Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Mai 2012

Postitas:

Teeme meiegi uue teema, mis siin vanade seast ikka otsida:)
Kuidas enesetunne ja mõõdud?
Endal läheb kuidagi üha raskemaks, kuna seljavalu kimbutab. Üleüldse tunnen ennast kohmakana:D
Kaalu juures 6kg ja kõhuümbermõõt oli viimati 92 cm. Hemoglobiin väga hea aga uriini prooviga koguaeg mingi jama, küll näitab sadet küll valku…
Seksuaalelu jääb üha vaiksemaks, kuna suhteliselt ebamugav protsess. Suurema raputamise peale läheb kõht kohe kõvaks ja hakkab pistma. Peale orgasmi ka kõht kaua aega kõva ja pinges. Õnneks pole enam kaua lõpuni jäänud:)
Tähtaeg 7. mai ja LA näitas poissi.
Olete asju ka juba varunud? Käru ostan arvatavasti kevadel ja turvahälli ka kohe ja ülejäänud asju teisest lapsest alles.

Mõnusat paisumist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetunne suhteliselt hea. Parem kui esimesel trimestril igatahes:)
Kõhuümbermõõt oli 95cm viimati aga kaalu võtsin eelmine kuu 4kg juurde.. Nüüd pean jälgima mida söön. Mitte, et ma enne pimedas ja tekiall söönud. haha. Aga nali naljaks..
Analüüsidest niipalju, et pidin vitamiine võtma hakkama. Rauda rohkem sööma… 🙂
Aga muidu rase, mis rase.. Kõht on kogutavalt suur…. Uusi riideid peaks minema ostma.
Tähtaeg 26.mai ja tulemas on tüdruk, nii vähemalt arst väitis. Eks näis 🙂
Asju pole varunud aga õnneks tuttavad ja sõbrad pakuvad, niiet kevadel tuleb neile lihtsalt järele minna. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu enesetunne on suhteliselt hea. Kõht siin vahetepeal läheb toonusesse, eriti just liikumisel. Tuleb asja rahulikult võtta. Laps muidu möllab kõhus ja analüüsid viimati, mis olid, olid kõik korras. Isegi vererõhk, mis mul oli vahepeal madal oli nüüd normis. 6. veebruaril saab uuesti ÄE vastuvõtule mindud, eks siis saab värskemaid tulemusi teada:) Juurde olen kaalus võtnud 4 kg ning tulemas on poiss 🙂 Tähtaeg jäeti mulle siis lõpuks 13.mai. Asjadest olen ostnud ainult riideid, muud midagi veel pole jõudnud. Vankri ja turvahälli plaanin osta aprillis. Eks vaikselt tuleb asju hakata ostma, ei taha kõike asju viimasesse kuusse ka jätta:)
Ilusat ootusaega meile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tähtaeg 5.mai.
Juurde tulnud 5,5kg. Kõhuümbermõõt oli 18.jaanuar 97cm ja epk 25cm.
Pisike põtkib kõhus nii mis hirmus 🙂
Analüüsid siiani korras olnud. Uuel nädalal lähen veresuhkru ja teisi vereproove tegema veel.
Vererõhk on koguaeg madalapoolne olnud.
Seksiga on nii nagu ta on. Halb ei ole, aga isu nagu suurt ei ole selle rasedusega, ei tea mis värk on 🙂 Ja totaalne turn off on see kui pisike otsustab keset toimingut siblima hakata, siis jääb asi katki..ei ole eriti meeldiv 🙂 Muidu kui isu ja tahtmist on siis ikka teeme 🙂
riideid on 2 kasti ostetud ja ka vanker on ostetud. Turvahälli ei osta enne kui reaalselt vaja läheb(suvel ehk alles). Voodi on esimesest lapsest olemas, enda tehtud..vaja vaid kokku panna ja veits teeme ümber ka..lisafunktsioone 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tähtaeg 10. mai ja tulemas tüdruk. Analüüsid kõik korras ja kõhu ümbermõõt 85cm. kaalu on juures 8kg, aga kuna enne rasedust olin alakaaluline, siis pole see tõus väga hull.
Asjad on mul kõik olemas vanemast lapsest, kes on 1.5-aastane, nii et eriti midagi osta pole vaja peale seisulaua vankrile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaeg on 3 mai, juures on 10 kg ja kõhu ümbermõõt 80cm, pole teada kes sünnib. olemas on ainult tüdruku riideid kui kuid peaks poiss sündima siis tuleb need roosad riided välja vahetada, vankri jne ostan ehk järgneva kahe kuu jooksul, see vankri valik on tegelikult väga raske, hullem kui auto ostmine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 27 mai aga võiks tulla 29 siis issiga ühel päeval sünna, juurde olen võtnud 6 kg, analüüsid siiamaani õnneks kõik korras olnud.beebi LA UH-s sugu ei tahtnud näidata jalad ristis seega riideid ei ole ostnud aga kavatsen midagi ikka osta mis sobiks mõlemale.kuigi elukaaslane arvas et läheb ostab sel päeval kui tita sünnib.voodi, beebi mähkimislaua ja kapi olen ostnud.enne sünnitust kavatseme veel turvahälli ja beebikiigu kindlasti ära osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene laps, poeg, peaks sündima 14.mai. Siiani juurde võtnud 6 kilo, analüüsid korras, vererõhk pidevalt madal. Viimasel ÄE külastusel KÜ 89, tita süda lõi 145 lööki minutis. Enesetunne nii ja naa. Kuna istuv töö, siis selg jääb valusaks – just nõgususe kohalt. Ja paremalt ribide vahelt on valus – ilmselt ka istumisasendist jne. Lisaks saab magu nii ruttu täis ja siis on väga raske olla. Aga muidu on kõht mõnus – parajalt suur, kuid veel piisavalt väike, et ei tekita takistusi:). Naudin täiega neid hetki, kui poja suvatseb end siputada. Siiani küll veel suht harva ja lühidalt.
Käin ka joogas ja ujumas.
Siiani olen ostnud vaid riideid ja baikateki. Täna õmblesin ise ka voodipesu valmis. Suuremaid asju nagu voodit, mähkimisriiuli, vankri plaaniks ka lähikuudel ära osta. Hetkel vaatan kasutatud asju – osad piisavalt korralikud ja poole soodsamad.
Ootan juba hirmsasti kojujäämist. Õnneks kuu aega veel tööl…

