Esileht Hobinurk Mäesuusa/lumelaua kombinesoon

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mäesuusa/lumelaua kombinesoon

Postitas:
Kägu

Vanasti oli igas suvalises poes müügil ühes tükis täiskasvanute suusa/lumelaua kombekaid, nüüd ei leia kusagilt.

Mõnus oleks sellega kodus ka lund ajada – sipsti sisse ja õue.

Hinnaklassis võiks olla nii kuni 100 ringis.

Soovitage/linkige palun!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

O’Neill sportlandis, hinnaklass küll tunduvalt suurem kui soovitud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

O’Neill sportlandis, hinnaklass küll tunduvalt suurem kui soovitud

Aitäh mõtte eest!

Üks tõepoolest on.

Ootan veel mõtteid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sott on vähe, isegi kui olla netist ostmisele avatud ja soodsamatest kohtadest vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SportsDirectis (veebis) algavad pisut odavamast veel, aga ikka mitte alla saja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu meelest on neid igas poes, kus sedalaadi kaupa müüakse, aga hinnaklass on 3-4x kõrgem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lisan: retrokaid on mõnikord humanates jm teise ringi poodides.

aga mis seal lumelükkamiseks mugavat on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ühes tükis kombekad on selline 80-ndate teema. Vaatad vanu Bondi filme ja seal naised sõidavad sellistes mäest alla.. Praegu on kõik mäesuusa rõivad kahes tükis, jope ning püksid. Mugavam kasutada (näiteks WC-s käia). Aga odav see kraam uuena ei ole. Korraliku firma mäesuusa rõivaste komplekst maksab pigem üle 500 euro. Kaltsukast võid leida sellise ühes tükis kombe alla 100 euro, kui neid seal muidugi on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sott on vähe, isegi kui olla netist ostmisele avatud ja soodsamatest kohtadest vaadata.

Siin täitsa toredad ja ka ok hinnaga. Aitäh info eest!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ühes tükis kombekad on selline 80-ndate teema. Vaatad vanu Bondi filme ja seal naised sõidavad sellistes mäest alla.. Praegu on kõik mäesuusa rõivad kahes tükis, jope ning püksid. Mugavam kasutada (näiteks WC-s käia). Aga odav see kraam uuena ei ole. Korraliku firma mäesuusa rõivaste komplekst maksab pigem üle 500 euro. Kaltsukast võid leida sellise ühes tükis kombe alla 100 euro, kui neid seal muidugi on.

Olgu 80-ndate teema. Mind see ei sega. Ja isegi suusatades ei ole WC-s käimine oluliselt keerukam kui jope-püksid, eriti kui püksid on trakidega. Ikka pead jope ära võtma.

Ma olen juba nii vana, et võin vabalt näha välja ka kui 80-ndatest tulnud, tegelikult väljalaskeaasta hoopis 70-ndates 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kombe on tõesti hea asi. Minu oma oli veidi üle 1000 eur kui ostsin. Nüüd juba 12 aastat mäel kasutuses. Lund ka kodus hea lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

100 on vist vähe, juba laste kombed on sinnakanti. 100 eest ei saa isegi talvejopet ju enam

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid minu oma ära osta, ma ei taha enam lundki lükata kombega. On ka vanast ajast jäänud Alpides suusamäel käimisest, aga oli seal ebamugav (miski tolkneb aina restoranis vöökohal), ja on nüüd lundki lükates ebamugav. Paksud püksid  jalas saab palju lihtsamalt ülemise otsa õhemaks panna kui palav hakkab (ja lund lükates hakkab palav!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Mäesuusa/lumelaua kombinesoon