Esileht Väikelaps Madrats lapsele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Madrats lapsele

Postitas:

Kuna kodunurgas keegi ei vasta, küsin siin.
Palun soovitage hea hinna-kvaliteedi suhtega madratseid
ning kust leida. Suurus 90×200 ja sobilikud narisse. Vedrumadratsi välistaks. Peavad sobima eelkooli ealistele.
Aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:49; 10.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poroloonmadratseid saab http://www.pm24.ee-st
Teevad ka erimõõdulisi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.ikea.ee/et/rooms/magamistuba/madratsid/madratsid/moshult-vahtmadrats-valge-art-30272339

kui raha tahad säästa.

minu lapsel oli selline, aga kui sai 7, vahetasime paksema vastu (madrazzi).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikea Malfors vaadanud, see tsipa kallim kui see eelmine.
Keegi oskab kommenteerida? Ja lapsele vist ikka valida see keskmine variant (keskmine vs kõvem)?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas Vesse tn on Adv mööbel, müüvad vene päritoluga mööblit. Ja seal on väga mõistliku hinnaga madratsid, soovitan vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas Vesse tn on Adv mööbel, müüvad vene päritoluga mööblit. Ja seal on väga mõistliku hinnaga madratsid, soovitan vaadata.

Kas uued?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:49; 10.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pocket vedrumadratsid on tegelikut vägagi normaalsed, aga kui sa oled hinnatundlik, siis kõige odavam variant on osta poroloonmadrats. vedrukaid on ka odavamaid ja kallimaid. Vedrude puhul saab ju ka jäikust valida, kas pehmem või kõvem, neid on ka kahepoolseid jne. ühesõnaga, valik on ka nende seas lai ja päris välistada ei soovitaks.

Mina ostsin just äsja uue madratsi, tellisin on24 poest, seal on hulk erinevaid eestis toodetud madratseid. Aga mul on selline tunne, et minu madratsit nad küll hakkasid alles tellimuse alusel valmistama, sest pean seda ootama kuu aega 😀

https://www.on24.ee/c/7826/madratsid?so=1&f60=7755

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kodunurgas keegi ei vasta, küsin siin.

Palun soovitage hea hinna-kvaliteedi suhtega madratseid

ning kust leida. Suurus 90×200 ja sobilikud narisse. Vedrumadratsi välistaks. Peavad sobima eelkooli ealistele.

Aitäh

Miks vedrumadrats ei sobi? Mulle just ei sobinud poroloonmadrats. Tita pulkadega voodis oli kookosmadrats tegelikult tavaline poroloonmadrats kookose kestadega kaetud ei mäleta mis põhk teisel pool oli. Kui sellest väja kasvas siis ostsin vedrumadratsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lapsele vist ikka valida see keskmine variant (keskmine vs kõvem)?

Lapsele võib vabalt olla pehme, laps on nii kerge, et kõva võib olla liiga kõva. Mida suurem inimene, seda kõvem võib madrats olla. Ja ikka vedrumadrats, poroloon kõlbab titale, kes üldse midagi õieti ei kaalu ja kui pole raha mitte midagi muud osta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Madrats lapsele