Imeilusat raseduse nautimist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimese lapse lõplikuks tähtajaks pandi 8.mai. Kilosid on siiani kogunenud natuke alla 5 kg. Vererõhk ja hemoglobiin on kogu aeg madal olnud, aga ämmaemanda sõnul ei ole nende näitudega miskit hullu. Ütles, et kohvi ei ole keelatud ja seda võib julgelt 1-2 tassi päevas juua ning et kui hemoglobiin alla 110 langeb, siis peaks ikkagi midagi kõrvale hakkama tarvitama. Aga siiani pole veel vajadust olnud. Soovitas siis ikka punast liha ja c-vitamiinirikast toitu/puuvilja süüa.
Enesetunde üle ei kurda. Pisikesel näib olevat väikest viisi oma päevareziim välja kujunenud. Enam-vähem tean juba, mis kellaaegadel ta ärkab ja mulle endast märku annab.
ITK LA-s öeldi, et hetkel näib olevat tüdruk, kuid mainiti et tüdrukuga on eksimisvõimalus suurem. Lähiajal siis külastan ka ¦oisi ja huvitav oleks teada, kas ta kinnitab siis sama sugu või näeb miskit muud. Meie jaoks olulist vahet ei ole, aga tore oleks teada.
Asju veel eriti ostnud ega varunud ei ole. Mõned suuremad asjad ostame sugulaselt ja mõned pisikesed sokid ning bodid on toodud mõnel kokkusaamisel kingituseks või on ise kusagil poes näppu jäänud. Ise olen teinud lapiteki põrandal mängimiseks ja ostnud poest mõningad armsad raamatud, sest hetkel on viimased suhteliselt heade hindadega.
Erilisi isusi ei ole siiani olnud, aga võibolla tulevad need siis hiljem 🙂 Ja eriline tujutseja pole ka olnud. Mees ikka ütleb teistele, et tema küll ei ole näinud, et mul rasedusega mõni muu harjumus, nähtus või veidrus oleks välja löönud. Ainult kõhu järgi saab aru, et rase olen 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähtaeg on 9mai ja tunnen supper hästi:D kõhuke on ka juba suht raseda moodi ja loodan kõik hästi:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kolmas laps, lubatakse taas tüdrukut! Tähtaeg 20 mai. Kõhu järgi ei saa keegia aru, et rase, sest erilist kõhtu ei ole. Juurde olen võtnud u 3kg, lapse liigutusi ei tunne regulaarselt (teiste rasedustega sama jäma olnud-ei kõhtu ega liigutusi). Enamus riideid olemas ja uusi beebiriideid olen ka ostnud-just väga sooda hinna pärast! Olnud nädala alguses määrimine ja bakter-mida raviti, kuid tundub, et kaebused ikka püsivad. Oleks ometi juba 33+ või juba mai kuu..nii ootan 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:59; 28.01 22:34; 29.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Keegi X kirjutas:[/small]
[tsitaat] Pisikesel näib olevat väikest viisi oma päevareziim välja kujunenud. Enam-vähem tean juba, mis kellaaegadel ta ärkab ja mulle endast märku annab.
[/tsitaat]

