Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maal elades tööle käimine

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Maal elades tööle käimine

Postitas:

Kas üksi maal elamise korral peaks naine kuidagi teistmoodi tööle saama kui siis, kui ta maal koos oma perega elab?

Arvan, et paljudel tööl käivatel naistel aitavad mehed kütusekulusid tasuda, sest palgad on nagu nad on ja neid kohti, kes kütusekulusid kompenseeriks, ei ole samuti palju.

Mis arvamus see on? Ikka näeb seda stereotüüpi, et naised ei saa üksi üldse hakkama ja mees peab aitama isegi tööl käia. Milleks üldse tööl käia, kui see kulusidki ei kata? Minu mees ei kata mul midagi, me käime mõlemad eri autodega eri suundades tööle 😀 Ka majapidamiskulusid katame võrdselt, kujutad sa ette. ja pole veel kunagi kuu lõpus mehelt raha küsinud 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 08:57; 13.01 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üksi maal elamise korral peaks naine kuidagi teistmoodi tööle saama kui siis, kui ta maal koos oma perega elab?

Arvan, et paljudel tööl käivatel naistel aitavad mehed kütusekulusid tasuda, sest palgad on nagu nad on ja neid kohti, kes kütusekulusid kompenseeriks, ei ole samuti palju.

Mis arvamus see on? Ikka näeb seda stereotüüpi, et naised ei saa üksi üldse hakkama ja mees peab aitama isegi tööl käia. Milleks üldse tööl käia, kui see kulusidki ei kata? Minu mees ei kata mul midagi, me käime mõlemad eri autodega eri suundades tööle ???? Ka majapidamiskulusid katame võrdselt, kujutad sa ette. ja pole veel kunagi kuu lõpus mehelt raha küsinud ????

Tore kui inimesed hästi elavad aga paraku kõigil ei ole nii tasuvat töökohta võtta ja üksi olles on ju veelgi raskem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 16:57; 07.01 17:47; 13.01 09:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maal elades tööle käimine