Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maamaks ja korter kaasomandis

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Maamaks ja korter kaasomandis

Postitas:

Vabandust, aga äkki keegi teab, kas maamaks ei peaks omanike vahel jagunema? Hetkel tundub, et mina maksan ka seda, teine omanik päri pool korterit ja tema isikukoodi kasutades, ei näe et tal maamaks võlas oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki ta pole võlgu, kuna maksis maamaksu ilusti ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:33; 12.02 16:33; 12.02 23:10; 13.02 17:47; 13.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, sõnastame siis veidi ringi, kas võib olla, et temalt seda ei küsitudki? Ära maksnud ta seda pole, vabastust Pärnus ei saa taodelda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi ei saa aru, mis sind vaevab. Kas sinult küsiti kogu maa eest maksu või küsiti osaliselt? See on ju maksuteatise peal kirjas. Ja siis võid veel küsida maksuametist ja sellelt inimeselt endalt ka. Perekoolis küsimisest on kahtlemata kõige vähem tolku.
\”Taotleda\” on see sõna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:33; 12.02 16:33; 12.02 23:10; 13.02 17:47; 13.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hästi ei saa aru, mis sind vaevab. Kas sinult küsiti kogu maa eest maksu või küsiti osaliselt? See on ju maksuteatise peal kirjas. Ja siis võid veel küsida maksuametist ja sellelt inimeselt endalt ka. Perekoolis küsimisest on kahtlemata kõige vähem tolku.
\”Taotleda\” on see sõna.[/tsitaat]

maamaksu teate saavad kõik, kes on kinnistusraamatusse omanikena kantud, igaüks saab maamaksu teate vastavalt oma osaluse suurusele. kui sina oled omanikuks vaid 1/2 ulatuses, siis isegi kui teisel osapoolel on oma maamaks tasumata, ei võeta seda kindlasti sinu käest ja sina oma teatel ka teise maksja andmeid ei näe.
maamakse teate saab mitu aastat kätte virtuaalselt, maksuameti lehelt nnäeb igaüks oma kohustusi ja võlgu (mitte küll teise omi). võib -olla pole see teine omanik sinna taibanud vaadatagi.
väga väikse summa puhul maamaksu tasumist ei oodatagi ega teadet ei väljastata.
kinnistusraamatust saab iga maatüki ja kinnisvaraobjekti kohta vaadata, kes ja mis suuruses on selle oamnikud seaduse silmis. päring on tasuline, saab teha läbi netipanga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hästi ei saa aru, mis sind vaevab. Kas sinult küsiti kogu maa eest maksu või küsiti osaliselt? See on ju maksuteatise peal kirjas. Ja siis võid veel küsida maksuametist ja sellelt inimeselt endalt ka. Perekoolis küsimisest on kahtlemata kõige vähem tolku.
\”Taotleda\” on see sõna.[/tsitaat]

Said päeva kirja:) Me kõik teeme kirjutades vigu, palun südamest vabandust, et Sina pidid oma näppe ja närvirakke kulutama, selleks, et minu viga parandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

maamaksu teate saavad kõik, kes on kinnistusraamatusse omanikena kantud, igaüks saab maamaksu teate vastavalt oma osaluse suurusele. kui sina oled omanikuks vaid 1/2 ulatuses, siis isegi kui teisel osapoolel on oma maamaks tasumata, ei võeta seda kindlasti sinu käest ja sina oma teatel ka teise maksja andmeid ei näe.
maamakse teate saab mitu aastat kätte virtuaalselt, maksuameti lehelt nnäeb igaüks oma kohustusi ja võlgu (mitte küll teise omi). võib -olla pole see teine omanik sinna taibanud vaadatagi.
väga väikse summa puhul maamaksu tasumist ei oodatagi ega teadet ei väljastata.
kinnistusraamatust saab iga maatüki ja kinnisvaraobjekti kohta vaadata, kes ja mis suuruses on selle oamnikud seaduse silmis. päring on tasuline, saab teha läbi netipanga.[/tsitaat]

