Esileht Beebi ja mitmikud Magamiskott vankrisse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Magamiskott vankrisse

Postitas:

Tere! 🙂

Sooviksin emade, kes on kasutanud magamiskotti vankris, nõuandeid. Nimelt on silma jäänud selline magamiskott : https://oneandonlyshop.ee/magamiskotid-soojakotid-vankrisse/43-magamiskotid-vankrisse-karex-magamiskott-lambavillaga.html#/color-roosa

Küsimus seisneb selles, et laps läheb sinna sisse ju praktiliselt toariietega, talvel ehk veidi soojema toakombega, eks? Aga… kuidas seal kaela juurest jääb? Müts muidugi ka pähe aga kas siis ikkagi ei lähe sealt kaela juurest külm soojakotti?

Olen nii dilemma ees, kas valida pigem soojakott või kombekas vankrisse. Turvahälli jaoks ostsin juba soojakoti ära. Soojakotti tundub last kuidagi mugavam panna kui hakata talle mingit paksu kombet toas selga ajama (Vanker seisaks koridoris, seega saaks ta lihtsalt tavariietega soojakotti panna-ära võtta)

Loodan, et asi nüüd liiga segaseks ei läinud.
Suured tänud, kes viitsivad esmakordset ema harima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:41; 22.08 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan pigem kottkombet – kui last vaja rahustamiseks välja võtta, siis mugavam. Sa võid ka kottkombesse teda esikus vankris panna, algul käsi varrukatesse ei topigi. Ja see kombesse panemine käib ju ruttu.

Muidu aga kotist – koti peaks ju saama pea ümber koomale tõmmata nagu kapuuts. Kui tundub vajalik, paned lapsele kampsuni peale, nt turvahällis kasutasin just seetõttu alati õhukest puuvillast tuukrimütsi, see kattis ka õlad ja m8n7 süda rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa turvahälli soojakotti vankris kasutada ei taha? Eraldi küll neid ostma ei pea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis peaks ikka pidevalt kotti ümber tõstma, tahaks lihtsalt elu võimalikult mugavaks teha. 😀 Aga kuidas siis talvel neid soojakotte kasutatakse, ikka paksult riidesse ja siis alles kotti? Seda ma mõtlengi, et nii lahtine ju 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:41; 22.08 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See soojakott on rohkem nagu vankri vooder, tita läheb ikka enne kombekasse ja siis vankrikorvis sinna soojakoti sisse. Olen ka selliseid näinud, mis on rohkem ümber, sellisel juhul saaks vist tõesti ainult toariietega tita selle sisse panna: http://www.esimesedsammud.ee/wp-content/uploads/2017/10/1035002_petitebotanic.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See soojakott on rohkem nagu vankri vooder, tita läheb ikka enne kombekasse ja siis vankrikorvis sinna soojakoti sisse. Olen ka selliseid näinud, mis on rohkem ümber, sellisel juhul saaks vist tõesti ainult toariietega tita selle sisse panna: http://www.esimesedsammud.ee/wp-content/uploads/2017/10/1035002_petitebotanic.jpg

Minu laps sündis detsembri lõpus ja esimesel elutalvel oli vankris ikkagi mõnusas talvekombes. Teiseks talveks muretsesin sarnase soojakoti nagu lingil, siis enam vankrit ei kasutanud, vaid EJ Scooterit ja sinna sobis see soojakott imeliselt. Soojakoti sisse panin lapsele küll toariiete peale kombe, aga see oli selline õhem villakombe, mitte paks talvekas.

Soovitan pigem talvekombet esimeseks talveks oma kogemuse põhjal. Väga külmade ilmadega saab vankrisse tekke ju lapsele peale panna, samas saab vajadusel ka lapse vankrist välja tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel olid paksud sulekotid. Sinna läksid ka -10 ainult toariietega sisse. Kui oli külmem, siis kampsun peale. Kotid käisid tihedalt pea ümbert kokku ja külm sisse ei pääsenud. Esimesel eluaastal meil talvekombet ei olnudki. Turvahällis oli samuti sulekott, kuhu laps toariietega sisse läks. Need sulekotid on mul kindlalt parimate ostude hulgas. Vankri sulekott on kasutatav kuni 4a, nii et magab seal veel mitu talve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Magamiskott vankrisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.