Esileht Lapse ootamine Magamine öösiti

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Magamine öösiti

Postitas:
Kägu

Tere!

Mure selles, et olen eluaeg selili ja köhuli magaja olnud aga nüüd see külili magamine ei tule kohe üldse välja. Proovisin patja jalgade vahele aga ikka ärkan mitu korda öösel ebamugavusele ja vahetan külgi ja tunnen et ei saa üldse puhata. Tean et osati normaalne aga äkki kellelgi paremaid nippe? Kas nuudelpadi võiks parem olla?

Head,

R.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõne madratsi peal ongi ebamugav külili olla. Ja kindlasti peaks see olema vasak külg. Proovi vb see suur padi, vorstikujuline (kas seda nimetataksegi nuudlipadjaks?). Aga ära kõige odavamat võta – sealt hakkavad need väikesed graanulid välja pudisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heiii,
Mul endal on täpselt sama probleem aga minul lööb veel puusadesse valu ka.  Ärkan koguaeg valu peale ja keeran teise külje, terve öö üks keerutamine käib. Samuti kasutan patja  jalgade vahel…
Avastasin, et vist on asi madratsis, kuna hiljuti sai mujal ööbitud ja polnud seal patja ka mida jalgade vahele pista. Endalegi üllatuseks ärkasin vaid 1 korra valu peale ja muidu polnudki puusad valusad.
Olen ka mõelnud nuudelpadja peale aga vot ei teagi kas mõjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nuudelpadi. Mul aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen alati pigem külje peal magaja olnud, aga raseduse ajal hakkasin varasemast rohkem selili magama (mitte siiski kogu öö järjest). Mul jäik madrats ning pikk padi küll oli, aga polnud ilmselt ka piisavalt hea.

Ilmselt tasub pea alla pandav padi ka üle vaadata. Mina kasutan üldiselt suuremat memory foam täidisega patja, et pead õla suhtes kõrgemale tõsta ja paremini toetada. Kui seni selili magaja oled olnud, siis võib-olla sul ka padi külili magamiseks liiga õhuke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean, et vasaku külje peal on tervislikum magada, aga mul ei tule selle külje peal üldse und! Mul tekib uni selili olles ja siis keeran paremale küljele ning magan nagu nott. Vasakul küljel võin väherdada öö otsa, aga pärisund ei teki, ärkan mittepuhanuna ja pahuralt. Halb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean, et vasaku külje peal on tervislikum magada, aga mul ei tule selle külje peal üldse und! Mul tekib uni selili olles ja siis keeran paremale küljele ning magan nagu nott. Vasakul küljel võin väherdada öö otsa, aga pärisund ei teki, ärkan mittepuhanuna ja pahuralt. Halb?

Äkki sul on organid teistpidi sees? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean, et vasaku külje peal on tervislikum magada, aga mul ei tule selle külje peal üldse und! Mul tekib uni selili olles ja siis keeran paremale küljele ning magan nagu nott. Vasakul küljel võin väherdada öö otsa, aga pärisund ei teki, ärkan mittepuhanuna ja pahuralt. Halb?

Mul ämmaemand ütles, et kui on paremal küljel magada, siis võib ka nii magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Magamine öösiti