – 1,5 h, lisaks kohale ja tagasi sõitmine.
Kasutasin maaklerit nii üürile andes kui ka hiljem müües. Tõesti ei tahtnud võõraste inimestega pidevalt suhelda. Maaklerile maksime 2% müügihinnast. Ja see raha läks asja ette. Vihkan igasugust müügitegevust, las teeb see, kellele see meeldib.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jõudu teile, kes te kõrvalistele inimestele oma raha laiali jagate, mitte millegi eest…

Mina kasutasin maaklerit näiteks sellepärast, et objekt asus minu kodukohast väga kaugel. Ei viitsinud huviliste pärast pidevalt mitmesaja kilomeetri kaugusele sõita.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:20; 05.04 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii raske on aru saada, et osad inimesed suudavad oma põhitööga niipalju teenida, et end ära elatada ja ebameeldiva tööga mitte tegeleda? Imetlen alati seda tohutut eneseimetlust siin “mina küll müüsin ise”, “pole ju raske”, “milleks maksta” jne. Kes tahab kasutada maaklerit, sellel on see õigus, milleks talle peale suruda oma ihnsat eluviisi (mõtle, keegi teenib MINU arvel…)? Küsiti küsimus, palju võiks maksta maakleriteenus (tõlgin kadedatele ja ihnetele: kui palju tavaliselt makstakse selle teenuse eest, mitte kuipalju ihnurid arvavad, et rott võiks maksta…), vastake siis küsimustele, ärge hakake kiitlema oma vaesuse ja usinusega.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et turg on natuke efektiivistanud. Vanasti küsiti julmalt 5-10%. Nüüd on profesionaalsus tõusnud ja % langenud. Arvan, et 60-80k objekti pealt ca 3% maksta või saab ka veidi vähem tundub ok. Võib- olla veelgi madalam , nt kui tahad teha kiirmüüki nt-objekt hakkab juba ennast ise müüma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 09:20; 05.04 18:42; 06.04 10:18; 08.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üürin kortereid välja ja issanda loomaaed on kirju – helistamiseks sobib hommik enne kelle 8 ja ka õhtul kell 10. 20-30% ei tule lepitud ajal kohale, passid niisama. Vannutakse pisarsilmi, et ärge andke kellelegi ära, kindel kaup jne – pärast näole ei anna. Rääkimata sellest, et arvatakse, et üürilendja on sots. töötaja ning hakkab üüri saama, kui laekub linnalt toetus.
Seega saan aru neist, kes kasutavad maaklerit.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:04; 08.04 08:19; 09.04 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üürin kortereid välja ja issanda loomaaed on kirju – helistamiseks sobib hommik enne kelle 8 ja ka õhtul kell 10. 20-30% ei tule lepitud ajal kohale, passid niisama. Vannutakse pisarsilmi, et ärge andke kellelegi ära, kindel kaup jne – pärast näole ei anna. Rääkimata sellest, et arvatakse, et üürilendja on sots. töötaja ning hakkab üüri saama, kui laekub linnalt toetus.

Seega saan aru neist, kes kasutavad maaklerit.

Minu arust on palju mugavam suhelda meilitsi. Vastad siis, kui sobib. Ja kui ei sobi, ei vasta üdse. Alles siis, kui asi on konkreetne ja kandidaat tundub sobivat, suhelda telefonitsi ja minna kinnisvara vaatama.