See et laps põtkib, ei tähenda et ta ärkvel on!..Ehk kui ta 5-10min järjest kõva mürglit teeb, siis on ärkvel, aga lühemaid siputusi võib ilusti ette tulla ka uneajal ja ei usu küll et saab kindlalt väita et \”nüüd ta ärkas\”.
Mõnel päeval ei siputa beebi üldse, teeb vaid paar üksikut kõksu…see tähendab siis et magab terve päev või? Täna terve päev on siputanud nii et vähe ei ole…aga ma ei usu et ta kogu see aja ärkvel olnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtajaks 1.mai ja enesetunne nüüd juba hea. Algus oli väga raske, kuid nüüd ainult rakse aktiivsema liikumise korral. Kilosid juurde tulnud 5-6 kilo, söögiisu viimase kuuga metsikult kasvanud. Vahepeal oli analüüsidega probleeme, kuid nüüdseks kõik korras. Asjad peaaegu kõik olemas, ei taha viimastele kuudele jätta, siis niigi raske olla. Ja kuna esimene laps tulemas, siis ei kannatanud nede asjade ostmisega eriti kaua :p Peaks tulema tüdruk, kuid paljud asjad siiski neutraalsetes värvides ostetud, igaks juhuks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg 8.mai:)Juurde võtnud ca 5,5 kilo. Siiani õnneks kõik hästi. Nüüd kohe varsti pean minema glükoositesti tegema. Tehakse, kuna ma vanuses 30+ , nii vähemalt mulle öeldi. Aga noh,las teevad siis. Ja ma ei ole muideks rohkem verd andnudki , nüüd siis lähen alles teist korda andma.
LA-s saime teada,et tüdruk. Asju ei ole pea üldse varunud. Mõned riided ja mõned saanud ka tuttavatelt, see hetkel ka kõik. Vankrid, voodi jms plaanin osta märtsis.
Erilist vaevusi ei ole,kui jah,et kui süüa kõht täis,siis on kole raske olla. Aga tühja kõhuga ei saa ka olla,siis hakkab paha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg 10.mai. 24 nädalaga oli juurde tulnud 1kg. Praegust seisu (25+2) ei tea, aga no suuremaks pole nagu läinud ka.
EPK oli 23+5 arstil käies 27cm. Beebi on väga aktiivne.
Ümbermõõt 104cm – kõhu viskas varakult ette, kuid siis jäi kasv nagu seisma. Olen umbes 7-8nädalat pea samasuure kõhuga ringi käinud. Kõhu kuju on vaid muutunud.
Looteanatoomia UH arvati, et vist on pigem tüdruk, aga no istus teine jalad ristis ega tahtnud kenasti näidata.
28.nädalal ¦oisi juurde, ehk siis näeb olulisele lisaks soo ka ära. Mis seal salata – jätkuvalt oodatakse tüdrukut pisut rohkem, aga kahe venna kõrvale sobib kolmas poiss ka. Asjadega oleks lihtsam.
Analüüsid, vererõhk jms korras olnud siiani. Söögiisu on kõikuv, reeglina seda eriti pole.
Asjadest on olemas vanker ja turvahäll, kuigi vist ostame uue turvahälli.Riideid on alles eelmistest lastest ja natuke juurde ka ostetud. Mähkimisalus olemas, häll ja võrevoodi ka. Püüan siin välja mõelda, kas lamamistooli läheks vaja või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suuruses riideid te olete oma lapsele valinud, mina olen hetkel ostnud kõik 56 number, ag avist peak smõned väiksemad ka ostma või mis teie arvate. Ning samas ei tea, millist mütsi maibeebile vaja läheks ja mis peaümbermõõduga. Äkki teadjamad oskavad mind aidata.
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olemas 56(üksikud asjad-mõni body ja sipukas, ühks dressikomplekt), kuid enamus asju varunud alates 62..Mütsi kohta ei mäletagi (võtan kõige pisemad kodust kaasa)Umbes 40 peaümbermõõdule.. Mul esimene sündi 3610 ja teine 4320 -suurus 56 sai kanda vast nädal-kaks..kaaluiive oli muidugi ka üle kilo kuus(rinnapiimal)
Lisan veel, et suurus 50 oli meie mõlemile lapsele väike, esimene 52cm ja teine laps 55cm!
Kombe olemas suurus 62

