Esileht Ilu ja tervis Määrimine, spiraal juba aastake olnud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Määrimine, spiraal juba aastake olnud

Postitas:

Aasta tagasi lasin panna vaskspiraali. Päevad on kohati vererohked ja kohati ainult kergelt määrib aga regulaarselt. Nüüd pärast aastast kandmist tekkis määrimine 4.märtsil peale vahekorda ja päevad hakkasid 7. märtsil seega pidasin algset määrimist päevadeks. Päevad aga ammu läbi ja ikka määrib sellist pruunikat voolust. Kaks nädalat täis. Kuna olen välismaal, siis pole kerge günekoloogi leida.

Kas on sarnaseid kogemusi? Kas spiraal on nihkunud paigast või milles asi võib olla. Kodumaal saaks arstile kuu aja pärast. Kas kannatan ära või peaksin kontrolli minema kohe? Midagi ei valuta otseselt, valutas määrimise esimesel päeval…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 05:07; 19.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegil kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 05:07; 19.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kellegil kogemusi?[/tsitaat]
kusjuures on minul sama küsimus. arstile lähen alle kuu aja pärast. pidin minema muidu täna aga päevad on nii ebaregulaarseks muutunud ja hakkasid laupäeval. kõiguvad nädal ette viimasel ajal.
veel ka selline asi, et enne päevi päev või paar on meeletu kõhuvalu. varem pole mul küll kõht päevadeajal valutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin vastu – kas hormoonspiraal või vaskspiraal?
Endal on mul hormoonspiraaliga ainult kogemusi ja võin öelda, et ongi väga ebaregulaarsed päevad ja vahel määrib, vahel on päevade vahel kuid vahet kui uuesti hakkavad ja õigeid päevi ei olegi olnud. Alles nüüd, viimane poolaasta kanda jäänud on hakanud päevad.
Käisin ka arsti juures selle küsimusega, tegi UH ja kõik oli korras, ei olnud midagi valesti ja spiraal istus ka ilusti paigas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Määrimine, spiraal juba aastake olnud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.