Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mähkmed

Postitas:

Tahaks enne sünnitust mõne paki osta aga milliseid ei tea. Äkki keegi osakab aidata. Kas mähkmeid ostad nende kilode järgi, mis pakendil märgitud? Olen esmarase ja ega selles vallas midagi tea. Olen veel kuulnud, et Huggiesel need mähkmed, mis mõeldud spetsiaalselt selle jaoks, et naba jääks välja. Kui keegi teab täpsemalt andke teada palun. Ette tänades 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal on olemas nr 2 mähkmed 2-4kg vist on peal (tavalised pampersid – sain õe käest, tal jäid üle) ja siis nr 3 mähkmed 3-6kg (liberod). Ise julgen soovitada libero mähkmeid, parem materjal kui nt neil Huggiestel ja Eestis müüdavatel Pampersitel. Naba juurest saab mähkut selliselt sättida, et see haiget ei teeks – mingeid spets asju ei soeta.
Muidu ok mähkmed pidavat olema ka need Soome Muumi omad (suuruste kohapealt ja kuju osas ei oska kaasa rääkida). Ise katsetanud pole, aga õelapsel olid – ja õde oli rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna lapsed on erinevad, siis ei tea sa kunagi, millised mähkmed su lapsele sobivad, enne kui laps käes ja järgi proovitud.
Minu esimene laps kannatas ainult Pampersit, teine ainult Huggiest.
Pampersi kohta võin öelda, et väikestel suurustel pole selja peal kummi ja siis kui laps kakab on see röömsalt kukla taga väljas.
Naba jääb välja kõikide mähkmetega, sest selle ääre seal kõhu peal saab ilusta alla pöörata ja ei sega.
Haiglas antakse alguses nagunii mähkmed.
Mõnes suuremas apteegis müüakse mähkmeid ka ühekaupa.
Mina soovitaks sul osta väikesed pakid erinevaid firmasid ja siis ise saad aru, millised sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan kindlasti pampersi nr 1 ja 2….Nendel suurt vahet ei ole kusjuures. Esimese lapsega olid ostetud nr 2, kuid 1 oli samasuur minuarust…Laps oli 3.9kg!
Libero mähkemeid kindlasti ei osta, sest nendest jäigemaid mähkmeid ei ole ma veel näinud:D Huggiesega kogemust ei ole eriti, niipalju kui proovisin, ei meeldinud ja mingi naba koha pärast neid ka ei osta.
Pampersil saab ka ääre alla keerata kui vaja aga meil küll miski ei häirinud. Pampers on hea ja õhuke ja lapsel mugav…
Kokkuvõttes: Maitse asi….EHk tekib su lapsel mõnest neist allergia vms…aga mina eelistan Pampersit…hiljem kui püksmähkme peale läheb, siis huggies:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 16:21; 19.01 16:23; 19.01 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel et minuarust olid Soome pampersid halvemad kui Eesti omad(mul ema tõi neid Soomest ka)…
Pampers nr 1 peaks olema 2-5 ja nr 2 3-6kg…!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 16:21; 19.01 16:23; 19.01 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huggiesed lasevad pissi läbi ja need nabakohaga liberod on jube suured