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:59; 28.01 22:34; 29.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimene sündis 3900 ja 52cm ja suurus 50 sai kanda ehk nädal aga paralleelselt kandsime ka 56, mida sai veits kauem. Ühesõnaga rohkem 56 suurust ja veel rohkem 62 suurust(umbes 2 kuusele)….Suurus 50 vaid mõni komplekt, sest need ei pruugi haiglaski selga minna 🙂
Mütsi ostan sel korral suurema..Eelmine kord olimütsike kohe väike….Suurst ei mäleta, aga eks ta vast kõige pisemale oli, sel korralostan suurema ka igaksjuhuks…üks ikka sobib:) Tavalise puuvilllase ostan ja siis kui ära sünnib ja tean pea suurust siis ostan k/s mütsi juurde.
Kombeka ostan tõenäoliselt 56 suuruse(k/s), sest suvi ju varsti peale maid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtajaks on 10 ja 15 mai, tulemas siis esimene laps – poiss 🙂
Iga päevaga paisun ja paisun ning pisikene on äärmiselt aktiivne. Kaalu olen nüüdseks juurde võtnud umbes 5-6 kilo.
Asjadest oleme soetanud ainult riideid, eks vanker ja voodi ka tulevad varsti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiete osas olen ka ise ostnud mõned uued riided 50-62 vahemikus. Rohkem 56 ja 62. Siis okidokist ostsin suure kotitäie riideid – olid suht korralikud ja igas suuruses kuni 74. Lisaks sõbrannalt sain suure kotitäie asju – pükse, bodysid, sipukaid, kombesid. Veel lubas anda mänguasju hunniku.
Nii et varandust ülearu. Eks kindlasti ostan veel midagi juurde ja ema ikka ¨oppab – mõlemad siis emotsioonide ajel – need beebiasjad ju nii armsakesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli suurem laps 2847 ja 48cm, osa asju olid 44cm, mingi kuu aega sai 50 suurust kanda.
Noorem oli 2309 ja 50cm, aga no temale pidin otsima ikka eriti pisikesed riided algul. Ta oli kasvupeetusega ja esimene garderoob koosnes ehk paarist bodyst ja lotendavatest sipukatest. Kõik muud olid nii suured. Kui nüüd hiljem olen vaadanud, siis nagu nukuriided olid need. Õnneks hakkas kiirelt kosuma (1.elukuuga +2kg) ja saime normaalsete suuruste peale üle minna.
Seega ostan praegu asju alates suurusest 50. Nii hea, et tänapäeval saab vajadusel poodi sisse astuda ja kogu vajaliku väga kiirelt. Mul ema ja õde alati valmis niimoodi kiirelt tegutsema ja nii mõnigi sõbranna paneks ka õla alla. No kui tuleb välja, et vajalikku suurust riideid ei ole kohe võtta või midagi muud puudu, kui beebi peaks mingil põhjusel varem saabuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii väiksed lapsed tavaliselt ikka ei sünni..Kaaluvad tavaliselt ikka 3,3+kg. Kui ei ole just enneaegne…aga ka lõpupoole tehtavad UH-s saab ju mingi ülevaate kui suur laps juba on ja palju veel võib kasvada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No nii väiksed lapsed tavaliselt ikka ei sünni..Kaaluvad tavaliselt ikka 3,3+kg. Kui ei ole just enneaegne…aga ka lõpupoole tehtavad UH-s saab ju mingi ülevaate kui suur laps juba on ja palju veel võib kasvada.[/tsitaat]

