Esileht Ilu Magamisest tekkinud kortsud

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Magamisest tekkinud kortsud

Postitas:

Ma käisin hiljuti nina- suu vagu täitmas ja siis öeldi, et põse peal kortsud, mis on tekkinud magamisest. Et peaks kasutama siidist padjapüüri või magama selili, muidu süvenevad veelgi.  Kuna mulle selili magada ei  meeldi, siis uurisin siidist padjapüüri, mis on päris krõbeda hinnaga. Kas keegi kasutab siidist padjapüüri ja on tõesti sellest kasu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 13:42; 03.04 11:37; 27.06 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvillasatiin ajab ka asja ära, peaasi, et see libe oleks. 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuvillasatiin ja need mokasatiinid on puhas jama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuvillasatiin ja need mokasatiinid on puhas jama.

Miks? Nii palju kui mina internetist lugenud olen, on puuvillasatiin odav ja täiesti ok alternatiiv siidile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 11:04; 01.07 14:07; 09.07 13:37; 09.07 14:54; 09.07 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuvillasatiin ja need mokasatiinid on puhas jama.

Millest selline arvamus? Puuvillasatiini on väga erineva kvaliteediga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 11:20; 09.07 14:35; 09.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magan aastaid 100% naturaalsest siidist padjapüüriga aga no loodusjõudude vastu ikka ei saa ning ka sellega tulevad vanuse lisandudes kortsud, vähe aga siiski tulevad 🙂 Kahjuks ei tea, kas ilma oleks rohkem kortsus või mitte aga mõnus on ja seda soovitatakse ka juuste jaoks.

Olgu see puuvillasatiin nii kvaliteetne, kui tahes, siidi vastu ei saa, tekikott ja linad on väga ok aga siidist padjapüüri ma nende vastu ei vaheta, päris takuriide tunnet ei teki aga vahe on liigagi märgatav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Padjapüür on teisejärguline, oluline on siiski magamisasend. Kui oled nägupidi padjas, siis võib see padi millest iganes olla, kortsud vajutab ikka sisse. Ja tavaliselt mitte ühtlaselt, sest eelistatakse magada ühel näopoolel.
Parim on magada selili, võimalikult madala padjaga, millesisse ei saa nägu suruda.
Siidine padjapüür on hea pigem juustele.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui vähegi oskad õmmelda, õmble endale ise siidist padjapüür. Pole kindel, aga usun, et tuleb palju-palju odavam, eriti kui kangas allahindluse ajal osta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siidine padjapüür on rohkem mustanahaliste teema, nende karmide takujuustega on raske toime tulla ja siid aitab neid juukseid paremas korras hoida. Valgele inimesele ei muuda siid küll midagi paremaks ning ammugi ei aita padjapüüri materjal magamisasendist tulenevad deformatsioone vältida. Lihtlabane füüsika – kui surud pidevalt samad koed kokku/lömmi/lössi, siis tekivad sinna deformatsioonid igal juhul.

Pigem muuda magamisasendit, kui asi kortsudega juba väga ebasümmeetriliseks läheb.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siidine padjapüür on rohkem mustanahaliste teema, nende karmide takujuustega on raske toime tulla ja siid aitab neid juukseid paremas korras hoida. Valgele inimesele ei muuda siid küll midagi paremaks ning ammugi ei aita padjapüüri materjal magamisasendist tulenevad deformatsioone vältida. Lihtlabane füüsika – kui surud pidevalt samad koed kokku/lömmi/lössi, siis tekivad sinna deformatsioonid igal juhul.

Pigem muuda magamisasendit, kui asi kortsudega juba väga ebasümmeetriliseks läheb.

Mul on täiesti tavalised õhukesekarvalised juuksed ning õigest materjalist padjapüüriga ei ole need hommikul pusas. Nii et muudab küll paremaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 11:04; 01.07 14:07; 09.07 13:37; 09.07 14:54; 09.07 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised need magamise kortsud üldse on? Kuhu need tekkima peaks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised need magamise kortsud üldse on? Kuhu need tekkima peaks?

Minul tekivad põskedele. Kui olen halvas asendis maganud, on vahel terve põsk nagu maakaart.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:23; 09.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi tulevad ikka need kortsud, siis ei aita ka siid enam. Parem õppida end juba esimeste kortsudega armastama. 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Kunagi tulevad ikka need kortsud, siis ei aita ka siid enam. Parem õppida end juba esimeste kortsudega armastama. ????

</p>
Tänapäeval on moodsad ja kaasaegsed vahendid kortsude vastu olemas, ei ole vajadust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 10:23; 09.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi tulevad ikka need kortsud, siis ei aita ka siid enam. Parem õppida end juba esimeste kortsudega armastama. ????

