Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmed lasevad läbi !!!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mähkmed lasevad läbi !!!

Postitas:

laps on 6,5 kg ja kasutan hetkel lapsel libero mähkmeid nr 3 ( 5-8 kg ) ja ikka koguaeg, peaaegu igal kakamisel tuleb kintsude juurest vahelt läbi ja body jälle must. Või siis ülevalt tuleb vahel pissi läbi ja pool külge kõik märg. Kas tõesti vale suurus mähkmeid ???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:17; 19.01 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga proovi suuremat suurust, eks siis ole näha. või teist marki mähkmeid. laste kintsud ja kõhud on ju erinevad, erinevad mähkmed hoiavad erinevatel lastel erinevalt. enda laps hakkab kohe 8kg saama ja just praegu lähen libero 3. suuruselt 4.-le üle, siiani pole erilisi lekkeprobleeme olnud (ainult siis, kui seljatagune kummiriba pole olnud vastu selga korralikult)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:26; 19.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Huggiest, Pampersit jne ka. Kõik tootjad kõigi laste kehakujudega ei saagi sobida ja teile see Libero 3 ilmselt ei sobi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka soovitaks proovida nr.4 mähkmeid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil üldiselt Libero läbi ei lase, kui siis hommikuti kui mähe on täis. Poiss üle 7 kg ja ka kasutame nr 3 Liberot. Äkki on abi hoopis sagedasemast mähkmevahetusest – kui mähe pissit täis ja beebi sinna kakab siis peabki ju läbi tulema – eha mähe lõputult ei ima.
Aga kui vahetad ikka piisavalt sageli (max 4 tundi vahet) ja ikka lekib siis jah proovi mõnd teist marki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nr 4 ei tasu proovidagi, ma arvan. Sest kui juba 3 läbi laseb siis 4 on palju suurem ja siis tuleb veel rohkem vahelt läbi kakat ( just kintsude juurest).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:17; 19.01 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära siis proovi jah, äkki saad veel probleemile lahenduse

püha taevas küll …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:26; 19.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovio teisi tootjaid, meie pliksil tuli ka liberotega koguaeg vahelt läbi, hetkel pampersid head. 6,9kg nr 3 suurus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei ole mõtet proovida suuremaid, just sellelsamal põhjusel, mille teemaalgataja ise välja tõi. Kui praegu on laps 6 kilo ja mähkud 5-9, siis ei ole ju mõeldav, et need talle väiksed saavad olla.
Tõenäoliselt lihtsalt libero lõige ei sobi.
ise kasutan huggiese premium mähkusid ja ei lase läbi, samas huggiese economy omadel seljataga ei ole elastset nö kummiosa ja nendega on kohe nii pissi kui kaka läbi.
sõbranna mul kasutab oma lapsel pamperseid ja mulle tundub, et pampers on veelgi elastsem, arvan, et järgmise korra katsetan pampersiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile ka libero mähkmed ei sobinud, koguaeg oli külg märg. Pampersiga see probleem kadus:) on paar korda läbi tulnud aga siis oli süüdlaseks siin juba mainitud liiga täis mähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu, Libero ei sobi, mõlemal pool olid kogu aeg märjad kaared. Teiste mähkmetega probleemi polnud, vahet pole mis nr. suurus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes samas kaalus laps ja kasutan ka nr. 3 Liberot, aga kintsude juurest pole peaaegu kunagi läbi tulnud (meil on poiss, äkki sellepärast?). Küll aga viimasel ajal varahommikune kaka selja tagant: kui mähkmesse on juba pissitud ja laps vahepeal jalgu üles tõstab ja siputab, nihkub see paksenenud mähe selja tagant liiga alla ja siis see juhtubki. Huggiestega seda häda pole (need vist ei lähe nii paksuks), aga meil lasevad just need jalgade juurest läbi. Pampersit pole viimasel ajal proovinud, aga varasema kogemuse põhjal on seljataguse kummi puudumise tõttu tihti jälle selg kakane.
Mina kavatsen vist järgmiseks suuremaid Liberoid proovida, just öösel. Päeval on nr. 3 igati ok veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nr 4 ei tasu proovidagi, ma arvan. Sest kui juba 3 läbi laseb siis 4 on palju suurem ja siis tuleb veel rohkem vahelt läbi kakat ( just kintsude juurest). [/tsitaat]

ei ole nii et ei tasu proovida!
mul lasi nr 2 libero niikaua läbi, kui võtsin kasutusele nr 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmed lasevad läbi !!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.