Ilmselt müüd/üürid kuskil ebalikviidses piirkonnas, kui sotsiaalsed teemad päevakorda tulevad. Siis on asaajamine tõesti oluliselt ebamugavam ja riskantsem. Kui vara asub nõutud piirkonnas, siis on valikuvõimalus suurem ja otsust lihtsam teha. Kuskil ääremaal on vara väljaüürimine suht lootusetu ettevõtmine, mu meelest. Mul üks tuttav üritab väikealevis korterit välja üürida. Ja ütleb sama – issanda loomaaed on kirju. Vähegi tublid suudavad endale ise vara soetada. Need, kes üürida soovivad ongi kodanikud, kel kas viinaviga või mingi muu hakkamasaamist takistav viga küljes. Ta üritas ka aastaid ise välja üürida. Korra vist leidis üürilised, aga lõppes see halvasti. Siis oli ta millegipärast arvamusel, et maakleri kaudu välja üürimine on turvalisem ja lihtsam. Tegelikult sugugi mitte. Ei ole nii, et maakleri kaudu otsivad üürikorterit mingi parem seltskond. Nii tal ongi see korter nüüd paar aastat lihtsalt tühjana seisnud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.04 19:15; 07.04 11:59; 08.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – ka see e-kirja variant ei ole teab, mis hea. Korterile oli tahtjaid väga palju ja näiteks ütlesin ühele kohe telefoni teel ära, siis hakkas ta pommitama e-kirjadega – teil on ikka müügis, miks te minule ei andnud jne (tema puhul oligi põhjus see, et kolida väga suure perega sinna korterisse). Selleks, et normaalne üürnik sealt välja selgitada – peadki sa enne kõikide soovijatega kokkusaama. Eraldi teema on see, et oma andmete avaldamisega ollakse kitsid, helistatakase n.ö. salastatud telefoni nr,

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:04; 08.04 08:19; 09.04 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – ka see e-kirja variant ei ole teab, mis hea. Korterile oli tahtjaid väga palju ja näiteks ütlesin ühele kohe telefoni teel ära, siis hakkas ta pommitama e-kirjadega – teil on ikka müügis, miks te minule ei andnud jne (tema puhul oligi põhjus see, et kolida väga suure perega sinna korterisse). Selleks, et normaalne üürnik sealt välja selgitada – peadki sa enne kõikide soovijatega kokkusaama. Eraldi teema on see, et oma andmete avaldamisega ollakse kitsid, helistatakase n.ö. salastatud telefoni nr,

Kui andmeid salastatakse või veiderdatakse, siis on seal nulltolerants, st kohe ilma pikema jututa välistan sellised üürilised
A la “mul id kaart kadunud”,”kas ma järgmine kuu saad sissemakse maksta, kui palk tuleb”

Mul on nt olnud juhus, kuidas üks naine tahtis sisse kolida, tal ka elukaaslane. Elukaaslane, tegi pika näo kui tema id-kaarti küsisin. Naine nt oligi ok, aga elukaaslane oli endine vang, kes just pettuste ja vargustega silma paistnud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 09:20; 05.04 18:42; 06.04 10:18; 08.04 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – ka see e-kirja variant ei ole teab, mis hea. Korterile oli tahtjaid väga palju ja näiteks ütlesin ühele kohe telefoni teel ära, siis hakkas ta pommitama e-kirjadega – teil on ikka müügis, miks te minule ei andnud jne (tema puhul oligi põhjus see, et kolida väga suure perega sinna korterisse). Selleks, et normaalne üürnik sealt välja selgitada – peadki sa enne kõikide soovijatega kokkusaama. Eraldi teema on see, et oma andmete avaldamisega ollakse kitsid, helistatakase n.ö. salastatud telefoni nr,

Ei saa sinu loogikast aru. Kui keegi tahab pommitada, siis ta võib ju nii helistada kui ka kirjutada. Meili teel on lihtsam ka sellisel juhul. Normaalne inimene paneb kirjale oma nime alla või pöördub omanimelise meili pealt. Sealt edasi ongi googeldamise vaev ja nii saab terad sõkaldest kiiresti ja mugavalt eemaldada. Kui hakata iga huvilisega kohtuma, siis läheb tõesti tülikaks.
Ärge elage oma elu nii keeruliseks ja ärge makske tühja kellelegi tegelasele, kelle reaalne vaev on olematu.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.04 19:15; 07.04 11:59; 08.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgitan viimasele – kuidas minuga tulevane üürnik suhelda tahab – valib tema – enamik helistavad, väiksem osa kirjutavad. Seega kuna olen huvitatud oma korteri väljaüürimisest – siis suhtlen mõlemal viisil. Kuna on selline töökorraldus, et saan töö ajal ka tegeleda korteri teemaga – siis ei kasuta maaklerit. Samas saan aru neist, kes seda teevad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 20:04; 08.04 08:19; 09.04 12:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.