Kusjuures on inimesi, kellel just nii pisikesed lapsed õigeaegsetena sünnivad. Endal on üks sugulane selline. Ta ise on ka muidugi pisike (150cm on vast pikkust tal) ja meeski selline lühike. Kui mul laps 3,5kg-na sündis, siis imestas, et niiiiii suuur laps:D Temal on kõik 3 last 2-2,5kg ringis olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere,
minul 25+6 ja juures ~8kg. Kõht parasjagu suur, aga enesetunne kerge ja hea 🙂
Tulemas teine laps, seekord poiss. Riided kõik olemas, vaja vaid vanker ja turvahäll osta.
Tööl plaanin käia maksimaalse aja ehk siis 30 päeva enne sünnitähtaega jään dekreeti + ~2 nädalat puhkust enne seda.
Polegi enam kaua jäänud. ootan tegelikult meeletult, millal oma titat näha saan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind on viimasel ajal kõrvetised pisut kimbutama hakanud. Kaalu on juures umbes 6kg. Jõulude ja aastavahetusega tuli ikka mõnuga seda kaalu juurde, kuigi omast arust nagu ei söönudki nii väga palju midagi. Kõht on juba väga suur, aga kõht tekkis mul juba üsna alguses kohe ette. Nii on kõikide rasedustega olnud mul. Lapse liigutusi on juba väga hästi tunda. Kõht lainetab juba mõnusalt:) Öösiti on juba natuke ebamugav magada, kuna tita hakkab sees toksima kui talle asend ei meeldi vist. Siis pean jälle paremat asendit otsima.
Tähtajad on mul erinevad pandud. UH-des 4. ja 6. mai. Arsti kalkulaatori järgi 13.mai. Ise aga oma tsüklit arvestades sain 10.mai. Arstide kalkulaatorid on 28 päevase tsükli järgi tehtud. Mul aga on tsükkel lühem. ÄE veel päris lõplikku tähtaega polegi paika pannud. Ise loodan, et lõpu poole ikka veel UH-sse saadetakse, et lapse suurust teada saada.

Asjad on kõik vanematest lastest olemas, seega juurde ostma midagi ei pea seekord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Tulemas teine laps, Öeldi, et vist on poiss, aga päris kindel ka olla ei saa. Esimene laps on märtsis kahe aastaseks saav tütar. Enesetunne on üsnagi hea. Kaalu siiamaani juures 3kg. Kõht on ka juba üsna pirakas ees. Kõhuümbermõõt oli viimati, eelmisel nädalal arsti juures käies 103 cm. Tähtaeg pandi 22 mai. Aga eks näis, beebi tuleb siis kui õige aeg:) Asju pole veel midagi varunud, riideid on esimesest lapsest. Vanker ja turvahäll on vaja osta, aga need ostan vast kuu aega enne tähtaega. Kuna tuleb ka lähiajal kolimine ette võtta, siis hetkel poleks neid hoiule kuskile panna. Uude koju tuleb pisikesele oma tuba ja siis on hea, sinna kohe asjad ootele panna.

