Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madonna-dressid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Madonna-dressid

Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/154176/madonna-nimelised-dressid-lendasid-prugikasti

Kes seda teemat mäletab Evelin Ilvese Madonna-dressidest? Mis nendega teie arvates juhtus, 10 aastat möödas küll. Täna Anu Välba saadet vaadates ültes saate külaline, et prügikasti ta neid ei visanud, aga kui küsiti, kas võttis kaasa, vastas, et jätame selle teema nii või muud taolist ehk viis teema mujale. Mis te arvate? Mina arvan, et milleks üldse sellised naeruväärsed kingitused staaridele…

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sellest arvamisest maailmas muutub ? Midagi. Nii et mina arvan, et elagu nagu oskavad. Tuleb arvestada kunagi poe juures toimunud keelepeks on jõudnud suuremasse vormi ja kui ei sobinud tagarääkivad inimesed enne interneti aega, siis peaks samasuguse hoiaku võtma ka interneti ajastust. Kui inimesele endale ei meeldi, et temast halba räägitakse ja kogu aeg kõigi suus järada on, siis peaks hoidma oma suu ka kinni kohta peal, kus hakkab midagi arvama teiste kohta. Mida aitab,kui mina leian, et pole vaja kinkida staaridele naeruväärseid kingitus? Noo mina ei kingi, aga mida teised teevad, noo kuidas ma neid muuta saan. Kusjuures minu meelest naeruväärne võib kellegi teise jaoks olla veel väga asjakohane ja väga hea kingitus. Miks sa arvad, et sinu ettekujutus naeruväärsest ühtib teiste omaga. Noo ei ühti. Igaühel oma maailm 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis sellest arvamisest maailmas muutub ? Midagi. Nii et mina arvan, et elagu nagu oskavad. Tuleb arvestada kunagi poe juures toimunud keelepeks on jõudnud suuremasse vormi ja kui ei sobinud tagarääkivad inimesed enne interneti aega, siis peaks samasuguse hoiaku võtma ka interneti ajastust. Kui inimesele endale ei meeldi, et temast halba räägitakse ja kogu aeg kõigi suus järada on, siis peaks hoidma oma suu ka kinni kohta peal, kus hakkab midagi arvama teiste kohta. Mida aitab,kui mina leian, et pole vaja kinkida staaridele naeruväärseid kingitus? Noo mina ei kingi, aga mida teised teevad, noo kuidas ma neid muuta saan. Kusjuures minu meelest naeruväärne võib kellegi teise jaoks olla veel väga asjakohane ja väga hea kingitus. Miks sa arvad, et sinu ettekujutus naeruväärsest ühtib teiste omaga. Noo ei ühti. Igaühel oma maailm 🙂

Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Madonna oli Anu saates? :O

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Madonna oli Anu saates? :O

ikka, tegi seal strippi, aga väga vanaks kronuks jäänd

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niipalju kui mina mäletan siis viskas manager kohe prügikasti. Keegi turvameeskonnast korjas üles. https://elu24.postimees.ee/154176/madonna-nimelised-dressid-lendasid-prugikasti

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle oleksid need dressid küll meeldinud, kui ei oleks olnud teksti welcome to estonia. See rikkus ära.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seal uudises on kirjas, et kontserdikorraldaja kinkis talle mingi ehte, mis kõlbas ja vastu võeti. Kas keegi teab, mis ehe see oli ja on sellest ka mõni uudis või pilt?

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Madonna-dressid