Näitan 18 postitust - vahemik 151 kuni 168 (kokku 168 )

Teema: Maakleritasu

Postitas:
Kägu

halloooo, selliste kommentaaridega sinu eesmärk jääb küll saavutamata, pealegi alahindad inimesi, ei olda siin nii lollid midagi, enamus ikka teab, kas mis ja kus ja milleks. See, et paljud ei usu, see sul endal peas kinni, sa ju lausa surud oma arvamust peale ja üleüldse, kust sa sellise volituse võtad, siin inimesi tigedalt õpetada ja öelda, mis pähe tuleb

Halloo! Miks sa arvad, et keegi soovib midagi saavutada? Ma ilmselt ei ole see, kellele vastad. Aga ma isiklikult arvan, et on väga hea, kui asjadel on mitu erinevat pilku. Olen nõus, et alati ja igal juhul ei ole vaja maaklerit palgata. Miks selline soovitus on igati väär? Ei mõista! On ju hea, kui inimesi pannakse mõtlema ja antakse soovitusi. Ehk nii mõnigi hindab oma mõtted ja väärtused ümber ning seeläbi säästab palju raha. Ei?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teid pidevalt üürikorteritest välja visatakse, et aastaid sellist maaklerite vastast viha siin õhutate?

Mind paneb see just maakleri teenust valima, teine silmapaar ikka abiks pot. puugi vältimiseks ja nad jagavad omavahel ka infot rämpsüürnike kohta. Mõtlen neid maaklereid kes ka haldusteenust pakuvad, üürileandjatega sidet hoiavad ka pärast tehingu tegemist.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teid pidevalt üürikorteritest välja visatakse, et aastaid sellist maaklerite vastast viha siin õhutate?

Mind paneb see just maakleri teenust valima, teine silmapaar ikka abiks pot. puugi vältimiseks ja nad jagavad omavahel ka infot rämpsüürnike kohta. Mõtlen neid maaklereid kes ka haldusteenust pakuvad, üürileandjatega sidet hoiavad ka pärast tehingu tegemist.

Keda visatakse koguaeg üürikorteritest välja?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

halloooo, selliste kommentaaridega sinu eesmärk jääb küll saavutamata, pealegi alahindad inimesi, ei olda siin nii lollid midagi, enamus ikka teab, kas mis ja kus ja milleks. See, et paljud ei usu, see sul endal peas kinni, sa ju lausa surud oma arvamust peale ja üleüldse, kust sa sellise volituse võtad, siin inimesi tigedalt õpetada ja öelda, mis pähe tuleb

Halloo! Miks sa arvad, et keegi soovib midagi saavutada? Ma ilmselt ei ole see, kellele vastad. Aga ma isiklikult arvan, et on väga hea, kui asjadel on mitu erinevat pilku. Olen nõus, et alati ja igal juhul ei ole vaja maaklerit palgata. Miks selline soovitus on igati väär? Ei mõista! On ju hea, kui inimesi pannakse mõtlema ja antakse soovitusi. Ehk nii mõnigi hindab oma mõtted ja väärtused ümber ning seeläbi säästab palju raha. Ei?

sest vastasingi sellele, kelle eesmärk on saavutada, mida kirjutasin, aga ei pea õigeks inimesi nimetada ja iseloomustada niimoodi nagu elnevalt siin on nimetatudja kirjeldatud

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on veider, et see üks maaklerivastane käib siin “tõde” kuulutamas, nagu usku, kus tema on ainsana ilmutuse saanud ja teised lollid. Et need, kes on maakleri kasuks otsustanud ei suuda oma peaga mõelda ja justkui ei teaks, et maakler maksaks, saaks ka teisiti ja ise oma raha eest. Oma peas on nii kindel, et tema on see ainus tark ja kõik teised ikka täiesti lollid ja vaja seda lihtsalt lehekülgede kaupa kuulutada ja vaielda.

 

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea maja saab 700 000 tuhandega ka, milleks see miljon siis veel sinna peale visata.

Kus Eestis üldse 700 000 000 EUR eest maja müüakse? Ja noh, 700 miljoni juures 1 miljon siia-sinna on ikka suht pisiasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus Eestis üldse 700 000 000 EUR eest maja müüakse? Ja noh, 700 miljoni juures 1 miljon siia-sinna on ikka suht pisiasi.