Nii on. ega jua ju terve öö selili ka magada. Mul ka  padjakortsud silmede ümber.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi tulevad ikka need kortsud, siis ei aita ka siid enam. Parem õppida end juba esimeste kortsudega armastama. ????

Paljudel lähevad juuksed ka noorena halliks, mistõttu värvitakse ka pead, sest jätab ikka vanema mulje kui inimene tegelikult on. Sama moodi on täiesti võimalik kortsude tekkimist edasi lükata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 11:04; 01.07 14:07; 09.07 13:37; 09.07 14:54; 09.07 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi tulevad ikka need kortsud, siis ei aita ka siid enam. Parem õppida end juba esimeste kortsudega armastama. ????

Paljudel lähevad juuksed ka noorena halliks, mistõttu värvitakse ka pead, sest jätab ikka vanema mulje kui inimene tegelikult on. Sama moodi on täiesti võimalik kortsude tekkimist edasi lükata.

No kuhu sa neid lükkad? Küllalt nähtud neid näod loppi süstinud 50-aastaseid – no ei ole ilusam ja noorem, ei ole. Hoopis nõme ja meeleheitlik on.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 11:20; 09.07 14:35; 09.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuhu sa neid lükkad? Küllalt nähtud neid näod loppi süstinud 50-aastaseid – no ei ole ilusam ja noorem, ei ole. Hoopis nõme ja meeleheitlik on.

Kortsusid saab täiesti ennetada, miks see üllatusena tuleb? Päikesekiirgus tekitab fotovananemist, seega kõige lihtsam viis on päikest näole mitte lasta. Töötab väga hästi. Lisaks hea näohooldus retinooliga. Väikeses koguses botoxit silmade ümber või otsaette, kui vaja – ei kaota miimikat täitsa ära, ent sügavaid vagusid pole.

Vananemise eest ei pääse keegi, aga nahaarstid ja kosmeetikud kiidavad alati mu nahka, ise ka olen rahul ning tunnen end hästi ja enesekindlalt.

Loppisüstimine tuleb minu meelest pigem täitesüstide ülekasutamisest, mistõttu fillerid kipuvad näos migreeruma ning ebaeetilistest süstijatest, kes ei oska ära öelda. Ning see ei sõltu enam vanusest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 11:04; 01.07 14:07; 09.07 13:37; 09.07 14:54; 09.07 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kortsusid saab täiesti ennetada, miks see üllatusena tuleb? Päikesekiirgus tekitab fotovananemist, seega kõige lihtsam viis on päikest näole mitte lasta. Töötab väga hästi. Lisaks hea näohooldus retinooliga. Väikeses koguses botoxit silmade ümber või otsaette, kui vaja – ei kaota miimikat täitsa ära, ent sügavaid vagusid pole.

See, mida väike kogus botoxit parandab, ei ole ka ilma botoxita mingi probleem.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 11:20; 09.07 14:35; 09.07 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mida väike kogus botoxit parandab, ei ole ka ilma botoxita mingi probleem.

See sõltub täiesti inimesest ja kortsudest. Mina olen väga rahul ja vahe on märgatav.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.06 11:04; 01.07 14:07; 09.07 13:37; 09.07 14:54; 09.07 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mida väike kogus botoxit parandab, ei ole ka ilma botoxita mingi probleem.

See sõltub täiesti inimesest ja kortsudest. Mina olen väga rahul ja vahe on märgatav.

Vahe on märgatav ja üks oluline nüanss on veel: kortsusid ei tule juurde nii kiiresti ja olemasolevad ei süvene.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuhu sa neid lükkad? Küllalt nähtud neid näod loppi süstinud 50-aastaseid – no ei ole ilusam ja noorem, ei ole. Hoopis nõme ja meeleheitlik on.

Sa märkad neid, kes on täidetega üle pannud/kehva tegija juurde sattunud. Kui näed ilusat, terve välimusega 50-aastast, käib ta järelikult väga hea tegija juures mõistlikus koguses fillereid ja botoxit süstimas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas te saate valida, et magate selili? Mina küll magades enda asendit kontrollida ei saa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin hiljuti nina- suu vagu täitmas ja siis öeldi, et põse peal kortsud, mis on tekkinud magamisest. Et peaks kasutama siidist padjapüüri või magama selili, muidu süvenevad veelgi. Kuna mulle selili magada ei meeldi, siis uurisin siidist padjapüüri, mis on päris krõbeda hinnaga. Kas keegi kasutab siidist padjapüüri ja on tõesti sellest kasu?

KAs tõesti padjapüür maksab rohkem kui täitesüstid? Uskumatu, et püüri eest tõesti küsitakse rohkem kui täitesüsti eest. Tahaks kohe sellist asja näha. Pane link siia.
MAgade muide inimene vananeb ka. Nii et juuksed ka lähevad halliks magamise ajal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu Magamisest tekkinud kortsud