Esileht Kodunurk Mähkmed ahju

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mähkmed ahju

Postitas:

Miks paberiga ei soovitata alustada? Korstnapühkija pole sellest midagi rääkinud. Ma nimelt võtan iga kuu poodidest neid tasuta linnalehti suure hunniku ja iga päev kasutan süütamiseks ühte ajalehte.

Tasuta? Need pole tasuta, vaid maksumaksja raha eest. Sa varastad meie kõikide tagant. Ja keskkonda reostad ka, täiesti vale asi ahju ajamiseks.

Muidugi on need tasuta. Vene keelsed muide põlevad paremini. Selle sodilehega pole muud teha kui tuli otsa. Keskkonnast on mul ükskõik, ei ela kuskil puulobudikus pärapõrgus vaid Tallinna lähedal. Ja jätkuvalt võtan neid tasuta lehti.

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:40; 19.01 18:50; 19.01 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mähkmeteemal soe tunne tekib, läheb varsti külmaks, aeg vahetada!

Miks jumal andis sulle silmad? – Vastus: Et sa näeksid lugeda.
Seitsmeteemal tekkis.

Miks jumal sinusugusele kõrvad andis, seda ma tean – et sa saaksid aastal 2021 sinna maski riputada. Sest kuulata sa ka nagunii ei oska. (nagu ka nägemispuue on olemas)

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.01 15:07; 19.01 15:27; 19.01 18:14; 19.01 18:44; 19.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks paberiga ei soovitata alustada? Korstnapühkija pole sellest midagi rääkinud. Ma nimelt võtan iga kuu poodidest neid tasuta linnalehti suure hunniku ja iga päev kasutan süütamiseks ühte ajalehte.

Mina elan ühes väikelinnas ja töötan toidupoes. Sinna saadetakse kuhjade kaupa Pealinna linnalehte. No mida on meie linna inimestel sealt lugeda????? Pooled eksemplarid on veel venekeelsed, meie linnas on venelasi väga väike protsent elanikkonnast…Need meist 180km kaugusel olevate asjade jutukesed, reklaamid ja kuulutused ei huvita siit kedagi. Eriti veel pensionäre, kes on meie poe põhikliendid.  Jätamegi lehed ostukäruga poe ukse lähedale ja just nimelt tulealustuseks kohalikud neid siit kokkuköidetud pakkidena koju viivadki..

Poe töötajad, kel ahiküttega elamine, viivad ise samuti.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on need tasuta. Vene keelsed muide põlevad paremini. Selle sodilehega pole muud teha kui tuli otsa. Keskkonnast on mul ükskõik, ei ela kuskil puulobudikus pärapõrgus vaid Tallinna lähedal. Ja jätkuvalt võtan neid tasuta lehti.

‘Vene keelsed’ –  anna abi. Mitu klassi sul haridust on?

Ja seal’ Tallinna lähedal’  – vabandust, aga ikka elad mingis puulobudikus, kui pead tasuta ajalehti põletama. Vahet pole, kui see lobudik asub ‘Tallinna lähedal’.  Normaalsetes korterites/majades elavad inimesed ei põleta kusagil mingeid tasuta lehti.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:07; 19.01 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kolm molekuli vingu, millest sa räägid, on Tallinnas Liivalaia tänava ääres võrreldava õhuga 72X puhtam.

Kust selle väite kohta lähemalt lugeda saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on need tasuta. Vene keelsed muide põlevad paremini. Selle sodilehega pole muud teha kui tuli otsa. Keskkonnast on mul ükskõik, ei ela kuskil puulobudikus pärapõrgus vaid Tallinna lähedal. Ja jätkuvalt võtan neid tasuta lehti.

‘Vene keelsed’ – anna abi. Mitu klassi sul haridust on?

Ja seal’ Tallinna lähedal’ – vabandust, aga ikka elad mingis puulobudikus, kui pead tasuta ajalehti põletama. Vahet pole, kui see lobudik asub ‘Tallinna lähedal’. Normaalsetes korterites/majades elavad inimesed ei põleta kusagil mingeid tasuta lehti.

Sa tallinna elanikuna maksad kinni selle jama, ma kasutan teie linna hüvesi, aga maksuraha ei jäta. Aga no sa naudi “mägedel” ühiselu ja ma panen su rahale edaspidi ka tule otsa..massilises koguses.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 15:40; 19.01 18:50; 19.01 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on need tasuta. Vene keelsed muide põlevad paremini. Selle sodilehega pole muud teha kui tuli otsa. Keskkonnast on mul ükskõik, ei ela kuskil puulobudikus pärapõrgus vaid Tallinna lähedal. Ja jätkuvalt võtan neid tasuta lehti.

‘Vene keelsed’ – anna abi. Mitu klassi sul haridust on?

Ja seal’ Tallinna lähedal’ – vabandust, aga ikka elad mingis puulobudikus, kui pead tasuta ajalehti põletama. Vahet pole, kui see lobudik asub ‘Tallinna lähedal’. Normaalsetes korterites/majades elavad inimesed ei põleta kusagil mingeid tasuta lehti.

Sa tallinna elanikuna maksad kinni selle jama, ma kasutan teie linna hüvesi, aga maksuraha ei jäta. Aga no sa naudi “mägedel” ühiselu ja ma panen su rahale edaspidi ka tule otsa..massilises koguses.

Hüvesi muidugi! Loll mitmel  rindel, kuis siis teisiti. Uhke ka veel, et teiste kaela peal elab. Ökojälg suur nagu Ladina-Ameerika.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 18:09; 19.01 18:29; 19.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuivatatud mandariinikoored annavad oluliselt rohkem sooja kui kuivatatud banaanikoored, seetõttu tulebki osta poest vaid mandariine (või apelsine).

Mähkmeid aga kuivatada ei saa, seetõttu pole nendega mõtet üldse kütta. Kõik on juba katseeksituse teel kindlaks tehtud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plastik, mis mähkmetes sisaldub, ei põle ahju väikese kuumuse juures jäägitult, vaid ladestub korstna sisekülgedele. Varsti on ahi rikutud. Tõmme väike ja iga kütmise juures eralduvad gaasid nii elukeskkonda kui õue. Kolm mähet ei muuda jah midagi. Teised kolm viska metsa alla, kolmandad kolm naabri lillepeenrasse, neljandad äkki õnnestub mõne avaliku ujula mullivanni ära peita. Sky is the limit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk Mähkmed ahju