Esileht Beebi ja mitmikud Magamine kõhu peal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Magamine kõhu peal

Postitas:

Tüdruk koguaeg tahab ennast magades kõhu peale keerata,mina aga keeran koguaeg teda tagasi ja selle peale ta ärkab ülesse. Kas tohib selles vanuses (5 kuud) laps magada kõhu peal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka meie 5 kuune magab juba mitu kuud kõhuli ning uni tõesti veidi parem kui selili või külili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad lapsed on maganud kõhuli, esimene hakkas magama nädalaselt, teine 4-kuuselt enda valikul. 5-kuust küll enam ei keeraks kuskile, las magab nii nagu talle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka hakkas kõhuli ise magama umbes paar nädalat tagasi. Enne seda pööras ise kõhuli ja ärkas, nüüd õnneks vahel magab kõhuli edasi.
Ohutuse seisukohalt ei tohiks madrats eriti pehme olla ja padi oleks ka liialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi hakkas ka u kuuselt kõhuli magama. Enne seda ärkas öö jooksul mitu korda, aga kõhuli magades ei ärka enne varahommikut. Puuksud-krooksud tulevad tõesti paremini välja, aga loomulikult peale toitmist panen ikka lapse õlale, sest vahetult peale toitmist tuleb mõnikord ka piima natuke tagasi ja siis oleks lapsel oma okse sees vastik magada.
Patja pole jah beebile vaja ja madrats peaks piisavalt kõva olema, et laps ei vajuks sinna sisse ja saaks korralikult hingata.
Esimese kuu jooksul meeldis beebile veel minu või issi kõhu peal (kõht vastu kõhtu siis) tukastada – ju siis meeldis emme/issi soojus ja rahustavad südamelöögid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps, kes sai just 6-kuuseks, magab viimastel nädalatel aeg-ajalt kõhuli. Ise keerab nii ja mina selles probleemi ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps, kes ise keerata oskab, võib magada, kuidas tahab. Millise vanuseni plaanid last keeramas käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Magamine kõhu peal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.