Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk maggi idea

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: maggi idea

Postitas:

… 4 juustuga kaste kanale, kes on proovinud, kas jäite rahule?
mina proovisin ja no sellist lehka, nagu see majas levitas, pole ma enne ühegi söögiga suutnud tekitada 🙂 tõeliselt jube hais. nina kinni hoides sai isegi süüa, maitse nii hull ei olnudki, aga see hais…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi küüslauguga variant sellest Ideast, ka vist kanale, haises samuti kohutavalt :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küpseb hetkel, aga lõhna väga ei tunne, pealegi juustu puhul, eriti veel nelja segu- peaks ammu selge olema, et sealt võib tulla tugevat lõhna, juustud lõhnavadki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 20:15; 16.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu meelest ei olnud kah üldse hea. Lausa kohe vastik. Sai siis esimest ja viimast korda korraga ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kuidas te saate sellist keemiat toiduks kasutada? Ei ole mingi tervisefriik, aga sellised toidud ajavad küll külmavärinad peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kas sa paki pealt koostist oled lugenud? Mulle sattus hiljuti üks Maggi maitseainesegu pakk kätte, uurisin ja puurisin aga midagi keemilist ei leidnud. Või äkki ma olen lihtsalt rumal, sel juhul võid mind valgustada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei \”haisenud\” mitte midagi. Ei pidanud ka nina kinni hoidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 20:15; 16.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, aga kas sa paki pealt koostist oled lugenud? Mulle sattus hiljuti üks Maggi maitseainesegu pakk kätte, uurisin ja puurisin aga midagi keemilist ei leidnud. Või äkki ma olen lihtsalt rumal, sel juhul võid mind valgustada 🙂 [/tsitaat]

Ka minu meelest pole seal midagi hullu sees. Peamiselt ürdid ja aedviljad. Värsked on muidugi paremad aga sellist repertuaari värskeid vilju ja maitseürte küll meie kaubandusest väga raske leida ja rahakotile hakkab ka. Mina kasutan küll aegajalt nii Maggi idea kui ka Knorr Menu maitsesegusid ning pean ennast sealjuures heaks kokaks. Vaatan lihtsalt, et midagi kasulikku ka kõrval oleks – värsked aurutatud aedviljad või salat. Toit peab ikka mitmekesine olema:)
Juustukastet pole veel proovinud aga on plaanis. Arvestan siis haisuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu jäin rahule. Aga kanaga enam ei kasutaks, pigem teeks selle abil spagettidele kastme. teisi Maggi Idea tooteid olen ka proovinud. Knorri omad ei meeldi üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhn oli ok, aga ei maitsenud kohe mitte üks raas.

Ometi olen suur juustusõber. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tuleks selle pealegi, et sellist rämpsu osta. On nii palju variante, kuidas ilma keemiata oma toitu maitsvaks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk maggi idea

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.