Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maca juure pulber – Kas keegi kasutab?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Maca juure pulber – Kas keegi kasutab?

Postitas:
Kägu

Kus ostsite? Palju maksis? Kas on mingeid positiivseid muutusi ka tunda/näha pikaajalisel kasutusel?

Tänan vastajaid!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Maca juure pulber – Kas keegi kasutab?

Mina kasutan. St alles alustasin. Ostan sojaliidust. Aga mis puutub pikaajalistesse tulemustesse, siis minul pole neid iial ühegi toiduainega esinenud. Ei ole ju võrdlumomenti-paralleelset elu, et kuidas oleks ilma teatud toiduainet kasutamata ja kuidas miski mõjub-ei mõju.
Aga kasutan sealt sojaliidust ostetud gojimarju ja chia seemneid ja pärmihelbeid jm. Kõik vahvad asjad. Kuna liha ei söö, siis lähevad asja ette.
http://www.sojapood.ee/et/teised-tooted-goji-soja-sojauba-maca-jogurt-juuretis-sobraks-sojaga-raamat/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ei ole ju võrdlumomenti-paralleelset elu, et kuidas oleks ilma teatud toiduainet kasutamata ja kuidas miski mõjub-ei mõju.
[/tsitaat]

Nu ma mõtlesin, et kuna maca on vitamiini ja mineraalaineterikas, et siis on tunda, et rohkem energiat, vähem stressi, parem mälu vms…
Tavaliselt on mingi mure, miks hakatakse mingit toidulisandit kasutama ja kui asi toimib siis on võrdlusmoment täiesti olemas, seda pidasingi silmas…

Aga aitäh Sulle vastuse eest! Oli abiks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tavaliselt on mingi mure, miks hakatakse mingit toidulisandit kasutama ja kui asi toimib siis on võrdlusmoment täiesti olemas, seda pidasingi silmas…

[/tsitaat]

Nojah, ma ses mõttes pole eriti sobilik reklaaminägu, et mul pole iial ühegi asjaga midagi tuntavat toimunud. Ja energiat on pidevalt puudu. Samas ma ju ei tea, võibolla ilma erinevate huvitavate söödavate asjadeta kukuks üldse kummuli energiapuudusest. Seda pidasingi silmas, et ei oska võrrelda kuidas oleks ilma neid kasutamata.
Ise kasutan neid erinevaid huvitavaid asju ikkagi seetõttu, et tean, et toitun ühekülgselt ja siis püüan kompenseerida. Apteegikraam ei tundu eriti hingelähedane. Viimane avastus ongi need pärmihelbed, mis annavad vajalikku b12 vitamiini loomulikul kujul, mul lihast jääb see saamata, aga on vereloomeks väga vajalik.
Aga jah, tuttavad kes macat tarbivad, on küll väga energilised. Samas võibolla oleks ka macata, võta sa kinni 🙂

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Maca juure pulber – Kas keegi kasutab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.