Esileht Ilu ja tervis Magu!!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Magu!!

Postitas:

Tere! Mul on siis selline mure, et ma olen 17 aastane ja mul magu valutab, umbes 2 nädalat. Käisin arsti juures küll ning ta kirjutas mulle mingid mao rohud. Ise ta öelda ei osanud mis mu maol häda on. Selline tunne et koguaeg on kõht tühi ja sööks. Joon palju kummeliteed, aga ei aita. Rohud ka ei aita. Vahest käivad sellised nõrkushood. Ja kui ma viimati käisin arsti juures siis oli mu kaal ka kuidagi 2k alla läinud. Kas kellegil on ka kunagi selline mure olnud? ja mida te olete ettevõtnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:57; 27.04 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul hakkasid peale raseduse katkemisega maoga jamad. käisin arstil ei osanud midagi öelda. käisin EMO-s sain tilka ja saadeti koju. Sealt soovitati mõõka neelama minna. Sain siis arsti käest lehe sinna. Seal oli jube. See selleks aga sain paar päeva hiljem proovi vastused mida arst võttis kui mao uuringut tegi. Seal tuvastati helicobakter. Sain kolmikravi. Sellega sain mina asja korda. Hiljem kui läksin Teise arsti juurde samasse haiglasse kus seda mao uuringut tehti siis arst vaatas neid proovi vastuseid. Ja ütles et mao limaskesta ülitugev põletik oli aga perearst ütles ainult et oli helicobakter ja muud midagi. Aga sain rohud peale ja mina sain oma asjad korda. soovitan uuesti arstile minna või kui ikka väga valus siis mine EMO-sse. seal tehakse ka mingeid proove ja osatakse soovitada midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paistab mao ülihappesuse moodi. mis rohud ta kirjutas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas käisid ikka spetsialisti (mitte perearsti) juures? \”Mõõka\” ka neelasid? Minu abikaasal oli taoline tunne kõhus siis, kui tema seedetraktis parasiteeris laiuss (paeluss).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellejaoks on vaja minna jah mõõka neelama, et teada saada, mis häda on. Nii jube see ka ei ole, kui esimene kommenteerija ütleb. See on täpselt nii jube, kui ise enda jaoks selle mõtled. Täiesti talutav, kuigi ebameeldiv protseduur. Minul on kaua aega juba olnud refluks ja väga tugeva mao ülihappesusega probleeme, aga kõht otseselt valutanud mul pole sellest kunagi. Asi ei pruugi olla ka maos, kui sa pole spetsialisti diagnoosi saanud.
Minul on pigem koguaeg tunne, et kõht on liiga täis, kui rohtu pole võtnud ja hape jälle nö üle ajama hakkab 😀
Sa ikka mine ja lase veel uurida. Ma ei saa aru, kuidas arst sai sulle määrata mao rohud, kui ise ei teagi, mis probleem on.
Kas haput maitset suus või kõrvetavat tunnet kõris ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

gasec gastrocaps kirjutas, ütles et ta arvab, et need on need valud mis sügiseti ja kevadeti tekivad, ei saa aru 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 16:57; 27.04 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gasec gastrocaps on mao ülihappesuse vastu.
Ma soovitaks siiski lasta saatekirja gastroenteroloogi juurde, ega ka ussimunade test väljaheidetest poleks halb mõte. Ülihappesus tekitab tavaliselt siiski ka kõrvetise tunde, kas sul on seda?
Ja kas sul ema-isa ei ole nõustamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Magu!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.