Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimine 5+ nädalal!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Määrimine 5+ nädalal!

Postitas:

Tere
Mure selline et eile hakkas kergelt määrima…algul oli voolus limane ja vereniitidega kuid nyydseks kergelt kergelt roosakas…
Alakôhus kerge tuige koguaeg sees…see mul.iga rasedusega olnud! Ootan oma 5ndat last!!
Mingeid rasedustunnuseid peale hellade nibude mul pole?
Ämmakaga suhtlesin…utles kui hullemaks läheb siis emo…
Aga milest selline mãârimine tulla võib???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 07:31; 01.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik et hematoom. Võta rahulikult ja puhka palju (tean et laste kõrvalt on suhteliselt võimatu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik et hematoom. Võta rahulikult ja puhka palju (tean et laste kõrvalt on suhteliselt võimatu).

Mu kaks váikest ( 2a ja 3a ) parajad pâtud ja nende jãrgi palju jooksmist ja majandamist…aga yritan vôtta rahulikult ja puhata!
Aitáhh vastuse eest
Pâikest ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 07:31; 01.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on rasedust juba 13 nädalat ja ikka määrib, keegi põhjust öelda kuni eilseni ei osanud. Eile siis öeldi, et platsenta madalal ja ilmselt sellest. Ei oska ka kuidagi suhtuda sellesse määrimisse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on mõlema rasedusega määrinud: esimene kord ei teatud põhjust, seekord tõesti oli hematoom.Kestis umbes 10 nädalani. Aga üldiselt tuleb seda määrimist ikka ette, ära pabista!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas samuti umbes viienda nädala paiku määrima ja alles teise trimestri algusega lõppes ära. Iga mõne päeva tagant määris ja hullematel kordadel ikka täitsa erepunane veri ja nii palju, et pool sidet täis. Väga muretsema pani see kõik, aga lapsega lõppkokkuvõttes kõik korras (nüüd juba kahene) ja põhjust määrimiseks ei leitudki. Arst ütles, et mõnel määrib raseduse lõpuni välja (ma ei kujuta ette kui närvesööv see veel olla võiks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli see emakavälise esimene tunnus. Loodetavasti sul kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimine 5+ nädalal!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.