Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madalapalgalised sarisigijad

Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )

Teema: Madalapalgalised sarisigijad

Postitas:
Kägu

inimväärsed tingimused on soe tuba, pesemisvõimalused, täisväärtuslik toit, korralik voodi, võimalus huvitegevuseks jms.
kaaluteema mõõdikud leiad, kui guugeldad kehamassiindeks või KMI, need on ammu paika pandud ja seotud inimese tervisega.

Sa tõmbad ju sihilikult paraleele, kõik, kellel ei ole ülikooliharidust, on töötust kogenud, on väljunud KMI piiridest- on siis ilma jäänud inimväärsetest tingimustest.
Kui lapsi sünnitav naine on sarjast sigija, siis mis sarjast on kõrge kmi, töötu, terviseprobleemid ja muidu probleemid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

inimväärsed tingimused on soe tuba, pesemisvõimalused, täisväärtuslik toit, korralik voodi, võimalus huvitegevuseks jms.

kaaluteema mõõdikud leiad, kui guugeldad kehamassiindeks või KMI, need on ammu paika pandud ja seotud inimese tervisega.

Sa tõmbad ju sihilikult paraleele, kõik, kellel ei ole ülikooliharidust, on töötust kogenud, on väljunud KMI piiridest- on siis ilma jäänud inimväärsetest tingimustest.

Kui lapsi sünnitav naine on sarjast sigija, siis mis sarjast on kõrge kmi, töötu, terviseprobleemid ja muidu probleemid.

maga kaineks, kus ma ülikooliharidusest olen rääkinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

maga kaineks, kus ma ülikooliharidusest olen rääkinud?

Kui alkohol sinu jaoks probleeme lahendab, siis mine poe oma korralikku voodisse tõesti magama. Minu jaoks ei lahenda!
Alustad jauramist ja tead sigimist, aga lõpuni asju viia ei viitsi, ei taha või ei oska.

Kevadel soovitati inimestel linna inimväärne elu selja taha jätta, 9 korruselt alla ronida ja maale kolida. Vaata kui haavatavad on inimesed, täna on, homme ei pruugi olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

elus võib juhtuda nii mõndagi
https://ekspress.delfi.ee/kuum/rikka-tartlanna-valus-kaotus-miljonar-kaotas-kelmidele-kogu-oma-vara?id=91036361

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://lounapostimees.postimees.ee/7063227/suurperet-ahvardab-koduta-jaamine?fbclid=IwAR1Cy5EKUh3MbR9icl1Gcx2P9vgpdeSlMF5xKpBC5lN5uSHWLr21YAGZYVM

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://lounapostimees.postimees.ee/7063227/suurperet-ahvardab-koduta-jaamine?fbclid=IwAR1Cy5EKUh3MbR9icl1Gcx2P9vgpdeSlMF5xKpBC5lN5uSHWLr21YAGZYVM

Loen ma õigesti – kokku on 15 võla sissenõuet!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen kooselus/abielus olnud 33 aastat mehega, kellega meil on 4 ühist last. No mulle ei mahu pähe see sinu elustiil.

Mina löön enda jaoks 2 asja lahku – vanemate elustiil ei pruugi mulle pähe mahtuda, aga lapsi seetõttu maha kanda (neile halba tulevikku manada) tundub vale ja julm.

Mõtle, kui oleks ISE sündinud sellise pere lapsena ja siis kuuleks, et keegi räägib: “Ah, temast ei saagi kunagi midagi – küllap mingiks liiga vara saadud titega töötuks jääb…” või siis: “Mina pean selliseid nüüd oma maksudest ülal pidama!”- no poleks sugugi hea. See on üks põhjus, miks ma väga ei kurjusta nende annetuskampaaniate peale ning väldin igasugu halva tuleviku manamist/oma maksuraha pärast kurjustamist selliste peredede kontekstis. Ma ei ole nõus olema ka pidevas “haletsusseisundis” muidugi, aga manamist/kurjustamist väldin.

Selle üle kadetsemiseks, et paratamatult koos laste elamistingimuste parandamisega “paketis” ka vanemate enda elamistingimused paranevad (kui mingi annetuskampaania õnnestub – alati ei õnnestu või õnnestub vaid osaliselt), ma ei ka viitsi energiat raisata.

Ma ei saa üldse aru, miks sa mind praegu tsiteerid? Kas mina tõesti olen selliste perede lastele halba elu mananud? Mitme lapse emana ei tuleks mul ilmaski pähe ühelegi lapsele (ei võõrastele ega omadele) halba elu soovida. Kust sa midagi sellist minu kommentaaridest välja lugesid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madalapalgalised sarisigijad