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka Pampersid esimestel kuudel ei meeldinud – just selle kummi puudumise tõttu. Kõik voolas välja…
Ostsin nr 2 Liberod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina esmarasedana ostsin ka need huggised aga need ei õigusta ennast, sest mähku tuleb tükkmaad kõrgemale kui see nabakoht on ja alla pead ikka keerama. vähemalt mul oli nii, vbolla see oleneb lapse suurusest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et see Libero jäikus on just hea, aitab konnaasendit ilusasti hoida. Ja kui nagunii üks pidev mähkmevahetus hakkab, siis ei taha küll riskida sellega, et mähe ise ka veel lekib, nagu Pampersitega võib juhtuda. Tundub, et Pampersite vastu on ka rohkem allergiat, aga eks see ole individuaalne. Kavatsen algatuseks lapsel proovida siis Liberot. Ääre saab alla keerata jah mähmetel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin nii Pampersi kui Libero, unustades, et Pampersil pole ju kummiäärt. Huggiseid kasutasin esimese lapsega neid püksmähkmeid, need oli küll super, muidugi kui ta oli juba suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostnudki enne sünnitust mingeid mähkmeid. Sünnitusmajas oli sealtpoolt pakutud mähkmetes ja mingi hetk tuli mu ema meid sinna vaatama ning tõi paki nr 2 Liberosid. Kuna need mulle päris head tundusid ja ka lapsele sobisid, siis ostsin veel ühe paki neid. Nüüd rohkem ei osta, sest beebi kosub päris kiiresti ja võibolla järgmine pakk juba suuremaid vaja. Kui otsa hakkavad saama, siis eks vaatab, mida järgmiseks ostan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid poisil esialgu Huggiesed- kuna ta kaalus vaid 3150g, siis teistesse mähkmetesse suht-koht uppus ära. Hiljem läksime pampersitele üle- liberod teevad siiani pepu punaseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlesin esimesega naiivselt, et oh, laps 3kg ikka täis tuleb, ostsin 3- kg mähkmeid vaid. See oli viga, sest esimestel päevadel pärast sünnitusmajast naasmist, oli see mähe ikka väga suur. Mees jooksis siis poodi väiksemate järele. Aga juba paari nädala pärast sai kasutada ka varemvarutuid.

Aga soovitaks osta paar väikest pakki erinevat sorti mähkemid. See, mis sobib, selgub niikuinii hiljem.

A ja minu esimesele lapsele sobisid ainult Liberod, muud poest ostetud ja isegi ühed ökod tegid pepu punaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühele käole….VAID 3150g? See on ju tavaline lapse sünnikaal(3100-2500g)….2,9kg oleks vaid:D
Minu laps sündis 3,9kg ja oli ikka täiesti sale, tundus isegi väiksem, kui mõni 3,5kg….Aga alla läksid ikka nii 2-5 kui ka 3-6kg pampersi mähkmed, ehk siis nii 1 kui ka 2…Nendel ei ole nii suur suuruse vahe…samas Libero 1 ja 2 suurusel on ikka märgatav vahe see…
Ma ei ütleks et nt Libero, Huggise ja Pampersi nr 1 vahe nii hull oleks, et ühesse upub ja teisesse mitte:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 16:21; 19.01 16:23; 19.01 20:51;
To report this post you need to login first.

Esimesele lapsele ostsin raseduse lõpus Liberod 3-… kg. Hirmus suureks jäid. Laps kaalus 2900g. Ostsin Pampersid nr1.
Hiljem kasutasin neid Liberoid, kuid nendest läks pepu punaseks. Seega jäime Pampersite juurde.
Liberote vahelt tuli kakat välja.

Sel korral ostsin ühe paki Pampers care nr1. Eks paistab, kas need sobivad, kui ei, siis proovime midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin paki mähkmeid igast sordist (Huggies, Libero, Pampers, Moltex) ja kasutasin vaheldumisi. Ning mitte kordagi polnud probleeme punase pepu, haudumuse või mingite muude jamadega.
Seda soovitas üks tuttav ema. Ja toimis meie lapsel väga hästi. Kui laps oli juba 3-4 kuune, siis hakkasin kasutama ühte sorti päeval ja teist (Moltex) öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne sünnitust ei ostnudki mähkmeid. ITK anti meile Liberoid nii palju kui vaja ja need sobisid beebile hästi. Jäime nende juurde. On küll tiba paksemad kui teised, aga ei nad lekkinud ega teinud peput punaseks (see muidugi iga beebiga erinev).
Suuremaks saades kasutasime Huggiese püksmähkmeid. Super head ja mugavad 🙂
Usun, et nüüd teise lapse puhul kasutan samu firmasid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.