Selle raha eest sa merevaadet ei saa. Sellise viisaka kena maja saad küll.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on veider, et see üks maaklerivastane käib siin “tõde” kuulutamas, nagu usku, kus tema on ainsana ilmutuse saanud ja teised lollid. Et need, kes on maakleri kasuks otsustanud ei suuda oma peaga mõelda ja justkui ei teaks, et maakler maksaks, saaks ka teisiti ja ise oma raha eest. Oma peas on nii kindel, et tema on see ainus tark ja kõik teised ikka täiesti lollid ja vaja seda lihtsalt lehekülgede kaupa kuulutada ja vaielda.

maakleri teenuse mõttekuses kahtleb raudselt rohkem kui üks kägu. Üks neist olen ka mina. Ja ma ei ole see kägu, keda sina hetkel silmas pead.

vaielda ei viitsi, aga argumendid  stiilis, et endal ju ise hambaid ei puuri panevad õlgu kehitama. Ühtlasi annab selgelt aimu, millise mõtteviisiga (ja tasemega?) inimesed maaklerite abi vajavad.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on veider, et see üks maaklerivastane käib siin “tõde” kuulutamas, nagu usku, kus tema on ainsana ilmutuse saanud ja teised lollid. Et need, kes on maakleri kasuks otsustanud ei suuda oma peaga mõelda ja justkui ei teaks, et maakler maksaks, saaks ka teisiti ja ise oma raha eest. Oma peas on nii kindel, et tema on see ainus tark ja kõik teised ikka täiesti lollid ja vaja seda lihtsalt lehekülgede kaupa kuulutada ja vaielda.

maakleri teenuse mõttekuses kahtleb raudselt rohkem kui üks kägu. Üks neist olen ka mina. Ja ma ei ole see kägu, keda sina hetkel silmas pead.
nats rohkem jah, kui 1
vaielda ei viitsi, aga argumendid stiilis, et endal ju ise hambaid ei puuri panevad õlgu kehitama. Ühtlasi annab selgelt aimu, millise mõtteviisiga (ja tasemega?) inimesed maaklerite abi vajavad.
ei anna mingit selget aimu, ei ole need inimesed ühe mõõdupuuga mõõdetavad

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teid pidevalt üürikorteritest välja visatakse, et aastaid sellist maaklerite vastast viha siin õhutate?

Aga sinul ei lähe vist oma maakleritöös kuigi hästi, et nii vihaselt siin sõna võtad enda ametiau kaitseks.

Istu vähem perekoolis ja tee rohkem tööd, siis ehk teenid natukene rohkem kui miinimumpalk. Siis a ehk ei ole enam nii kuri ka.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus Eestis üldse 700 000 000 EUR eest maja müüakse? Ja noh, 700 miljoni juures 1 miljon siia-sinna on ikka suht pisiasi.

Selle raha eest sa merevaadet ei saa. Sellise viisaka kena maja saad küll.

700 miljoni euro eest saad viisaka kena maja? WOW, kinnisvarahinnad on ikka tõesti laes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

700 miljoni euro eest saad viisaka kena maja? WOW, kinnisvarahinnad on ikka tõesti laes.

Ilmselgelt mõnitati seda valesti kirjutajat, aga tõsiasi on, et 700 tuhande eest saad viisaka maja, aga mitte viimasepeal maja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et mingi osa inimesi ei saa aru, et sageli on maakleri võtmine ainus tark otsus. Muidugi peab maaklerit valima.

Kui asud kaugel, on üks asi.
Aga näiteks ma tean paari naist, kes on vajanud maakleriteenud, sest….ära on vaja kolida vägivaldse elukaaslase juurest. Kuna näiteks töö on Tallinnas ja elukoht ütleme Sauel, siis pole võimalik käia kümmet korterit vaatamas. Aga kolida on ju vaja sinna, kus on töökoht, igatahes mitte jääda samasse väikeasulasse.

Tööajast ei saa või saaks hädapärast kord nädalas üht korterit vaadata lõuna ajal. Ülejäänud päevad on kas tööd täis või kodukontoris. Oma kodulinna (näiteks Saue) piires autoga sõitmine pole poodi-juuksurisse vajalik, seega ka on peres üks auto. Mingit muud asja linna sõita välja mõelda ka ei saa ja seega ei saa kodust salaja kuidagi Tallinna. Okei, mõne koolituse või firmapeo saaks ju välja mõelda, aga kuidas siis garanteerida, et mees ka paha tahtmata kolmveerand tundi varem autoga maja ees pole. Ja ise nagu ei seisa kuskil restorani ees igaks juhuks tund aega varem või mis.

