Esileht Pereelu ja suhted Magamine võõra mehega (pole lahutatud, vaid avaldust kohtusse esitatud))

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Magamine võõra mehega (pole lahutatud, vaid avaldust kohtusse esitatud))

Postitas:
Kägu

Abielumees, kelle naine enne enne lahutust ringi tõmbab, peab olema valmis võõrastele ebatervetele lastele kuni täisealiseks saamiseni elatise maksmiseks. Naine ütleb, et liikumisvõimetu laps on abikaasa oma ja jutul lõpp. Keeldub DNA-st ja mees maksku surmani abikaasa purjakil vallatusi

Ei saa keelduda DNA-testist, kui mees tõstatab isaduse küsimuse. Nii et pole enam seda probleemi, see on sul mingi mitmekümne aasta tagune probleem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll mina imestan, kuidas eesti keeles need omastav ja osastav kääne ikka NII RASKED on, et venelased neid ära õppida ei suuda

See näitab su vähest eesti keele tundmist. Need ongi väga rasked käänded. Aga kui sinu meelest pole, siis seleta lühidalt ära, millal üks või teine käib.

Ma olen eestlane ja mu emakeel on eesti keel. Nii et mingit ‘vähest eesti keele tundmist’ minu puhul ei esine.
Ma lihtsalt avaldasin imestust, kuidas mitte ükski venelane, kes valdab muus osas eesti keelt vabalt, ei suuda omastavat/osastavat käänet ära õppida. Nii nagu ka teemaalgataja – tarvitseb vaid nende käänetega eksida ja ongi teada, et tegemist on venelasega, kohe esimesest lausest.
Kas mingeid lisatunde võtta ei saaks või midagi selle asja parandamiseks ette võtta? Lihtsalt küsin.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt avaldasin imestust,

Imesta vähem, perekoolikas.
Kõik teavad, et imestamine on sinu põhitöö. Sa ei tea elust mitte midagi, sa pole kuulnud/näinudki sa näed asju esimest korda, Sa IMESTAD.

Aga tegelt, võiks ju oma lollust pisut peita.
Kasvõi TEESKLE, et sa oled ka neid asju varem näinud. Ära imesta kogu aeg.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teatada lepingupoolele, et leping on läbi on igati korrektne käitumine.
Seega oli abielu välise mehega keppimine täiesti korrektne/seaduslik tegevus, seda ka siis kui lahutus ei olnud veel ametnike poolt lõplikult vormistatud. Vormistamine ei muuda abielu fakti lõppemist ja seks on normaalne füsioloogiline vajadus.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Magamine võõra mehega (pole lahutatud, vaid avaldust kohtusse esitatud))