Esileht Hobinurk Madonna pildid Vanity Fairis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Madonna pildid Vanity Fairis

Postitas:
Kägu

Madonna näeb nii kohutav välja, iga kord kui ma tema nägu näen, tuleb mul okse maik suhu.

Iga kell sinust, suvalisest keskmisest mammist ilusam.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna on rõve. Välimuselt ja iseloomult.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mõtte annab paremini edasi ehk see, kui panete nendele piltidele Madonna asemele Putini. Vererõhk tõuseks nipsust ka mitteusklikel.

Minul ei tõuseks, ausalt. Ma ise jumalat ei usu, aga respekteerin usklikke ja nende usku. Sellegi poolest ei kõigutaks mind karvavõrdki, kui nendel piltidel oleks Madonna asemel Putin, Alla Pugatshova või Jens Stoltenberg. Või kesiganes.

Nii nõrganärviline ja kergesti solvuv ei saa olla. Ja uskuge mind, jumal ei saa pahaseks. Tal on nendest piltidest täiesti ükstapuha. Sest respekt usu vastu ei seisne välises.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna näeb nii kohutav välja, iga kord kui ma tema nägu näen, tuleb mul okse maik suhu.

Iga kell sinust, suvalisest keskmisest mammist ilusam.

Ei, iga keskmine mammi näeb palju parem välja. No see on juba õudus. 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu mõtte annab paremini edasi ehk see, kui panete nendele piltidele Madonna asemele Putini. Vererõhk tõuseks nipsust ka mitteusklikel.

Minul ei tõuseks, ausalt. Ma ise jumalat ei usu, aga respekteerin usklikke ja nende usku. Sellegi poolest ei kõigutaks mind karvavõrdki, kui nendel piltidel oleks Madonna asemel Putin, Alla Pugatshova või Jens Stoltenberg. Või kesiganes.

Nii nõrganärviline ja kergesti solvuv ei saa olla. Ja uskuge mind, jumal ei saa pahaseks. Tal on nendest piltidest täiesti ükstapuha. Sest respekt usu vastu ei seisne välises.

Mida sa jahvatad sellest solvumisest koguaeg. See kui inimestele ei meeldi need pildid, ei tàhenda, et keegi solvunud oleks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida.

Kus need pildid olid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida.

Kus need pildid olid?

Tahaks ja näha. Googeldasin ennist ja mingeid uusi pilte temast ei leidnud, see-eest küllaga vanu. Instas on tal mõned uuemad pildid, aga mingeid rippuvaid rindu ma seal ei tuvastanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida.

Kus need pildid olid?

Tahaks ja näha. Googeldasin ennist ja mingeid uusi pilte temast ei leidnud, see-eest küllaga vanu. Instas on tal mõned uuemad pildid, aga mingeid rippuvaid rindu ma seal ei tuvastanud.

Nendest IG piltidest siin räägivadki. Kui pole pardimokki, siis on nägu ära vajunud ja kui pole kummitisse, siis on ripprinnad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna nägi selle viimase tuunimiseni väga hea välja. Aga tal on ennegi esinenud perioode, kui on väga kole. Mingi periood oli, kus tal olid raudhambad ja punupatsid. Äkki nüüd võtab ka veel ennast kokku ja ei näe välja nagu keedetud tursk või Marylin Manson. See on tal nagu seoses mingite ainete pruukimise või vaimse tervisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida.

Kus need pildid olid?

Tahaks ja näha. Googeldasin ennist ja mingeid uusi pilte temast ei leidnud, see-eest küllaga vanu. Instas on tal mõned uuemad pildid, aga mingeid rippuvaid rindu ma seal ei tuvastanud.

Nendest IG piltidest siin räägivadki. Kui pole pardimokki, siis on nägu ära vajunud ja kui pole kummitisse, siis on ripprinnad.

Tal ei ole kunagi rinda olnud, mis on modelli puhul arusaadav. Praegu nägi välja, nagu väike beebisokk. Miks seda eksponeerima peab, on ikka arusaamatu. Pole ju nagu midagi näidata. Lihtsalt kõmu pärast?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal ei ole kunagi rinda olnud, mis on modelli puhul arusaadav. Praegu nägi välja, nagu väike beebisokk. Miks seda eksponeerima peab, on ikka arusaamatu. Pole ju nagu midagi näidata. Lihtsalt kõmu pärast?