Kuna minul näitab 2012 maamaksu summat võlas, siis peaks sama olema ka temal, kui ei ole. Siit ka küsimus, kuna ta omanik alles aasta, siis äkki on MTA see registreerimata ja võetakse kõik minult, nagu siiani (kuna eelmine kaastaotleja suri)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Said päeva kirja:) Me kõik teeme kirjutades vigu, palun südamest vabandust, et Sina pidid oma näppe ja närvirakke kulutama, selleks, et minu viga parandada. [/tsitaat]

Kiidan kommenteerijat! Mina oleksin ühest naerust täitsa ilma jäänud…

Ühel filoloogil jälle uni läinud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:12; 14.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Said päeva kirja:) Me kõik teeme kirjutades vigu, palun südamest vabandust, et Sina pidid oma näppe ja närvirakke kulutama, selleks, et minu viga parandada. [/tsitaat]
Ei saanud päeva kirja, selle sain kirja hommikul WC-s. Aru ma ei saa, kuidas inimestel nii hinhge läheb, kui teda parandatakse – ei mõnitanud, ei parastanud. Lihtsalt panin sulle teadmiseks, ehk on kasu, mõtlesin. Ikkagi anonüümne foorum, ei pea häbenema ega midagi – aga näe, jube nipsakaks läksid hoopis. \”Aitäh\” oleks olnud hoopis asjakohasem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:33; 12.02 16:33; 12.02 23:10; 13.02 17:47; 13.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei saanud päeva kirja, selle sain kirja hommikul WC-s. Aru ma ei saa, kuidas inimestel nii hinhge läheb, kui teda parandatakse – ei mõnitanud, ei parastanud. Lihtsalt panin sulle teadmiseks, ehk on kasu, mõtlesin. Ikkagi anonüümne foorum, ei pea häbenema ega midagi – aga näe, jube nipsakaks läksid hoopis. \”Aitäh\” oleks olnud hoopis asjakohasem.[/tsitaat]

Nipsakus on Sinu esimest postitust lugedes täiesti asjakohane, miks Sa üldse mu postituse all kommenteerisid, kui ainus tarkus oli parandada mu ebakorrektne sõna? Nüüd panen mina Sulle teadmiseks, et \”hinge\” kirjutatakse ka veidi teisiti- võid mind hiljem (peale seda kui wc käidud) tänada! Kena päeva!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult miks kirjavigade tegemine ja rumalus käsikäes käivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ainult miks kirjavigade tegemine ja rumalus käsikäes käivad?[/tsitaat]

