Esileht Lapse ootamine Määrimine ja rasedus **kiire

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Määrimine ja rasedus **kiire

Postitas:
Kägu

Jookseb 7. Nädal, hommikul olime vahekorras ja hakkas määrima kergelt. Kas peaks emosse minema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Helista valveämmaemandale. ITK valveämmaemand 620 7163.
See nii oleneb, aruta ämmaemandaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Julgustan sind natuke.

Sel ajal on paljudel kerget määrimist. Kui on määrimine, mitte verejooks, ja eriti kui on pigem pruunikas kui värske veri, pole põhjust EMOsse minna ega muretseda. Arstile näitama tuleb minna, kui määrimisest peaks saama tõsine verejooks.

Mul oli ka, helistasin arstile, nii ta ütles. Soovitas võtta päevakese natuke rahulikumalt, aga olin algul ikka väga närvis. Hiljem määris veel mõnel korral – siis juba olin harjunud ja ei teinud sellest suurt numbrit.

Tänaseks üle 12 nädala ja kõik paistab korras olevat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Voolus oli selline roosa ja vesine, mitte pruun. Vetsus käies tuli ka õrnalt. Helistan valve äm siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ikka võid helistada. Kui roosa ja vesine, siis tõenäoliselt läks seksides mõni väike veresoon emakakaelal katki. Seda tuleb rasedusega ette – verevarustus on suurem. Ärge nüüd edasise ärrituse vältimiseks mõni päev seksige ja kui määrimine ei jää järgi, vaid läheb suuremaks, siis arsti juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helistsin. Vastus oli selline, et oodake oma tavalist arstiaega, meie ei saa niikuinii midagi teha. Arstabi vajate siis, kui teil on kõhuvalud, kõrge palavik või tugev verejooks.
Ühesõnaga, jääb loota, et rasedus ok ja katkemist pole!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda juhtub, kui liiga hoogsalt seksida ja poosist oleneb ka palju (kõhu kasvades võib toonus ka tulla seksi ajal). Korra juhtus ka mul raseduse ajal nii, kui mehele ütlesin siis ei tahtnud mitu päeva enam minuga tegemist teha. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna hakkas jälle määrima, seekord rohkem kui muidu 🙁 Kas peaks oma südamerahustamisrks EMOsse minema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas jälle seksi ajal? Kas punast, pruuni või roosat? Kui kaks esimest, siis jah, käi kontrollis ära.
Ja soovitaks seksist natukest aega loobuda, kui pea kõik vahekorrad lõppevad veritsusega. Võib-olla määravad sulle rasedust toetavad tabeltid/kapslid ja kästakse vähe rahulikumalt ülejäänud aja võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli nädal tagasi sama asi, samuti 7 nädalal. Tuli verd nii, et mõlemad püksid kohe verised. Käisin igaksjuhuks emos ja kõik oli korras. Ei suhtutud ka seal kuidagi paanikaga, taheti isegi pakkuda alles järgmiseks nädalaks kontrolliks aega, aga kuna ei käinud emos kodulinnas siis ootasin need pikad tunnid ära.
Arst käskis olla rahulikul režiimil. Ei tohi hetkel käia vannis, saunas, teha trenni ega elada suguelu. Rohkem määrinud ei ole õnneks ja võtan kõike võimalikult rahulikult.
Öeldi, et kui hakkab uuesti veritsema tugevamalt, tõuseb palavik või tekib kõhuvalu, siis minna uuesti emosse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas jälle seksi ajal? Kas punast, pruuni või roosat? Kui kaks esimest, siis jah, käi kontrollis ära.

Ja soovitaks seksist natukest aega loobuda, kui pea kõik vahekorrad lõppevad veritsusega. Võib-olla määravad sulle rasedust toetavad tabeltid/kapslid ja kästakse vähe rahulikumalt ülejäänud aja võtta.

Ei, vahekorras pole olnud, tulin koju ja püksid olid pruunikat veerd täis. Öösel kõht tuikas vasakult poolt. WC tuli paberile roosakat vesist voolust. Mul on homme 8.20 arstiaeg, tahtsin emosse minna, kuid mees arvas, et kui väga hullusti ei määri, siis võiks ikka homseni oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli nädal tagasi sama asi, samuti 7 nädalal. Tuli verd nii, et mõlemad püksid kohe verised. Käisin igaksjuhuks emos ja kõik oli korras. Ei suhtutud ka seal kuidagi paanikaga, taheti isegi pakkuda alles järgmiseks nädalaks kontrolliks aega, aga kuna ei käinud emos kodulinnas siis ootasin need pikad tunnid ära.

Arst käskis olla rahulikul režiimil. Ei tohi hetkel käia vannis, saunas, teha trenni ega elada suguelu. Rohkem määrinud ei ole õnneks ja võtan kõike võimalikult rahulikult.

Öeldi, et kui hakkab uuesti veritsema tugevamalt, tõuseb palavik või tekib kõhuvalu, siis minna uuesti emosse.

Kas oled haiguslehel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole, õnneks olen just puhkusel hetkel. Kui ei oleks, siis ilmselt oleksin kindluse mõttes natukene võtnud puhkust. Beebi ikkagi tähtsam, kui töö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul esines esimesel trimestril veritsust umbes kümnel korral. Esimene kord heleroosakas, ülejäänud korrad erepunane. Tuhlasin internetis ja kirjutati, et pruun on okei, punane mitte, aga arst ütles, et normi piir on väga lai, mõnel veritseb isegi lõpuni välja ja tulebki punast verd. Ühel korral oli veritsus isegi nii tugev, et panin pesukaitsme asemel sideme ja see nägi tunnike hiljem välja nagu oleks mul päevad, mitte määrimine. Ometigi lakkas see kõik umbes samal ajal kui kolm kuud täis sai ja lapsega oli kõik parimas korras. Praeguseks käib juba lasteaias.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin täna arsti juures. Südametöö puudus, rasedus peetunud, nüüd ootan tabletiabordi toimumist kodus 🙁
Ootasin seda imet 3a. Miks Jumal mind karistab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin täna arsti juures. Südametöö puudus, rasedus peetunud, nüüd ootan tabletiabordi toimumist kodus 🙁

Väga kahju 🙁 Suured kallid ja paid sulle ja varsti saate kindlasti oma pisikese.

Please wait...
Postitas:
Kats38

Palju jaksu ja tugevat meelt. Küll tuleb lõpuks väike teie ellu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Jumal just. Mulle vahel tundub see jutt, et seks raseduse ajal on täiesti ohutu nii kahtlane. Oli ka minul viimast last oodates kaks määrimist just peale vahekorda ja hirm paisus suureks ning tegin otsuse seada oodatav laps prioriteediks. Me ei surnud kumbki seksita ära see ootusaeg. Arstidki käsevad tihti peale määrimist loobuda saunast, trennist ja seksist. Kahju, et seda tihti täiesti ohutuks peetakse, kahju, et kannatama pidid nii. Muide, kofeiin lisati ka raseduse katkemist põhjustavate asjade nimrkirja.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Lapse ootamine Määrimine ja rasedus **kiire