Esileht Ilu ja tervis Madal hemoglobiin ja trenn.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Madal hemoglobiin ja trenn.

Postitas:

Hemoglobiin väga madal, võtan rauatablette ja ka toiduga püüan rauda ja c-vitamiini saada.
Aga kuidas spordiga on, kas 2-3 korda nädalas jooksmas käia ok (nii 6-10 km)? Või äkki mõnda aega nt. jalutamas ainult käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 16:48; 09.07 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb. Mis põhjusel hemoglobiin madal on, kui madal sinu arvates \”väga madal\”, kas oled siiani regulaarselt jooksmas käinud või plaanid nüüd alustada jne jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:24; 09.07 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

101 oli ja jooksmas olen regulaarselt käinud. Nüüd mõtlengi, et peaks natukeseks ajaks äkki rahulikumalt võtma. Muud näitajad olid korras vereproovis. Arst arvas, et kõigepealt rauatablettide kuur ja kui siis midagi ei muutu, siis hakkab tõsisem uurimine. Spordi kohta ei taibanud kohe küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 16:48; 09.07 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]101 oli ja jooksmas olen regulaarselt käinud. Nüüd mõtlengi, et peaks natukeseks ajaks äkki rahulikumalt võtma. Muud näitajad olid korras vereproovis. Arst arvas, et kõigepealt rauatablettide kuur ja kui siis midagi ei muutu, siis hakkab tõsisem uurimine. Spordi kohta ei taibanud kohe küsida.[/tsitaat]
Sel juhul ei näe ma küll mingit põhjust, miks sa peaksid jooksmisest loobuma. Kui tunned ennast jooksmise ajal ja pärast jooksu hästi, jälgid pulssi ning mingeid muid hädasid pole, siis mina sinu asemel jätkaks küll endist viisi. 101 on madal küll, aga ei midagi ekstreemset õnneks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:24; 09.07 18:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Madal hemoglobiin ja trenn.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.