Esileht Väikelaps Magamajäämisstreik peale kukkumist?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Magamajäämisstreik peale kukkumist?

Postitas:
Kägu

Võõrutasin üle aastase lapse rinnaga magamajäämisest ja kõik läks alguses hästi, esimesel korral nuttis (II uni, teeb veel 2 und päeval) ja õhtul magama pannes juba keeras ise selja mulle ja jäi suht ruttu magama, vähemalt ei nutnud ja nii kaks nädalat jutti. Siis aga ta kukkus trepist alla, õnneks oli vaid kerge sinikas silmal kuid ma andsin too päev magamajäämiseks rinda kuna see tundus õige ja ma olin sellest sündmusest emotsionaalselt nii kurnatud. Laps ise rahunes juba peale 5 min nutmist.
Järgmisel päeval loomulikult otsustasin, et rinna andmine oli vaid trauma tõttu ning nüüd jääb rinna andmine loomulikult ära. Nüüd ta aga nutab vahel 15 min enne kuni magama jääb, kui on parem päev, siis kuskil 5 min, aga keerutab ja nügib end minu vastu hirmsat moodi. Enne keeras lihtsalt selja ja jäi magama. Mis juhtus? Kas see läheb üle?

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega laps ei saa ju aru, et rinda anti vaid kukkumise tõttu.  Võõrutamise ajal pani last magama lapse isa, sest mina eristasin  ikka piima lõhna ja laps ei saanud aru, miks enam rinda ei saa. Magasime eraldi, kui võõrutamise lõpuni. Siis hakkas rahulikult oma voodis magama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lapse jaoks on see kindlasti segadust tekitav, et ühe nutu peale antakse rinda ja teise peale ei, ta ju ei saa aru (õnneks), et piima saab vaid trauma korral…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht lapse narritamine jah. Ütlesid, et ta rohkem ei saa, aga siis siiski mõtlesid ümber.

Nüüd ta nutabki, sest sai aru, et eelmine kord kui nuttis, siis ta sai ja nüüd nutabki, kuni saab, sest ta sai aru, et selline viis toimib,

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piima hulk peaks ju vähenema ka, kui enam ei anna tihti. Seda ei saagi ju päeva pealt lõpetada, vaid järkjärgult vähendades ja piim peaks ise kaduma lõpuks. Sa ei saa ju otsustada enam mitte anda kui sul rinnas piima veel on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piima hulk peaks ju vähenema ka, kui enam ei anna tihti. Seda ei saagi ju päeva pealt lõpetada, vaid järkjärgult vähendades ja piim peaks ise kaduma lõpuks. Sa ei saa ju otsustada enam mitte anda kui sul rinnas piima veel on.

Mis rumal jutt see on?

Kui peaks pais tekkima, saab ise nii palju välja lüpsta, et kergem oleks ja lõpuks ta ise ära kaob. Kõigil ei teki ( mul 4 last, ühega pidin imetamise lõppedes veidi “kergendama” rinda).
Mõni võtaks rinda vb 6-aastaseltki veel, ema ei pea nii kaua tissitama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Magamajäämisstreik peale kukkumist?