Mis minu küsimuses rumalat oli- kirjavigu teeme me kõik, nagu ka antud \”parandaja\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis minu küsimuses rumalat oli – kirjavigu teeme me kõik, nagu ka antud \”parandaja\”.[/tsitaat]
Küsimus näitas lihtsalt su suutmatust infot õigest kanalist otsida. Andsin näpunäite, kust oleks õigem otsida – näiteks maksuteade e-maksuametis, kus ilusti kirjas, millise mõttelise osa eest sulle arve on esitatud. Ja ei saa siiani aru, miks sind teie poole omaniku arved huvitavad, aga küsida tema käest otse ei saa. No ei saa aru. Ilmselt olen juhm.
Eksimine, millele ma tähelepanu juhtisin, ei ole kindlasti trükiviga, vaid vale käänamine. See on üks perekooli tüüpvigadest, nagu näiteks veel \”ültse\” või \”varjant\”. Ise kunagi kirjutasin ka nii ja minu tähelepanu juhiti sellele – ja jäigi meelde, siiamaani olen tänulik, kuna teadmatusest oleksin seda sõna jäänudki valesti käänama. See, et kiirelt kirjutades näpp ka kõrvalklahvi tabas, on tõesti tükiviga, millele on nõme tähelepanu juhtida. Tundub, et sul on ikka väga väike hing, kui nii meeletult solvub lause peale \”\”Taotlema\” on see sõna\”. Ei olnud selles lauses mingit parastamist ega soovi ennast parema inimesena näidata. Küll aga sain juba aru, et mõned võivad oma kirjaoskamatuses ikka rahumeeli edasi laagerduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:33; 12.02 16:33; 12.02 23:10; 13.02 17:47; 13.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küsimus näitas lihtsalt su suutmatust infot õigest kanalist otsida. Andsin näpunäite, kust oleks õigem otsida – näiteks maksuteade e-maksuametis, kus ilusti kirjas, millise mõttelise osa eest sulle arve on esitatud. Ja ei saa siiani aru, miks sind teie poole omaniku arved huvitavad, aga küsida tema käest otse ei saa. No ei saa aru. Ilmselt olen juhm.
Eksimine, millele ma tähelepanu juhtisin, ei ole kindlasti trükiviga, vaid vale käänamine. See on üks perekooli tüüpvigadest, nagu näiteks veel \”ültse\” või \”varjant\”. Ise kunagi kirjutasin ka nii ja minu tähelepanu juhiti sellele – ja jäigi meelde, siiamaani olen tänulik, kuna teadmatusest oleksin seda sõna jäänudki valesti käänama. See, et kiirelt kirjutades näpp ka kõrvalklahvi tabas, on tõesti tükiviga, millele on nõme tähelepanu juhtida. Tundub, et sul on ikka väga väike hing, kui nii meeletult solvub lause peale \”\”Taotlema\” on see sõna\”. Ei olnud selles lauses mingit parastamist ega soovi ennast parema inimesena näidata. Küll aga sain juba aru, et mõned võivad oma kirjaoskamatuses ikka rahumeeli edasi laagerduda.[/tsitaat]

Aga mina küsiksin hoopis miks mitte? Miks ma ei tohi info saamiseks kasutada perekooli? PS! MTA helistades, ei osatud mind muideks aidata, minu nn. lolli küsimusega, aga see selleks. Sa väidad, et ei proovi ennast parema inimesena näidata, kuid samas kirjutad:Küll aga sain juba aru, et mõned võivad oma kirjaoskamatuses ikka rahumeeli edasi laagerduda. Väga lapsemeelne kas pole? Proovisin seda teemat huumoriga võtta, kahju, et Sul see oskus puudub… Ja lõpetuseks, solvungi kergesti, olen nimelt rase… (Teine omanik on minu enda lapse isa, niisiis oligi imelik, et selline segades oli)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid loomulikult perekoolis teemat püstitada, aga vastust ju paraku keegi su küsimusele siin ei tea. Maksuamet ei oska vastata (ilmselt nad siiski lihtsalt ei väljasta telefoni teel infot teiste inimeste maksude kohta, aga perekool oskab?
Oma närvilisusele on kõige tobedam rasedust vabanduseks tuua. Usu mind, on teisi inimesi ka, kes on hetkel rasedad või seda olnud. Mina lausa 4 korda, aga pole küll seda oma käitumise õigustuseks välja toonud.

