Esileht Pereelu ja suhted maavanaema

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: maavanaema

Postitas:

otsime lastega endale nö maavanaema Tartumaal, kelle juurde saaks suvel mõneks ajaks linnakärast eemale minna. nõus aitama vajalikes majapidamistöödes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb ka sellest, kui nõudlikud olete. Mitmekesi ja mitut tuba vajate. Ma olen küll ainult Võrumaalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 18:26; 14.03 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme kolmekesi, mina ja 6 ning 10 aastane tüdruk. arvan, et nõudmised on suht väikesed. tore oleks õueala, kus lapsed saaksid joosta/mängida, ehk nati maalappi, kus miskit kasvama panna, nendeks mõneks päevaks korraga aitab ka ühest toast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik muu on olemas, ainult seda maalappi pole. Ühesõnaga kui huvitab, siis võid jätta oma emaili.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 18:26; 14.03 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda maalappi, kuhu midagi kavama tahad panna peab siis ülejäänud aja hooldama maavanaema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanaema mõõtu küll veel välja ei anna, aga kõik tingimused, mida soovid, on olemas. Pole ka linnast väga kaugel. Kirjuta: hotonjama@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:17; 17.03 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore algatus! Ma kujutan lausa vaimusilmas ette, et kui te kõik omavahel ka iseloomudelt hästi klapite, siis võite koos väga kasulikult ja mõnusalt suvel aega veeta. Tehes ära kõik vajalikud majapidamistööd ja siis soojadel õhtutel grillite-chillite-ajate juttu ja viskate nalja. Lapsed saavad joosta ja mängida. Super!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me lapsega otsisime ja leidsime endile sellise vanaema. Lapsel on oma peenramaa. Söödab kanu, jäneseid, kass on. Laps ja vanaema klapivad väga hästi, mõlemad aiatööst vaimustatud. Seni laps seal olnud päevasel ajal. Nüüd pakkus vanaema välja, et suvel võiksime mõlemad sinna kolida, mina käiksin sealt tööle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:23; 15.03 22:30; 21.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii tore algatus! Ma kujutan lausa vaimusilmas ette, et kui te kõik omavahel ka iseloomudelt hästi klapite, siis võite koos väga kasulikult ja mõnusalt suvel aega veeta. Tehes ära kõik vajalikud majapidamistööd ja siis soojadel õhtutel grillite-chillite-ajate juttu ja viskate nalja. Lapsed saavad joosta ja mängida. Super! [/tsitaat]

ma ise loodan just sama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me lapsega otsisime ja leidsime endile sellise vanaema. Lapsel on oma peenramaa. Söödab kanu, jäneseid, kass on. Laps ja vanaema klapivad väga hästi, mõlemad aiatööst vaimustatud. Seni laps seal olnud päevasel ajal. Nüüd pakkus vanaema välja, et suvel võiksime mõlemad sinna kolida, mina käiksin sealt tööle. [/tsitaat]

nii vahva! kust teie otsisite? ma ise ootan just samasugust vahvat tulemust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see, kes leidis vanaema.
Ajalehes kuulutasime.
Meie vanaema on endaga väga hästi hakkama saav inimene. Teda aidata on suht raske, tal on elu kenasti korraldatud. Maja ja aed väga korras. Tema lapsed (lapselapsed on suured) elavad lähemal, kui meie ja hoiavad tal nagunii silma peal. Lihtsalt üks hea inimene, kes end vanaemaks pakkus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:23; 15.03 22:30; 21.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses inimesed kahjuks perekooli ei külasta. Pead teisi teid pidi otsima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:17; 17.03 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, leiaks oma lastele ka vanaema…

Kui Tallinna lähedal on mõni tore inimene, oleksin väga rõõmus. Meil polekski mingeid erinõudmisi ja eritingimusi, lihtsalt oleks super, kui aegajalt saaks lapsed linnast maale, teise keskkonda. Lisaks ei jookse mööda külgi alla vanema põlvkonna inimes(t)ega suhtlemine.

K21@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hästi ei saa selle teema reeglitest aru. Et kas otsitakse inimest, kes enda juurde nö maale suvitama lubaks ja seejuures ilma rahalise suhteta, niisama, et hea inimene lihtsalt ja ruumi on jne. Või tõesti otsitaksegi vanaema aseainet, et peab lastega tegelema ja vanaema kohust täitma, alates hommikustest tõumisest ja söögitegemise KOHUSTUSEST, kuni selleni välja, et peab neid lapsi valvama, külla minna ei tohi, päeval pikutada ei tohi ja seebikat vaadata ei tohi ja raamatut puua all lugeda rahus ka ei tohi ,sest vanaemad ju nii ei tee, pead valvel ja valmis olema?? Lihtsalt tuli selline mõte. Mulle kargas pähe, et otseselt vanaema otsimine on ju võimatu. Sest tänapäeval ju noored kehtestavad vanaemadele selliseid reegleid?[/tsitaat]
Sa ei tea tänapäeva vanaemadest mitte tuhkagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh, leiaks oma lastele ka vanaema…

Kui Tallinna lähedal on mõni tore inimene, oleksin väga rõõmus. Meil polekski mingeid erinõudmisi ja eritingimusi, lihtsalt oleks super, kui aegajalt saaks lapsed linnast maale, teise keskkonda. Lisaks ei jookse mööda külgi alla vanema põlvkonna inimes(t)ega suhtlemine.

K21@hot.ee[/tsitaat]
kui vanad lapsed on? see on ju ka oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglid on kokkuleppe küsimus. Meil on ainuke reegel, et haiget last ma sinna üksi ei jäta. Mina usaldan vanaema, teisiti ei saaksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:23; 15.03 22:30; 21.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted maavanaema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.