Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madalapalgaliste seas rohkelt suitsetajaid

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Madalapalgaliste seas rohkelt suitsetajaid

Postitas:
Kägu

ilmselt intelligentsemad inimesed oskavad lihtsalt paremini oma strssi maandada. jooksevad maratone ja tegelevad mägironimisega vms.

Nad teevad huvitavat, meeldivat tööd. Madalapalgalised töötavad vastumeelselt ja ainult selleks, et jõuaks suitsu, veinilaket ja kuigivõrd kõige odavat toitu osta. Ok, mõni maksab kom kulusid+üüri ka, mõni laseb üürileandjaid üle.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitte madalates palkades pole asi. Suitsetajaid on rohkem madalama haridustasemega inimeste hulgas. Loomulikult on suitsetajaid ka mitmekordsete kõrgharitute seas, aga põhikooliharidusega füüsilise töö tegijate seas on neid muidugi rohkem. Samas ei maksa unustada, et nii mõnigi hea põhiharidusega keevitaja või kuivkäimlatühjenduse auto juht teenib kuus mitmekordselt kõrgharitud tõlkija või algklasside õpetaja palga.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Madalapalgalised töötavad vastumeelselt ja ainult selleks, et jõuaks suitsu, veini ja kuigivõrd kõige odavat toitu osta.

See on väga rumal üldistus. Mul on sugulane, kes töötab teatris garderoobis ning lisaks aedniku abilisena. Esimeses kohas töötab, kuna siis saab tasuta etendusi vaadata ning uusi näidendite tõlkeid lugeda. Teises kohas, kuna teda meeletult huvitavad erinevad taimekooslused, st mis taim mis taimega armastab koos kasvada. Haridus – kutsehariduskeskus. Palk – madal.

Mis suits ja vein. Nii totter halvustav üldistus.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojah, kui arstid, politseinikud jne ka madalapalgalised su meelest on, siis küll.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas ei maksa unustada, et nii mõnigi hea põhiharidusega keevitaja või kuivkäimlatühjenduse auto juht teenib kuus

Usud tõega, et nad väga naudivad oma tööd?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen madalapalgaline ja täiskarsklane .

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib mõelda, et ma olen intelligentne, töötan tublis rahvusvahelises ettevõttes. Ma arvan, et minu töökaaslased on ka haritud ja ühiskonnas igati tublid inimesed. Ja leian, et minu enda arust on palk ka kena. Meil on tööl 40 inimest, nendest kolm suitsetab avalikult. Ise suitsetan ka, aga keegi ei tea- ma suitsetan kodus. Mul on eraldi üks vana hommikumantel suitsetamise jaoks. Tööl ei suitseta. Piinlik oleks. Ma usun, et neid salasuitsetajaid on rohkem just edukate inimeste seas.

Ja keegi kirjutas, et suurte ärimajade juures pole suitsetajaid. Tõsi- ettevõtte sisekorra eeskiri ei luba suitsetada meil näiteks maja ümbruses. On konkreetne nurk katuseterassil ja suitsuruum siseruumis.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mis paneb ühte kõrgepalgalist, enesega rahulolevat ja täiuslikku inimest prekoolis teiste inimeste harrastuste, eluviiside jms. üle arutlema?
Mis on see, mis sul enda elus puudu jääb? ehk paneks suitsu ette ja mõtleks…
Täiesti haige inimene oled. Mine ja arene, leia omale mõni probleem ja lahka seda. Kanad kõik kaagutavad muidugi kaasa. Nad samasugused tüisused.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas ei maksa unustada, et nii mõnigi hea põhiharidusega keevitaja või kuivkäimlatühjenduse auto juht teenib kuus

Usud tõega, et nad väga naudivad oma tööd?

Keevitaja võib vägagi nautida oma tööd (kuigi kuidas see su kiljatus suitsetamisse puutub, on arusaamatu). Kui ma töötasin teiduainetetööstuses, oli meilseal selline geenius-keevitaja, kelle kohta öeldi “tema ise” ja kes oskas seda tõesti suurepäraselt. Nii suurepäraselt, et senini töötab kol kuud aastas USAs, kuhu teda kutsutakse suurobjektide (näiteks sillad, estakaadid) keevitajate tööd kontrollima ja juhtima.

Naabrimees, kempsuauto juht. Naudib jah. Ise saab tööaegu valida, mõnikord ei tee kolm nädalat ühtki töösõitu, mõnikord teeb 5-6 tõhjendust päevas. Raha teenib kordades rohkem kui mina ja ma ei teeni kaugeltki alampalka.

Milline kohutavalt kitsas silmaring sul.

+2
-1
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madalapalgaliste seas rohkelt suitsetajaid