Esileht Tööelu, raha ja seadused. Magistritööks lisa juhendajat/abi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Magistritööks lisa juhendajat/abi

Postitas:
Kägu

Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

et kui mul on semiootika magistrikraad, tulen sulle ehitustehnika magistritööd parandama?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üldiselt saadetakse sellised kirjad ülikooli või instituudi siseselt. või küsitakse instituudist soovitusi võimalike juhendajate kohta (kelle uurimisvaldkond sinu teemaga veidi haakuks)

kui vajad lisajuhendajat teisest ülikoolist või mõnest ettevõttest, siis peaks vähemalt valdkonna tõesti ära nimetama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõigil huvilistel palun jätta oma email.

Tegelikult käib see ikka vastupidi. Kui märgid ära teema ja mis alal su oma juhendaja abist väheks jääb, siis ehk keegi võtakski ühendust. Nt, soovid keeletoimetajat?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Kommentaar eemaldatud.

millisest lisarahasummast jutt käib?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vaja on pigem juhendamist (erialaste teadmistega) või teksti toimetamist?

Olen TA ja vajan abi majandusalase magistritöö osas. Tasuks pakun 20 eurot.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuks pakun 20 eurot.

😂 Hea nali, tee veel.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuks pakun 20 eurot.

😂 Hea nali, tee veel.

Kui sa natuke süvened, siis sa näed, et 20 euro pakkuja ei ole TA.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vaja on pigem juhendamist (erialaste teadmistega) või teksti toimetamist?

Olen TA ja vajan abi majandusalase magistritöö osas. Tasuks pakun 20 eurot.

20€ eurot on igati mõistlik tasu, aga seda A4 kohta. Kogu magistritöö valmimise nõustamine ning abi kirjutamisel nõuab paraku veidi rohkemat rahalist panustamist 😉

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

normaalsel juhul sõlmib ülikool väljastpoolt oma ülikooli oleva lisajuhendajaga käsundus- või töövõtulepingu. tudengil endal ei peaks olema rahapakkumisega mingit asja. brutosummalt makstakse ka sotsmaks riigile.

olen nõus juhendama (olen ise TÜ doktorant), ametliku tasu eest, kui oleks minu valdkonnaga seotud töö, aga TA hoiab ju teema kohapealt suu täiesti lukus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

normaalsel juhul sõlmib ülikool väljastpoolt oma ülikooli oleva lisajuhendajaga käsundus- või töövõtulepingu

Millises utoopias selline asi toimib? Selles ülikoolis, kus mina töötan, on rahastus nii põletav ja valus teema, ka rahastust sel aastal mitte saanud tippteadlased töötavad poole palga peal. Tudengi otsitud lisajuhendajale ei hakka keegi palka maksma. Millisest rahast see peaks toimuma, millise projekti pealt?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

normaalsel juhul sõlmib ülikool väljastpoolt oma ülikooli oleva lisajuhendajaga käsundus- või töövõtulepingu

Millises utoopias selline asi toimib? Selles ülikoolis, kus mina töötan, on rahastus nii põletav ja valus teema, ka rahastust sel aastal mitte saanud tippteadlased töötavad poole palga peal. Tudengi otsitud lisajuhendajale ei hakka keegi palka maksma. Millisest rahast see peaks toimuma, millise projekti pealt?

Ametliku lisajuhendaja saab võtta küll ja tudeng võib selle ise otsida. Samuti ei pane keegi pahaks, kui tasu maksab juhendatav ise, aga tõesti pole paljud instituudid nõus ise lisajuhendajale tasu maksma.
Kes siin 20 euro peale imestas: mina juhendasin üht bakalaureusetööd teises ülikoolis ja brutotöötasu kogu juhendamise peale oli 40 eurot. See oli küll mitu aastat tagasi, aga vaevalt et praegu tasud oluliselt suuremad on. Maksis mulle see teine ülikool ja olin ainus juhendaja.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Magistritööks lisa juhendajat/abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.