Kõigile toredat ootusaega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks beebile oma tuba ma ei saa aru? Mul ei ole elusees pähegi tulnud et beebi peaks vanematest eraldi oma toas olema. Isegi soovitataks eminuarust kuni 3 eluaastani lapsega samas toas magada, kuna see on lapsele läheduse poolest oluline.
Meie kolmene kolib beebi sündides oma tuppa ja beebi kolib meie tuppa..Ma ei kujutaks ettegi et peaksi iga söötmise jaoks teie tuppa jooksma…Ei saaks rahulikult magadagi kui ta teises toas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milleks beebile oma tuba ma ei saa aru? Mul ei ole elusees pähegi tulnud et beebi peaks vanematest eraldi oma toas olema. Isegi soovitataks eminuarust kuni 3 eluaastani lapsega samas toas magada, kuna see on lapsele läheduse poolest oluline.
Meie kolmene kolib beebi sündides oma tuppa ja beebi kolib meie tuppa..Ma ei kujutaks ettegi et peaksi iga söötmise jaoks teie tuppa jooksma…Ei saaks rahulikult magadagi kui ta teises toas…[/tsitaat]

Inimesed on erinevad. Mina pidin beebi teise tuppa panema, kuna muidu oleksin täiesti magamata. Kuuleksin igat lapse nohinat ja äginat. Olen nii kerge unega. Esimese lapsega olin 1,5 aastat magamata taipamata, et võiks lapse teise tuppa viia. Järgmiste lastega olin targem ja sünnitusmajast koju tulles, läksid kohe oma tubadesse. Nii läheb ka nüüd mais sündiva lapsega. Kaisus magamine ei tule minu puhul kõne allagi. Siis ma ise ei saaks üldse magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõelnudki kaisus magamist 🙂 Meil beebi magab oma voodis ikka. aga lihtsalt samas toas.
Teades erinevaid asju mis lastega juhtuda võib- toidu tagasiheide või midagi muud, siis ma pean turvalisemaks lihtsalt kui laps on lähedal, et ma kuuleks just igat kummalist häält mis võib probleeme tekitada 🙂
Õnneks esimene laps magas öösiti ilusti ja ma ise ka sealjuures, aga üldsiselt olen ma üsna väikse unevajadusega ja ei maga kunagi nii sügavalt et ei kuuleks…No nt minu laps kui süüa tahtis, siis tegi vaikselt \”äh\” ja kõik…Selle peale ärkasin siis üles ja andsin süüa ja tõstsin tagasi tema voodisse 🙂 Aga jah….igaühe enda asi:)
Mina ka ei saa kaisus magada, siis ei maga hästi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tähtaeg on UH järgi 7mai ning arvutuste järgi 11mai, eks näis siis:) Kaalu juures umbkaudu 10 kg ning kõhuümbermõõt oli viimati 104cm, seega pisike pidi olema keskmisest suurem juba praegu. Kuna tegemist on tulevase sõnniga, siis tundub, et ta ei taha enda sugu näidata, minu enda arvutuste kohaselt on suure tõenäosus tüdrukul, aga kunagi ei või teada. Muidu kõik analüüsid igati korras olnud ning midagi otseselt juurde sööma pole pidanud:)

Muidu on tegemist väga aktiivse lapsega, on juba miskid kellaajad kus ta ikka tükk aega mässab kõhus ja ajad millal on rahulik ja vbla ainult läbi une liigutamist tunda vahest.

Mis hästi vahva on, on see, et meil on kiisu, kes kuuleb pisikest läbi kõhu ja kui laps põtkib, siis kiisu käpad käivad ka samadele kohtadele. 🙂

Asjadest on olemas juba turvahäll, voodi, vann, käru, kuid riideid veel pole varunud, ootame ära selle pärast 30ndat nädalat UH ja kui siis ka ei näita tuleb lihtsalt neutraalseid riideid varuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.