Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Magneesiumi ei tohi viimasel kuul enam võtta??

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Magneesiumi ei tohi viimasel kuul enam võtta??

Postitas:

Mu ämmakas ütles, et peale 36 nädalat enam ei tohiks magneesiumi lisaks võtta…:(
On teile sama öeldud?
Ei kujuta ette kuidas jalakrampidega siis võidelda…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, miks ta nii arvas. mg just lõpurasedale ju vajalik ja mina olen mõlemat last oodates hakanud paar kuud enne sünnitust võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mingi selline arvamus on jah, et see võib emakat liialt lõdvestada. Aga kuna minu puhul oli siis teine valik jalakrampidega sünnitama minna, mis pole ka sobiv väljavaade, võtsin ikka edasi.

Ma ei usu, et mõistlik piir oleks 36 n peal, keskmiselt on sealt lapse sünnini ju KUU. Saan aru, kui ehk keegi soovib tähtajal loobuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin magneesiumi mõlema rasedusega kuni sünnituseni. Esimene laps sündis 38+5, teine 39+0.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Täitsa huvitav. Mulle pole ämmakas seda öelnud, kuigi teab ju, et ma juba ammusest ajast seda võtan, kuna oli toonustega jama. Imelik, et ta pole öelnud, et nüüd juba aitab. Mul paari päeva pärast TA. Homme küsin infi.

Ma nädal aega ei võtnud. Toonuseid juurde ei tekkinud, aga kõht oli kohe kinni ja öösiti \”surid\” sõrmed ära.
Täna aga pidevalt toonused, kuigi eile õhtul sai tabletike ikka sisse võetud. Libavalud on ka mitmel ööl olnud.

Saa siis aru, mis tõsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi võetakse enamasti õhtul. Vähemalt mina võtan, muidu on öösel kramp üsna kindel. Samas ka sünnitegevus algab enamasti õhtul.

Mg lõdvestab kõiki lihaseid, ka emakalihast. Seega võib juhtuda, et kui muidu õhtul hakkaks sünnitus tuure koguma, siis võtad endal tuhud Mg-ga maha.

Samas ei ole Mg ka nii tugev lõõgasti, et sellega nt sünnitusmajas enneaegse sünnituse juures midagi tehtaks (minuteada?).

Kui esimest ootasin, siis öeldi, et 38+0 alates ei tohiks Mg võtta. Ma hakkasin siis sellest ajast igaks juhuks vähem võtma (pool kogust) ja alates 39+0 ei võtnud üldse. Jalakrampe enam ka ei saanu, ju oli Mg varu siis vahepeal piisavaks saanud. Laps sündis 39+4.

Seda võiks meeles pidada, et kui tuhud juba käivad või kahtlustad, et käivad, siis enam Mg ei võta. Isegi kui pole päris kindel ja nagu oleks Mg võtmise aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Magneesiumi ei tohi viimasel kuul enam võtta??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.