Esileht Kodunurk Magic sponge – kas sellega ei tohigi nõusid pesta?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Magic sponge – kas sellega ei tohigi nõusid pesta?

Postitas:

Lugesin kunagi siit perekoolist, kuidas melamiinkäsna kiideti, et hea odav Hiinast tellida ja peseb nõud kõik ilma pesuaineta puhtaks. Tellisin siis ka ja tõesti on hea. Aga nüüd sattusin lugema, et ei tohigi sellega nõusid pesta, kuna mikroskoopilised melamiiniosakesed võivad organismi sattuda ja see on üliohtlik. Kas keegi oskab seda kommenteerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 18:25; 08.12 22:35; 15.12 06:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole see nõudepesukäsn!! See on plekieemaldaja ja muide väga kange, niiet enne kui mingit pinda nühkima hakata, tuleb enne väiksel lapil proovida, ega värvi maha ei võta vms. Igasugused plekid, laste vildikajäljed jms kaob. Lõika väike tükk, see on nagu kustutuskumm. Vileda Miraclean on igas poes olemas: “Eemaldab võluväel ka kõige tõrksama mustuse ja plekid (näiteks isegi veekindla markeri jäljed). Toimib nagu kustukumm. Niisuta svammi veega ja alusta puhastamist. Proovi esmalt väljapaistmatul pinnal. Ei soovitata läikivate, poleeritud ja õrnade pindade puhastamiseks. Mitte puhastada auto välispindu!”
Seda ma ei teadnud, et on suisa keelatud toidunõusid sellega puutuda, aga ta tõesti ei ole nõudepesukäsnaks mõeldud, seega ei tulnud isegi mõttesse seda teha.

Silikoonist nõudepesukasn on hoopis see. Tahab natuke harjumist, aga on hügieenilisem kindlasti kui tavaline svamm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin sellise ja siin on kirjutatud kasutusalaks köök (usage – kitchen). Juures on pildid toidunõude pesemisest, aga ka klaviatuuri pühkimisest jmt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 18:25; 08.12 22:35; 15.12 06:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ka, et sellega nõusid pesta ei tohiks. Kui on kirjas, et kitchen, siis peetakse ilmselt silmas tööpinda, seinaplaate, ahju, pliiti, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ka, et sellega nõusid pesta ei tohiks. Kui on kirjas, et kitchen, siis peetakse ilmselt silmas tööpinda, seinaplaate, ahju, pliiti, jne.

Kordan, et lingil on fotod toidunõude pesemisest ka. Aga igaks juhuks muidugi loobusin sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 18:25; 08.12 22:35; 15.12 06:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See link küll ei avane, kuid pilti ma ei usaldaks, loeks pigem ikka kirjelduse üle. Ja kui ikka kusagil mainitud, et ei tohi kasutada nõudepesušvammina, ega ei hakkaks end nende osakestega ikka mürgitama küll,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ka, et sellega nõusid pesta ei tohiks. Kui on kirjas, et kitchen, siis peetakse ilmselt silmas tööpinda, seinaplaate, ahju, pliiti, jne.

Kordan, et lingil on fotod toidunõude pesemisest ka. Aga igaks juhuks muidugi loobusin sellest.

eeldan, et see link viib sul aliexpressi? seal olevaid pilte tasub jaa tõepähe võtta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loogiliselt võttes ei tohiks see magic-element rasva eemaldada, nii vahendita nõudepesusse suhtun küll skeptiliselt. vbl on sellest abi kõrbenud potipõhjade küürimisel vms. vahel harva võib vast kasutada selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Magic sponge – kas sellega ei tohigi nõusid pesta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.