Esileht Kodunurk Madrats

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Madrats

Postitas:

soovitage madratsit https://www.on24.ee/c/7826/madratsid
Kuna proovida ei saa, siis valik raske, keskmise tugevusega.
Sleepwell või Hypnos, on nende madratsitega kogemust ja mida arvestada?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 13:25; 27.08 07:03;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

aga mingi suuna ikka saan, aitäh abi eest! ????

Küsi mehe, mitte perekoolika käest.
Perekoolikas ei tule sinuga magama, mees võibolla tuleb.

Võibolla, sest kui ta kuuleb, et sinu arust tema arvamus on null, siis hakkab diivanil magama.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka alles ostsin. Valisin ja lugesin. Lugesin ja valisin hoopis napsie, sest ei leidnud selle kohta midagi negatiivset ja oleks saanud tagastada 101 päeva pärast. See mul nyyd pea 2 kuud olnud ja me mehega jumaldame seda- tagasi kyll ei saada.
Hetkel magan kodust eemal nädala ja ma reaalselt tunnen oma voodist puudust.

Muidu sleepwelli puhul vaatasin pocket süsteemiga madratseid ainult. Mul tuttavad kiitsid neid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsin ka. Kindlasti soodsamat varianti, sest madrats hakkab põrandal olema, vb hiljem ka voodiraamil. Need mida poes olen näppinud, on liiga jäigad olnud. On sellist keskmise pehmusega ka, mille hind oleks soodne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 22:31; 26.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on seal on24 lehel ju selles osas lihtne valida, et sanäed kohe ära, mis on populaarsem. Mina ostsin sealt hiljuti lapsele uue madratsi ja pidin arvestama ka büdžetiga, valisin sellise: https://www.on24.ee/p/98558/vedrumadrats-san-remo-lux-120×200-cm?hall=7826&gr_id=98558

seda müüakse ka laiemas mõõdus. Ausaltöeldes võiksingi ka sulle sellist soovitada, sest see on mõnus madrats ja kannatab välja ka kuni 120kg kaaluva inimese, seal osadel madratsitel on kirjeldus, et 40-60kg (no mul laps on üldse mingi 20kg, aga teinekord vaja sinna voodisse magama panna külla tulnud vanaema, siis tema on meil 90kilo julgelt) 😀

Aga kui Sleepwell või Hypnos, siis pigem viimane ja soovitaksin sellist: https://www.on24.ee/p/4697/vedrumadrats-hypnos-luna-t-pocket-2-0-puuvill-vill-160×200-cm?hall=7826&gr_id=4697

Selliseid madratseid ei soovita, millel on ühel pool kookosmatt. See ikkagi kuidagi nagu krõbiseb ja on imelik. Oli meil üks selline madrats, enam niisugust ei osta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 22:48; 27.08 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See San remo lux tundub huvitav ja väga sobiliku hinnaga, mul ka lapsele vaja. Kas see võiks põrandal mugav olla? Mul on olemas paksem poroloonmadrats, aga see ikka põrandal kõva ja ise seal küll magada ei tahaks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 22:31; 26.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See San remo lux tundub huvitav ja väga sobiliku hinnaga, mul ka lapsele vaja. Kas see võiks põrandal mugav olla? Mul on olemas paksem poroloonmadrats, aga see ikka põrandal kõva ja ise seal küll magada ei tahaks..

minu kogemuse järgi tunduvad vedrumadratsid alati pehmemad kui poroloonmadratsid, isegi kui need on nn jäiga vedrustusega. Poroloon üksi on külje all tihke, aga vedrumadrats õhuline ja see tekitabki meeldivama tunde. See san remo lux on 19 cm kõrge, odavamate seast on see üks kõrgemaid (teised samas hinnaklassis on 15-16 cm).

Aga kui on soov saada veel kõrgemat, siis näiteks see madrats on 25cm kõrge: https://www.on24.ee/p/170187/vedrumadrats-enna-pocket-80×200-cm?hall=7826

topeltvedrustusegamadratseid on ka 35 cm kõrguseid aga need on ka siis vastavalt kallimad (jälgi laiust, lingil on praegu kõige kitsam).

Ehk saab kõrgust juurde nii, et jätate praeguse poroloonmadratsi uue madratsi alla alles, aga siis vaadake, et uus oleks vanaga sama laiune. Tollel San remo luxil on külgede peal ka poroloon toestuseks, see ei vaju laiali. Ma hinna kokkuhoiu mõttes liiga kitsast madratsit ka ei ostaks. Lapsele on 120×200 mõõdus madrats väga mõnus, kui keegi külla tuleb, siis saab sinna ka kaks inimest paigutada, üksi magades ei kuku tekk voodist alla, kaisuloomad mahuvad ära jne 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 22:48; 27.08 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seljaprobleemide puhul soovitaks Madrazzi madratseid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Sleepwell. Mul olnud mitmeid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan, hakkan uurima, võib pakkuda ka teiste poodide omasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 13:25; 27.08 07:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me otsime Sleepwelli sellised madratsid, mille üks pool on pehmem, voodis on 2 madratsit- mina magan pehmema poole peal, mees kõvema. Ma ei saa üldse kõva peale magada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valides madratsit ja olete külili magaja, siis tasuks vältida siiski liiga jäiku madratseid ja kookos madratsid seda siiski on. Põhjus miks külili magaja peaks neid vältima, et keha ei vaju piisavalt madratsisse ja õla alla tekivad survepunktid mis suruvad kinni verevarustuse ja äratavad magaja öösel üles nii, et magaja ise ei saa aru. Peale sellist ööd pole aga keha kõige paremini välja puhanud.

https://www.pesapuu.ee/p/kuidas-leida-oige-madrats-jaani-naide

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Madrats