Esileht Beebi ja mitmikud Madrats vōrevoodisse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Madrats vōrevoodisse

Postitas:
Kägu

Millist madratsit soovitate võrevoodisse?
Peaks sobima alates sünnist ideaalis ca lapse 1-1,5a saamiseni, siis vahetaks nagunii voodi ja madratsi välja seega võiks praegu madratsi hind olla max 60€.

Tatra kohta pigem negatiivsed muljedhallituse ja raputamise kohta, seega selle välistaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin täiesti tavalise ja kõige soodsama kõva madratsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka alguses tatra -kookose, aga siis lugesin, kuidas niiskus võib selle tõsiselt ära rikkuda ja hallituse kartuses vahetasin kohe välja. Asemele ostsin Trolli madratsi, siiani väga rahul (kasutuses juba üle aasta). Google otsingusse Troll madrats fiiberplokk tepitud katteriidega 60×120

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

head madratsid järve keskuse keldris mingis eesti puitmööbli poes, ei meenu nimi. niiskuse jutt on kahtlane värk, tuulutmaa peab madratsit ja kui toas on nii niiske et seal hallitab – siis peab õhuga tegelema mitte madratsit vahetama

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

head madratsid järve keskuse keldris mingis eesti puitmööbli poes, ei meenu nimi. niiskuse jutt on kahtlane värk, tuulutmaa peab madratsit ja kui toas on nii niiske et seal hallitab – siis peab õhuga tegelema mitte madratsit vahetama

Jutt ikka sellest, et beebidel tihti mähe lekib või ajavad piima üles. Meil esimene beebi tegi ikka mõlemat väga hullusti ja voodi oli päris niiske sageli. Võiks muidugi kasutada niiskuskindlat lina, aga sellega jälle mõni koolkond leiab, et pole hea, sest ei hinga. Ühesõnaga võib olla kui algusest peale kookosmadratsiga ettevaatlikult ümber käia ja hoida niiskuse saamise eest, on see täitsa ok valik, aga ma ei julgenud edasi kasutada kui teadsin, et see on mul juba korralikult niiskust saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemal lapsel on olnud kõige soodsam poroloonmadrats, mis voodiga kaasa tuli. Niiskuse kaitseks kasutasime kummiga lina, mis pealt bambusest ja alt veekindel. Beebi on nii kerge, et madrats ei vajugi eriti keha all. Järgmised madratsid ostsime juba korralikud täosmõõdus vedrumadratsid, sest nende kasutusaeg ju palju pikem ning lapse kehamass aina kasvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kasutuses kookos-poroloon madrats https://kaup24.ee/et/mbel-ja-sisustus/magamistoambel/madratsid/sensillo-beebimadrats-kookos-poroloon-120-x-60?id=6798716, niiskuse ja hallituse vältimiseks kasutame niiskuskindlat aluslina. Umbes aastaselt keerasin madratsil pehmema poole ülesse, alguses magas kookose poole peal, see on kõvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Madrats vōrevoodisse