Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: magneesium

Postitas:

Kas magneesiumi võtmisel on mingeid nädala piiranguid ka kui kaua võtta tohib? Olen hetkel 35+3 nädalat rase ja magneesium aitab hästi vererõhku kontrolli all hoida. Arsti aeg järgmine nädal siis saan temalt uurida seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämmaemand ütles, et alates 35n enam mitte magneesiumi võtta, et emakas ei oleks laisk sünnituse ajaks or sth. Olen kuulnud ka 37n. Pead igaks juhuks küsima oma ämmakalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama info minu ämmaemanda poolt – alates 35 nädal enam mitte võtta, liialt lõõgastab lihaseid ja pärsib sünnitegevuse algust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alternatiivina võib ju mandleid süüa. Mul oli preeklampsia oht ning sõin kuni sünnituseni mandleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lubati magneesiumi lõpuni võtta, jalad olid ju lõpus krampis. Et see pole mingi nii tugev ravim, et suurel määral emakat mõjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just eile ka ämmaka käest küsisin, et kaua tohib võtta ja sain vastuseks, et kuni 37-nda nädalani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju seda päevas võtta on lubatud?
Ja millist magensiumit olete kasutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna võtan Diasporali magneesiumi tablette. 2 hommikul ja 2 õhtul. Vahel ka vähem.
Kui magneesiumit saab palju, siis teeb lihtsalt kõhu lahti.
Ja mõnikord ma sp just võtangi, et kõht läbi käiks. Aitas ka vastikute toonuste vastu, jalakrampe leevendas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.