Ehk siis ei pääse vaatama. Aga põgeneda on vaja. Ja ilma selgitusteta, sest muidu võib ju politsei kutsuda, aga hambad on juba kurku pekstud. Või meeletult palju halbu, teenimatuid solvanguid kuulatud.
Vat siis palgataksegi maakler, kes valib 2-3, pigem 1 korteri välja ja naine peab ainult 1 korra võimaluse leidma omanikuga kohtuma minna.

Lisaks turvalisusele ka meeletu aja kokkuhoid, kui peaks siis ühistransaga kortereid mööda käima ja vahepeal kohvikutes aega parajaks tegema (kui selline aeg peaks kuskilt leitama).

Maakler esitab korteri, vaadatakse üle…ja siis omanikuga päeval oma kolm kohvrit näpu otsa, võtmed lauale ning jooksuga raudtee/bussijaama minek. Lühidalt selgitav e-kiri aegviitega teele, et enne jõuaks kindlasti minema, kui mees selle e-kirja saab. Aga uues kohas pole ehk veel internettigi ning päris vaikides ära kadudes hakkab politsei otsima.

Loomulikult ega see hullust mehest lõplikult vabasta, aga vähemalt pikk jauramine ja valetamine jääb ära. Edasi saab tegeleda oluliselt turvalisemates oludes juba mehest lõpliku lahtisaamise küsimusega. Ja kui veab (ühel tuttaval naisel oli nii), siis seni naist kiusanud, alandanud ja solvanud mees solvub ja ei otsigi enam sidet.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et mingi osa inimesi ei saa aru, et sageli on maakleri võtmine ainus tark otsus. Muidugi peab maaklerit valima.

Kui asud kaugel, on üks asi.

Aga näiteks ma tean paari naist, kes on vajanud maakleriteenud, sest….ära on vaja kolida vägivaldse elukaaslase juurest. Kuna näiteks töö on Tallinnas ja elukoht ütleme Sauel, siis pole võimalik käia kümmet korterit vaatamas. Aga kolida on ju vaja sinna, kus on töökoht, igatahes mitte jääda samasse väikeasulasse.

Tööajast ei saa või saaks hädapärast kord nädalas üht korterit vaadata lõuna ajal. Ülejäänud päevad on kas tööd täis või kodukontoris. Oma kodulinna (näiteks Saue) piires autoga sõitmine pole poodi-juuksurisse vajalik, seega ka on peres üks auto. Mingit muud asja linna sõita välja mõelda ka ei saa ja seega ei saa kodust salaja kuidagi Tallinna. Okei, mõne koolituse või firmapeo saaks ju välja mõelda, aga kuidas siis garanteerida, et mees ka paha tahtmata kolmveerand tundi varem autoga maja ees pole. Ja ise nagu ei seisa kuskil restorani ees igaks juhuks tund aega varem või mis.

Ehk siis ei pääse vaatama. Aga põgeneda on vaja. Ja ilma selgitusteta, sest muidu võib ju politsei kutsuda, aga hambad on juba kurku pekstud. Või meeletult palju halbu, teenimatuid solvanguid kuulatud.

Vat siis palgataksegi maakler, kes valib 2-3, pigem 1 korteri välja ja naine peab ainult 1 korra võimaluse leidma omanikuga kohtuma minna.

Lisaks turvalisusele ka meeletu aja kokkuhoid, kui peaks siis ühistransaga kortereid mööda käima ja vahepeal kohvikutes aega parajaks tegema (kui selline aeg peaks kuskilt leitama).

Maakler esitab korteri, vaadatakse üle…ja siis omanikuga päeval oma kolm kohvrit näpu otsa, võtmed lauale ning jooksuga raudtee/bussijaama minek. Lühidalt selgitav e-kiri aegviitega teele, et enne jõuaks kindlasti minema, kui mees selle e-kirja saab. Aga uues kohas pole ehk veel internettigi ning päris vaikides ära kadudes hakkab politsei otsima.

Loomulikult ega see hullust mehest lõplikult vabasta, aga vähemalt pikk jauramine ja valetamine jääb ära. Edasi saab tegeleda oluliselt turvalisemates oludes juba mehest lõpliku lahtisaamise küsimusega. Ja kui veab (ühel tuttaval naisel oli nii), siis seni naist kiusanud, alandanud ja solvanud mees solvub ja ei otsigi enam sidet.

