Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maaklerina tööle?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Maaklerina tööle?

Postitas:

Kas oleks mõistlik mõelda maakleri ameti peale? Kuidas selles sfääris palkadega on?
Tuttav tegi ahvatleva tööpakkumise kuigi mul otsene kogemus maakleritööga puudub.
Kuna plaanis minna lapse kõrvalt taas tööle siis töökohta oleks vaja ja pikalt mõelda pole.
Oskab keegi kiita või laita, nõu anda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ahvatlev tööpakkumine on selline, et kui müüd x arvu kortereid nädalas, siis on palk y? Ehk et tulemuspalk? Algajal maakleril võib olla päris raske kliente leida ja ega selle ameti reputatsioon tänapäeval ka just eriti hea pole. Soont peab olema ja sellised sooja õhu müüjaid ei kannata keegi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 19:02; 04.12 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle alati meeldib see “ahvatleva” pakkumise tegemine. Ma võin sulle vihjeks öelda, et selle palgafondi pead ise endale teenima, keegi sulle seda ei maksa…

Aga mulle meeldivad need reklamalaused (tahad 10 tonni kuus teenida vms) Iga poolaruline läheb kohe ilmselt põlema ja jätab hea ja asjaliku töökohe seda ja teist…

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 23:02; 04.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu silmis on maaklerid ühed kõige mõttetumad tegelased.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kindlustusmaakler, kinnisvatamaakler vm? Mind täitsa huvitab, milline on ahvatlev pakkumine.

Paar aastat tagasi tööd otsides sattusin ka ise ühte maakleribüroosse ja minu jaoks seal midagi ahvatlevat küll ei tundunud. Esimese asjana öeldi ära, et n.ö katseajal peaksin neile tooma vähemalt 10 klienti oma tuttavate hulgast ja tegema X summa eest tehinguid, siis saaksin ametlikult nende töötajaks. Sinnamaani pakuti lahenduseks enda FIE-ks vormistamist. Kindlat kuupalka ei ole, ainult teatud % müügist. Kasutada tuleb isiklikku telefoni ja sõiduautot, midagi ei kompenseerita. Töö juures on vajadusel võimalik kasutada kamba peale ühte töölauda, aga üldiselt tundus, et kontoris oled oodatud ainult juhul, kui oled suutnud eduka lepingu sõlmida.

Võib-olla on sinu tuttaval tõesti paremad tingimused pakkuda ja oled ise suure tutvusringkonnaga ja väga hea suhtleja, nii et sulle see sobib. Minu meelest on see siiski nii ebakindel töö, mida võib teha lisatööna põhitöö kõrvalt kindla sissetu korral.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav töötab kinnisvaramaaklerina ca 20 aastat, ütleb on aegu, kus on raha ja on aegu, kus võid kuu jooksul mitte midagi müüa. Tal on ka üks äri veel, mis aitab välja.
Töö on raske, pead olema valmis nädalavahetused töö olema, arvestama, et ostja/üürnik ei pruugi kohale tullaga, kõnesid tehakse 24/h. Ta on tõesti proff, kutseline maakler, olnud maaklerite koju liige. Lisaks pead tundma nii seadusandlust, kui oskama vastata ehitusalastele küsimustele.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö on raske, pead olema valmis nädalavahetused töö olema, arvestama, et ostja/üürnik ei pruugi kohale tullaga, kõnesid tehakse 24/h. Ta on tõesti proff, kutseline maakler, olnud maaklerite koju liige. Lisaks pead tundma nii seadusandlust, kui oskama vastata ehitusalastele küsimustele.

Kõik õige. Täpselt selline töö ongi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise otsid omale töö (objektid), ise teed töö ära, ise kannad kulud. Aga miks tulu mingi firmaga jagama peaks?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 23:08; 05.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise otsid omale töö (objektid), ise teed töö ära, ise kannad kulud. Aga miks tulu mingi firmaga jagama peaks?

See on hea küsimus. Mõni nn alltöövõtja maksab firmale isegi 70% käibest.

Mäletan kunagi 90-ndatel käisin töövestlusel, kuid päris selgelt aru ei saanud, mis asi see oli(kohale jõudes oli nn kontor täis rahvast)
Asi lõppes ka sellega, et olin “tööle võetud”-tegu oli võrkturustusega….
Küsisin veel lolle küsimusi töölepingu kohta ja palga kuupäeva kohta…tädi vaatas imelikult mind

Ausalt ütleme, kui sa teed kuus 10000 müügitulu, siis ma ei saa kuidagi aru, kuidas sa saad maksta nt sellest pool mingile kv büroole. Ok saan aru, et saad laua ja vb ka reklaami kuskile…aga tõesti 5 tonni maksta kellelgi tundub suht jaburus

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 23:02; 04.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stabiilset kuupalka ei paku siis ükski kinnisvarafirma oma töötajatele?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stabiilset kuupalka ei paku siis ükski kinnisvarafirma oma töötajatele?

Võibolla mingi staarmaakler saab, aga alustav ja firmale alguses mitte midagi sisse toov maaklerihakatis küll üldiselt mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 19:02; 04.12 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäletan kunagi 90-ndatel käisin töövestlusel, kuid päris selgelt aru ei saanud, mis asi see oli(kohale jõudes oli nn kontor täis rahvast)
Asi lõppes ka sellega, et olin “tööle võetud”-tegu oli võrkturustusega….
Küsisin veel lolle küsimusi töölepingu kohta ja palga kuupäeva kohta…tädi vaatas imelikult mind

Võrkturustuse poolt on vähemalt mingi kaup/teenus mida reklaamima/müüma pead, kinnisvarabüroo ei paku midagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 23:08; 05.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maaklerina tööle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.