Esileht Kodunurk Madratsi kate ei mahu pesumasinasse

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Madratsi kate ei mahu pesumasinasse

Postitas:
Kägu

Kattemadratsil on lukust eemaldatav kate, sisse märgitud, et kannatab 60kraadist pesemist aga masinasse ei mahu. Sellel mingi vatiinist kiht lisaks küljes kinni.
Kas ainuke lahendus siis pesumaja?
Jube räpane on see küll. Või dušši põrandal üritada pesta ja pärast kuivatisse?
Kuidas toiminud olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vannis pesime mehega ükskord…trampisime jalgupidi otsas. Oli ikka rahmeldamist küll, aga puhtamaks sai. Pesumaja on ilmselt hea mõte, neil on suured tööstuslikud masinad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal pool öeldakse samas, et katet pestes tuleb see märjana kattemadratsile tagasi peale tõmmata (sest muidu võib veits väiksemaks kuivada). Kuidas seda lahendada aga siis, kui pesumajja viia?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

võta käärid, pärast nõelud kokku

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesumajad ei võta neid vastu, sest need tõmbuvad kokku. Võib-olla mõnes pesumajas on raam, millel nad saavad kuivatada, kui sellise leiad, oled õnnega koos.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina viisin keemilisse puhastusse. 15 eur maksis, pärast vajus voodis parajaks, algul oli veidi kummis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka suur kate. Sai viidud pesumajja ja siis tulin täpselt õigel päeval kohe hommikupoolikul järele, et sain ilusti niiskena peale panna. Ilus puhas oli ja sak ilusti peale ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina pesin vannis. Kuivas kodustes tingimustes 3 päeva. Sain kenasti peale panna, aga selgus, et oli kuivanud laiguliseks…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma avastasin ükskord, et see lukk käis altotsast ka lahti, nii et madratsikatte sai kaheks erinevaks osaks teha ja siis eraldi mahtus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see küll kuivatisse mahub, kui pesumasinasse ei mahu?
Kuivati on üldjuhul isegi väikema kg mahutavusega, kui pesumasin.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see küll kuivatisse mahub, kui pesumasinasse ei mahu?

Kuivati on üldjuhul isegi väikema kg mahutavusega, kui pesumasin.

Mul vastupidi.
Pesumasin oli vist 5kg ja kuivati 7

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Igal pool öeldakse samas, et katet pestes tuleb see märjana kattemadratsile tagasi peale tõmmata (sest muidu võib veits väiksemaks kuivada). Kuidas seda lahendada aga siis, kui pesumajja viia?

Ütledki pesumajjja andes tellimust vormistades, et ei soovi kuivatamist ja tuled võtad selle märjana nende käest.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Kodunurk Madratsi kate ei mahu pesumasinasse