Oled sa ikka kindel, et sa vajad maakleri, mitte mõne teise spetsialisti, abi?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa ikka kindel, et sa vajad maakleri, mitte mõne teise spetsialisti, abi?

Jutt pole minust, lugenuks, saanuks sa ka aru. nii palju kui mina neid detailides tean, siis kes käis psühholoogi juures, kes oli paar korda politsei kutsunud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa ikka kindel, et sa vajad maakleri, mitte mõne teise spetsialisti, abi?

Jutt pole minust, lugenuks, saanuks sa ka aru. nii palju kui mina neid detailides tean, siis kes käis psühholoogi juures, kes oli paar korda politsei kutsunud.

Just, jutt ei ole sinust! Detailne kirjeldus, kuidas on vaja käia Sauelt Tallinnasse korterit vaatamas. Veel detailsem kirjeldus, kuidas vägivalla all kannatav osapool saab või ei saa seda teha. Lisaks põhjalik vägivaldur-mehe iseloomustus. Hüpoteetilist olukorda ju niimoodi ei kirjeldata.

Tõesti ei saa aru, kuidas käesolev teema haakub sellega, et sul on kodus vägivaldne ja kontrolliv mees? Sellise olukorra lahendamist alustatakse hoopis muul moel. Seda enam, et kontrolli ja hirmu all elaval naisel pole nagunii isiklikku raha, et omale korterit üürida. Rääkimata maakleritasu ning + veel ühe kuu üüri ette maksmisest. Või väidad, et kontrolliv mees naise sissetulekut ja raha kasutust ei kontrolli?

Mitte, et sinu nimetatud olukorda ei saa kunagi olla, aga praeguses kontekstis on sinu argumendid tõesti kummalised ja ei puutu kuidagi teemasse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, jutt ei ole sinust! Detailne kirjeldus, kuidas on vaja käia Sauelt Tallinnasse korterit vaatamas. Veel detailsem kirjeldus, kuidas vägivalla all kannatav osapool saab või ei saa seda teha. Lisaks põhjalik vägivaldur-mehe iseloomustus. Hüpoteetilist olukorda ju niimoodi ei kirjeldata.

Ah, tobu 🙂 Ütesin, et näiteks. Lugenuks, saanuksid isegi sina ka aru. Muide, tegevus toimus ühel juhul üldse ida poole Rakveret ja ühel juhul allpool Paidet.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen enam kui pool elu olnud maakler. Lugesin huviga enam-vähem kõik postitused siin teemas läbi. Laias laastus on paljudel omamoodi õigus. Ma üüritehingutega ei tegele, seega räägin vaid müügitehingutest. Tänases turusituatsioonis ei ole tõesti mingi probleem leida üsna kiiresti ostja oma elamispinnale, kui hind on reaalne. Piltide tegemisega ja kuulutuse üles panemisega ning näitamisega saab hakkama vast igaüks. Notariaja broneerimine pole samuti kunst ega ka ostja-müüja ning objekti andmete edastmine notaribüroole. Kõige olulisem (ja kunst hakab siit) on see, et kuidas ja millistest objekti oluliselt omadustest ostjat teavitatakse. Siit saavad kõik hilisemad hädad alguse. Võib minna õnneks, sest objektil polegi midagi häda (neid on siiski vähe) või on ostja ebateadlik ja leplik ning hiljem probleeme ei teki. Aktiivse kinnisvaraturuga on täna neid käimas hirmuäratavalt palju. Müüd pahaaimamatult oma vara ära, ostad saadud raha eest uue ja siis poole aasta pärast tuleb õigusbüroost kiri… Kõik nõuded pole alati põhjendatud, aga võib juhtuda nii, et maksad pärast 3 aastat kohtus käimist lisaks nõudele ka kõik vastapoole õigusabikulud kinni. Kuna täna enne tehingut hinda tingida ei saa, siis tehakse seda pärast tehingut, kui on lepingusse jäänud olulised punktid sisse kirjutamata. Omanik ise ei teagi, et üks või teine talle loomuliku elu osana tunduv nüanss kvalifitseerub varjatud puuduseks. Just siin ongi põhiline kasu kogenud maaklerist, kes oma oskustega auga tasu välja teenib ning säästab müüjat kulukatest probleemidest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 151 kuni 168 (kokku 168 )