Miks ei või väikest rinda näidata? Kellelegi äkki meeldib. Talle endale näiteks. On see tõesti nii uskumatu, et inimene on oma kehaga rahul ja naudib seda täpselt sellisena nagu see on? Lisaks on hea näha tuunimata-lõikumata naisi.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal ei ole kunagi rinda olnud, mis on modelli puhul arusaadav. Praegu nägi välja, nagu väike beebisokk. Miks seda eksponeerima peab, on ikka arusaamatu. Pole ju nagu midagi näidata. Lihtsalt kõmu pärast?

Miks ei või väikest rinda näidata? Kellelegi äkki meeldib. Talle endale näiteks. On see tõesti nii uskumatu, et inimene on oma kehaga rahul ja naudib seda täpselt sellisena nagu see on? Lisaks on hea näha tuunimata-lõikumata naisi.

Talle endale meeldib, seega peab ajakirja kaanel olema? On on ikka edev.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal ei ole kunagi rinda olnud, mis on modelli puhul arusaadav. Praegu nägi välja, nagu väike beebisokk. Miks seda eksponeerima peab, on ikka arusaamatu. Pole ju nagu midagi näidata. Lihtsalt kõmu pärast?

Miks ei või väikest rinda näidata? Kellelegi äkki meeldib. Talle endale näiteks. On see tõesti nii uskumatu, et inimene on oma kehaga rahul ja naudib seda täpselt sellisena nagu see on? Lisaks on hea näha tuunimata-lõikumata naisi.

Talle endale meeldib, seega peab ajakirja kaanel olema? On on ikka edev.

Mulle meeldivad ka tema pildid, väga kena naine.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ja näha. Googeldasin ennist ja mingeid uusi pilte temast ei leidnud, see-eest küllaga vanu. Instas on tal mõned uuemad pildid, aga mingeid rippuvaid rindu ma seal ei tuvastanud.

Nendest IG piltidest siin räägivadki.

Vogue veebruari numris poseerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talle endale meeldib, seega peab ajakirja kaanel olema? On on ikka edev.

Miks edev. Ta teenib nii raha. Kui nii kõva ajakiri tema vastu huvi tunneb ja palju maksab, miks ta peaks keelduma. Järelikult on huvi tema vastu olemas ja inimesed ostavad seda ajakirja. Sina võid olla kui edev tahes, sind sinna ajakirja esikaanele ei soovita ja keegi pennigi ei maksa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talle endale meeldib, seega peab ajakirja kaanel olema? On on ikka edev.

Miks edev. Ta teenib nii raha. Kui nii kõva ajakiri tema vastu huvi tunneb ja palju maksab, miks ta peaks keelduma. Järelikult on huvi tema vastu olemas ja inimesed ostavad seda ajakirja. Sina võid olla kui edev tahes, sind sinna ajakirja esikaanele ei soovita ja keegi pennigi ei maksa.

Kägu võiks tõesti oma küla muttide arvustamisega piirduda. Kass on 48 korda Vogue kaanel olnud, kui kägu on rohkem, siis vabandan ja võtan kõik sõnad tagasi.

https://voguegraphy.wordpress.com/2016/02/21/carmen-kass-throughout-the-years-in-vogue/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talle endale meeldib, seega peab ajakirja kaanel olema? On on ikka edev.

Miks edev. Ta teenib nii raha. Kui nii kõva ajakiri tema vastu huvi tunneb ja palju maksab, miks ta peaks keelduma. Järelikult on huvi tema vastu olemas ja inimesed ostavad seda ajakirja. Sina võid olla kui edev tahes, sind sinna ajakirja esikaanele ei soovita ja keegi pennigi ei maksa.

Ma pole ennast ka kunagi pakkunud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnad on täitsa normaalsed, aga rangluud küll turritavad väga. Võiks sellises vanuses veits juurde võtta. Tuleks kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ennast ka kunagi pakkunud.

