Esileht Rasestumine ja lapse ootamine magamiskott vastsündinule

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: magamiskott vastsündinule

Postitas:

Olen kuulnud arvamusi, et magamiskott beebile parem ja turvalisem kui tekk. Aga milline see peaks olema – kas nagu täiskasvanute magamiskott või selline, mis käib õlgade pealt kinni (ülevalt nagu body traksid, all siis kott)? Või siiski tekk?
Ehk siis kas
http://www.beebi24.ee/?p=53&id=35&action=466
või näiteks midagi sellist:
http://www.tipatapa.ee/detailid.php?891

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toas toamagamiskott ehk nagu alt kinniõmmeldud kleit, õue õuemagamiskott, mis on siis selline, kus käed-jalad ja pea ka sees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see esimene variant:) Kuna ei kasutanud sünnist saati, siis meile ei sobinud (lapsele ei meeldinud).
Aga mina nt ei teadnud esimese lapsega, et nii nagu lapsed haiglas alguses pambuks mähitakse… et see on hea variant ka kodus nii beebit edasi mähkida. Pidi aitama rahulikumalt magada, kui nad ei saa käsi ja jalgu väga liigutada. Nii õpib laps rahulikult magama ja ei saa ennast käte/jalgade liigutamisega üles äratada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline nagu sinu esimesel lingil. Muide Mothercare müüb parema hinnaga ja väga kvaliteetseid Grobag magamiskotte millel on ka soojusühik (tog) ilusasti välja toodud. Selle järgi saad arvestada kui jahedasse tuppa kott sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eest lukuga on kõige lihtsam kasutada (nagu see esimene versioon, aga tõmbad eest luku kinni). Mina olen neid kahe lapsega kasutanud, ostsin Hollandist, kus sellised maksavad 10-15 eurot tk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kasutusel selline nagu esimesel lingil, eest lukuga. Olen kasutanud alates lape sünnist. Esimene oli 0-6kuud ja siis hetkel 6-12kuud. Kuna minu laps rahmeldab tekiga päris palju siis soetasingi magamiskoti. Ta sellega nii harjunud, panen ainult ööseks magamiskotti, päeval ei kasuta.
Mina ostsin omale magamiskotid Inglismaalt, seal ikka palju odavam. Pane tähele, et need on ka erineva paksusega.
Vankris oli sügisel kasutusel Tallinna pakis olev magamiskott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine magamiskott vastsündinule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.