Esileht Beebi ja mitmikud madrats

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: madrats

Postitas:
Kägu

Missuguse madratsi peaks beebile ostma? 12 a tagasi sai ostetud kookose-tatra madrats. Kas tänapäeval on mingid uuemad ja paremad välja mõeldud? Või kui osta kookose-tartra madrats, siis kumbapidi see esialgu voodisse panna?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

reaalsuses magab  beebi nagunii teie kaisus suures voodis

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

reaalsuses magab beebi nagunii teie kaisus suures voodis

See, et sinu laps magas, ei tähenda, et kõikidel teistel ka nii on.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on kookose-tatra. Ma täpselt ei tea mis poolel miski on, aga meil magan beebi sellel poolel, mis on kõvem. Teine pool oli natuke pehmem ning mulle tundus, et ta vajus sinna liiga palju sisse

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

reaalsuses magab beebi nagunii teie kaisus suures voodis

Meil on sama kogemus. Kõige kallim madrats ja võrevoodi on maneežina kasutusel.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil oli alguses kookose-tatra madrats, aga kuna siis kusagilt lugesin, et see võib päris korralikult hallitama-elama minna, kui saab märjaks (ja märjaks ta sai meil väga tihti, nii piima tagasiheite kui pissi-kaka pärast), siis tekkisid hirmujudinad ja vahetasin madratsi kohe välja.

Pika googeldamise järel leidsin sellise madratsi: Troll beebimadrats mikrofiiber (babytrio.ee)

Põhimõte siis selles, et oleks ikkagi kergesti kuivav madrats, mille sisu ei kipu kergelt hallitama minema. Kindlasti analoogseid või veidi teisest materjalist madratseid veel saadaval, aga see konkreetne meil vist nüüd juba 8 kuud olnud ja laps magab hästi.

Kuigi madratsi kaitseks võib kasutada ka kilepõhjaga linasid, siis seda jällegi ei soovitata seetõttu, et takistab õhu liikumist ja sellise lina peal ei ole tegelikult lapsel hea magada. Voodipesu peaks ikka puuvillane olema ja hingama, see kile linal ei lase õhku läbi. Olen lugenud ka soovitust panna beebile alla puuvillaseid froteerätikuid näiteks, kui tõesti tahta madratsit/lina kaitsta, aga tõesti vältida neid kilest linasid.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud madrats