Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmekonteiner?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mähkmekonteiner?

Postitas:

Tere,
Sooviks küsida Teilt, lapsevanemad , mida Te kasutate ? Kuhu viskate mähkmed ? Tavalisse prügikasti või mähkmekonteinerisse ?
Vaatasin tommee tippeel on mähkmekonteinerid, kas need tasuvad ennast ära ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil selline http://lastekaubad.ee/est/tooted/vannituppa/p/tommee-tippee-sangenic-mahkmekonteiner-84001103 ja parem asja vannitoas ei ole.Esimesed paar kuud meil seda ei olnud ja ausalt, ma ei taha enam seda aega tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakin mähkmed nendesse nö võileivakottidesse ja siis tavalisse prügikasti. Rull maksab ca 1.-( 100 tk rullis) .
Algul vaatasin ka seda mähkmekonteinerit, aga ilmselt jään nende tavaliste kotikestega rahaliselt kõvasti plussi, sest need kilekassetid maksavad ka korralikult ja jätkub suht väheseks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie viskame tavalisse prügikasti. igal hommikul viime prügikoti välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on magamistoas mähkimislaua kõrval tavaline tihedalt sulguva kaanega prügikast (no idee poolest on see vist mingi matka- või piknikuämber vmt tegelikult, aga põhiline, et on odav ja tihedalt sulguva kaanega. Kakamähkmed pakin eraldi väikesesse läbipaistvasse kilekotti, muid mitte. Ja täiesti rahul olen. Raha kokkuhoid võrreldes mingi spetskonteineriga on ikka üüratu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega kingiti see konteiner ja jäi üsna kohe seisma. Sama tean paljude tuttavate kogemusest. Kedagi sellist ei tea kes tõesti kasutaks ja kiidaks.

Aastaid hiljem ja targemana mõtlen õõvastusega selle peale. Kui mu ema mu ühekordseid mähkmeid veel kilesse pakendaks et need veel kauem laguneks looduses, peaksin teda vist päris pooletoobiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka kaanega prügikast mähkimislaua kõrval. Kakamähkmed panin kilest leivakotti või puuviljade ostul saadud kilekotti,ehk siis nagunii prügisse minevase kilekotti. Iga päev viisime prügi välja, nii ka mähkmed.

Minule on vastuvõetamatu iga mähkut värskesse kilekotti pakkida, nagu enamus konteinereid teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaanega prügikast mähkimislaua kõrval siin ka. Rinnapiimatoidul lapse kaka nii hullusti ei haise ka, aga see vist on lapsevanematele omane, et teatud piirini harjutakse nende lõhnadega ja ei panda enam nii väga tähele. Kui keegi külla tuleb, siis kirtsutab nina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vannitoas tavaline väike kaanega prügikast. Sinna siis mähkmed. Kogu mähkmevahetus toimub vannitoas (sh alguses ka öised mähkme, kui kakas – mina ei saanud pimedas/hämaras mähkmevahetusega hakkama 😀 üleüldse salvrätiga pepu puhastamine oli kuidagi tüütu)

Elan eramajas ja siis kui saab täis, kohe tõstan kilekoti uksetaha, nii et järgmine kord kui õue lähen lapsega või mees tuleb töölt vmt, viskame konteinerisse ära. Kui kakane mähe, siis tühjendame kohe ka ülejäänud prügikasti mähkemtest ja kohe uksetaha, ei jätagi vannituppa.

Ilmselt kui elaks korteris, siis oleks pidanud ikka mingi muus haisuvaba süsteemi välja mõtlema.

Praegu on laps aastane ja juba laamendab ringi ja prügikast on enamuse ajast vannis, et laps neid pissiseid mähkemid ei kakuks sel ajal, kui mina hambaid pesen 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkmete jaoks oli kaanega ämber ja sees kilekott. Kui kott sai täis, viisin välja. Ei olnud küll, mingit haisu. Eelmisel lapsel oli konteiner ja no natuke mõttetu asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on eraldi prügikast rõdul. Minu nina küll nende aroomidega ära ei harju nii et ei taha isegi köögiprügikasti mähkmeid. Teine asi muidugi see, et köögi oma saab siis ikka jube kiiresti täis. Kui kakab öösel või hilisõhtul/varahommikul, siis läheb mähe eraldi kilekotti (nt puuviljade omasse) ja lendab esikusse hommikut ootama, kes esimesena ärkab tõstab üle rõduukse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mähkmekonteiner?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.