No keda huvitab sinu pakkumine. Ole milline kaunitar tahes, sind ei võeta Vogue’i kaanele. Isegi ühegi Eesti ajakirja kaanetüdrukuks ilmselt ei saa. Mis asja on sul maailmakuulsaid inimesi arvustada ja endaga võrrelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ennast ka kunagi pakkunud.

No keda huvitab sinu pakkumine. Ole milline kaunitar tahes, sind ei võeta Vogue’i kaanele. Isegi ühegi Eesti ajakirja kaanetüdrukuks ilmselt ei saa. Mis asja on sul maailmakuulsaid inimesi arvustada ja endaga võrrelda.

Kass on Paide maatüdruk…

Eh, ei tohi arvustada inimesi, kes end vabatahlikult eksponeerivad? Katsu nüüd veits maha rahuneda. Sa ei tunneks Kassi äragi, kui poes vastu kõnnib, nii tavaline on.

P.S olen küll ajakirja kaanel olnud

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S olen küll ajakirja kaanel olnud

Mis ajakirja? 60+?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, ei tohi arvustada inimesi, kes end vabatahlikult eksponeerivad? Katsu nüüd veits maha rahuneda. Sa ei tunneks Kassi äragi, kui poes vastu kõnnib, nii tavaline on.

Kass on olnud maailmakuulus modell. Sina vist mitte või seda oled ka?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, ei tohi arvustada inimesi, kes end vabatahlikult eksponeerivad? Katsu nüüd veits maha rahuneda. Sa ei tunneks Kassi äragi, kui poes vastu kõnnib, nii tavaline on.

Kass on olnud maailmakuulus modell. Sina vist mitte või seda oled ka?

Ei. Aga praegu on nt üks eesti modell Elle kaanel. Oskad nimetada?

Eestis on “masilmakuulsad”   jube tähtsad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S olen küll ajakirja kaanel olnud

Mis ajakirja? 60+?

Üldse mitte Eestis. Eestis nii suure arvuga ajakirja polegi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, ei tohi arvustada inimesi, kes end vabatahlikult eksponeerivad? Katsu nüüd veits maha rahuneda. Sa ei tunneks Kassi äragi, kui poes vastu kõnnib, nii tavaline on.

Kass on olnud maailmakuulus modell. Sina vist mitte või seda oled ka?

Ei. Aga praegu on nt üks eesti modell Elle kaanel. Oskad nimetada?

Vaatasin, aga ei tundnud ära. Kes see on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga praegu on nt üks eesti modell Elle kaanel. Oskad nimetada? Vaatasin, aga ei tundnud ära. Kes see on?

Pead “praegu” all silmas detsember 22 – jaanuar 23 numbrit? Mis riigi Elle? UK, USA, Hispaania, Jaapani, Korea jne – kõigi kaantel on ju erinevad modellid. Ja nimed samuti kaanel kirjas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kõik jääme vanaks…  ja me keegi ei tea mis vaimuseisundis me vanana oleme…

Madonna tahab lihtsalt pildil püsida, ükskõik mis vahenditega. Ja eks tal on sügavalt suva, mida keegi temast arvab (ja miks ei peakski olema), šokeerida on ta alati armastanud ja viimasel ajal paistab just see tema eesmärk olevat, mitte ilus olemine (kuigi ta pole kunagi tahtnud olla pelgalt ilus, vaid ikka just šokeerida).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe nende Madonna piltides midagi eriliselt üllatavat ja ise näeb isegi kena välja seal.
Ta on elus ikka kõvasti šokeerivamaid pilte teinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S olen küll ajakirja kaanel olnud

Jah, oma küla kudumisklubiga käsitööajakirja kaanel poseerida on kindlasti tore. Mälestus terveks eluks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe nende Madonna piltides midagi eriliselt üllatavat ja ise näeb isegi kena välja seal.

Ta on elus ikka kõvasti šokeerivamaid pilte teinud.

Samad sõnad– ei midagi erilist. Elus hullemaid pilte nähtud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Hobinurk Madonna pildid Vanity Fairis