PS! Post scriptum (ladina k.) ehk P.S. ehk PS on järelsõna, seda ei kasutata teksti sees, nagu sina – http://en.wikipedia.org/wiki/Postscript . Ärritu nüüd veel, kui tahad. Tahtsid ilmselt kirjutada hoopis NB! (nota bene, jälle ladina keel), mis põhimõtteliselt on siis \”pane tähele!\” – http://en.wikipedia.org/wiki/Nota_bene
Sellest, et sa oma lapse isa maamaksu kohta tema käest küsida ei saa, on veel arusaamatum.
Mismoodi see siis on minu püüe parem inimene olla, kui ma ütlen, et loobun inimeste suunamisest, kes seda solvanguna võtavad – ärgu siis õppigu. Kui nii, siis mnüd sind JÄLLE õpetades püüan omakorda ennast meelega halvemana näidata? Oh, jessake!
Suhtle parem oma mehega, mitte ära istu perekoolis ja ärritu pisiasjade peale. Mõjub nii sulle kui lapsele paremini. Rasked ajad on veel alles ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:33; 12.02 16:33; 12.02 23:10; 13.02 17:47; 13.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead inimene mul on äärmiselt kahju, et Sa nii kibestunud oled! Proovi oma eraelu korda saada, sest hetkel vaadates tundub, et erinevalt minust- Sinul pere kui selline puudub üldse… Nähtavasti läks mees nooremaga minema või pole Sa oma suurele kehakaalule ja sitale iseloomule üldse meest leidnudki. Ära palun hakka enam vastama, sest minupoolt on see teema lukus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead inimene mul on äärmiselt kahju, et Sa nii kibestunud oled! Proovi oma eraelu korda saada, nähtavasti läks mees nooremaga minema või pole Sa oma suurele kehakaalule ja sitale iseloomule üldse (uut) meest leidnudki. Ära palun hakka enam vastama, sest minupoolt on see teema lukus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 12:55; 12.02 15:33; 12.02 21:02; 13.02 09:18; 13.02 13:51; 13.02 19:23; 14.02 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead inimene mul on äärmiselt kahju, et Sa nii kibestunud oled! Proovi oma eraelu korda saada, nähtavasti läks mees nooremaga minema või pole Sa oma suurele kehakaalule ja sitale iseloomule üldse (uut) meest leidnudki. Ära palun hakka enam vastama, sest minupoolt on see teema lukus!

[/tsitaat]
Sa oled ikka tõeliselt kibestunud mõrd. Uskumatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võid loomulikult perekoolis teemat püstitada, aga vastust ju paraku keegi su küsimusele siin ei tea. Maksuamet ei oska vastata (ilmselt nad siiski lihtsalt ei väljasta telefoni teel infot teiste inimeste maksude kohta, aga perekool oskab?
Oma närvilisusele on kõige tobedam rasedust vabanduseks tuua. Usu mind, on teisi inimesi ka, kes on hetkel rasedad või seda olnud. Mina lausa 4 korda, aga pole küll seda oma käitumise õigustuseks välja toonud.

PS! Post scriptum (ladina k.) ehk P.S. ehk PS on järelsõna, seda ei kasutata teksti sees, nagu sina – http://en.wikipedia.org/wiki/Postscript . Ärritu nüüd veel, kui tahad. Tahtsid ilmselt kirjutada hoopis NB! (nota bene, jälle ladina keel), mis põhimõtteliselt on siis \”pane tähele!\” – http://en.wikipedia.org/wiki/Nota_bene
Sellest, et sa oma lapse isa maamaksu kohta tema käest küsida ei saa, on veel arusaamatum.
Mismoodi see siis on minu püüe parem inimene olla, kui ma ütlen, et loobun inimeste suunamisest, kes seda solvanguna võtavad – ärgu siis õppigu. Kui nii, siis mnüd sind JÄLLE õpetades püüan omakorda ennast meelega halvemana näidata? Oh, jessake!
Suhtle parem oma mehega, mitte ära istu perekoolis ja ärritu pisiasjade peale. Mõjub nii sulle kui lapsele paremini. Rasked ajad on veel alles ees.[/tsitaat]

Rumal pea on inimesel suureks nuhtluseks….

Arukus ja terve mõistus kipuvad ikka vananedes kaotsi minema, sinu poolne lahmimine on sellest järekordne elav tõde. Mõttemaailm hakkab vääristuma ja kibestumist on vajadus välja elada anonüümsena. Oled muutunud vaimselt kiduraks, ega märka enam millega tegeled!

Õpi end vaos hoidma, õpi märkama ja aksepteerima enda kõrval teisi inimesi!

Alkohol on tarkade inimeste jook, samuti sõnavabadus! Liigne ja kontrollimatu kasutamine võib sinust väga totra mulje jätta!

Foorum ei ole sobiv koht praktiseerimaks oma eesti keele oskust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 22:12; 14.02 10:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maamaks ja korter kaasomandis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.