Esileht Pereelu ja suhted Mähkmetort?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mähkmetort?

Postitas:
Kägu

Perekooli avalehel kuulutus, miski allahindlus- mähkmetortidele???? Kuramus, kas loen valesti, kirjaviga ? Mis asi on mähkmetort????

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mähkmetort????

Ma nüüd pead ei anna, aga ma arvan, et see nagu USA-s, kui nn babyshowerile viiakse kinke ja siis tehakse mähkmetest tort. Noh, et on ilus, äge ja pärast ka praktiline.
No ma arvan, et nii on. Et Eestis vist mõeldud siis varvaste kastmise pittu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsikule ka, aga soovitav oleks teada mis firma mähkmeid saaja kasutab ja siis tegijale mainida. Kuid jah praktiline asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eesti keel on väga vaene keel selles mõttes. sõna \”mähkmetort\” on ikka ääretult tobe sõna. kui ma alguses seda sõna kuulsin, siis ma pidin naerukrambid saama. kuulsin seda sõna veel oma töökaaslaselt ja veel tookord mõtlesin, et kas see arukas töökaaslane tõesti peksab segast või on mingi aine mõju all… isegi kui see kingitus on praktiline, siis seda nn tordivormis ma küll saada ei sooviks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

google it!!!!
http://www.google.ee/search?q=m%C3%A4hkmetort&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nagu sain küll kuuldes aru, millest jutt käib. Ma ei mõista, kui asjale on antud totter nimi, siis kohe peab naerukrampe saama? Kas üleolev olla on mingi tänapäeva poos v? Ikka pekstakse segast ja võetud narkot bla,bla. Eesti keel on tõesti vaene osale seltskonnale, miski pärast teevad need samad inimesed rääkides just iseenda keelest vaeseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alles lahati pikalt ja põhjalikult:

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8771202

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuarust on küll täpselt õige nimi antud asjale. Tegu ju täpselt mähkmetest tordiga. Ja tort ka tordi kujuga, mis nime sellele siis veel anda.
Väga vahva asi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mähkmetorte on vähemalt 5 aastat eestis tehtud. Miks viimasel ajal selle üle nii tihti Perekoolis imestatakse? Mähkmetest tehtud katsikukink, natuke ilusamas ümbries kui lihtaslt mähkmepakk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mähkmetort?

Inimene tõesti õpib kogu elu:D-üliäge! Tänud teemapüstitamise ja selgituste/viidete eest-väga hea idee värsketele vanematele ja uuele ilmakodanikule kingituseks!

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Pereelu ja suhted Mähkmetort?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.