Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimine raseduse alguses

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Määrimine raseduse alguses

Postitas:

Palun jagage oma kogemusi, kui kaua raseduse alguses roosakas, vahel pruunikas määrimine kestnud on? Arst vaatas reedel ja ütles, et ei ole midagi halvasti, et selline asi on mul pigem limaskestadest, aga ennast teeb ikka natuke ärevaks, et kaua siis. Võtan Duphi ja süstin Clexanet, sest varasemalt 3 katkemisit olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips! see oleneb rohkem sinust endast kaua see kestab, enam jaolt ikka on sinnamaani ohtlik kuniks see 12-nes nädal tiksub. edaspid on natuke hingata kuid ka siis ei tohiks pingutada üle oma asjadega. Olen ka ise elanud üle kolm katkemist. kas sul roosakat tulnud korra v tuleb seda sul pidevalt? kui tuleb pidevalt siis soovitaks minna arsti juurde igaks juhuks kontrolli kuigi ega nad eriti ei taha raseduse alguses väga torkida kuna see kurnab liialt emakat. mõjutab ka su varasemad katkemised muidugi sinu emakat ja limaskesta. Kui mul eelnevad on veritsenud siis arst on soovitanud võtta duphastoni ja voodis rahulikult lebada. soovitaksin ka sul seda teha ja mis peamine sa pead säilitama rahu. see on kõige tähtsam. Loodan, et see kord läheb sul kõik hästi 🙂 Edu !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain teilt natuke lootust juurde, kuna endal olnud kaks varajast katkemist (6+) ja ühtegi last veel ei ole 🙁 ning rasestumised on ka ikka paraja aja võtnud. Eriti masendavatel hetkedel mõtlen, et on inimesi kes ei saagi kunagi lapsi, kuid ehk mul ikka nii hullusti ei lähe. Tore kuulda, et teistel peale katmisi ka lõpuks lapsed kodus on :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Määrimine raseduse alguses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.