Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel arstile jõudnud aga päevade järgi tähtaeg 4 mai:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg pandud esialgu 9. mai 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaka juurde pole veel saanud, täna sai 5 nd, tähtaeg peaks olema 14.mai 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka oma triibud 1. septembril 🙂 Olen esmarase, nii et kõik on uus ja põnev. Päevade järgi peaks mul praegu olema 5 + 5 ning tähtaeg 10. mail.
Ämmaemanda juurde lähen juba homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan teist last. Ämmaka juurde aega pannes öeldi registratuurist, et enne pole mõtet tulla kui 7+0 on täis, arvele ei saa enne seda. Paar nädalat veel närveldamist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,
Liitun ka Teiega. Nadalaid on 6+4, tahtaeg 3.mai. Esimese rasedustesti tegin juba 23.august keskpaeval ja see oli kohe positiivne. Kordasin igaksjuhuks ka 24.august hommikul. Sain eelmine nadal esimese uh pildi :), jargmine visiit on 16.september.
Kuidas Teie enesetunded on? Ma olen 2*oksendanud, rinnad oudsalt valusad ja alakohu valud piinavad. Tana hakkas veel pois ka valutama :/.

Ahjaa, 3-mas rasedus, ees ootamas kaks ode, proovisime mehega 2 aastat uuesti triipe. Loobusin juba ja laksin toole, ning hakkasin beebipille kasutama. Kuna need mulle ei sobinud, jatsin ara ja panin arstile aja, et arutada rasestumisvastaste vahendite kohta. Muidugi sinna ma ei joudnud, vaid tita tahab tulla :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise ka imestasin, et mulle kohe nii vara ämmaka aega pakuti, aga ei hakanud tagasi ka lükkama 🙂 Ju siis käin lihtsalt rohkem.

Mul annab rasedusest märku vaid see, et kogu aeg on pissihäda, väsimus kimbutab ka natuke. Rinnad on veidi valulikuks muutunud, aga ei midagi eriti hullu. Iiveldama veel ei aja, õnneks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul möödusid kaks eelmisest rasedust ilma vaevusteta, seega nüüd loodame, et äkki hoopis poeg :P. Loota ju võime.

Mul on hea arst, üldiselt ootejärjekorda pole ja saab nädalaga jälle aja :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka lõpuks oma nii-nii kaua oodatud triibud. Hetkel saan vaid pöidlaid hoida, et ka nii jääks. Tähtaeg päevade järgi 24.mai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Kägu 🙂 Endal ka siiani suuri vaevusi veel õnneks ei ole. Ainult kui kõht tühjaks läheb, siis hakkab paha ja õhtuti ei ole probleem kell 9 magama jääda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, saan ka teiega liituda, mina sain ka oma esimesed triibud kätte 1. september. Arstile pole jõudnud veel, alles 29. september, kuna mulle öeldi, et ennem 8-9 nädalat pole mõtet minna. Aga enda arvutuste järgi peaks olema 5+4 ja tähtaeg 11. mai 🙂 Palju-palju õnne kõikidele ja muretut ootusaega. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esmarase. Triibud sain 4. septembril. Käisin 8-ndal arsti juures ka, kes kinnitas rasedust. Paari nädala pärast lähen ämmaemanda juurde arvele võtma 🙂 Päevade järgi peaks tulema 7. mai 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmakal, kes ütles, et praegu veel südametööd ei näe, sest ta on nii väike, aga muidu paistab kõik ok. Samas oli arst väga napisõnaline, nt ütles, et joosta ei tohi ja lubatud on ainult rasedate trennid. Aga riskirase ma pole. Tundus hästi konservatiivne.
Kuna mul varasemast sept lõpus ka Pelgus aeg, siis lähen käin ikkagi ka seal ära. Kui sealne arst tundub toredam, jään sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain triibud hiljuti – 10 augustil ja tähtaeg peaks olema 5 mai.
Ma rumalalt küsin üle, et kui eelmised päevad olid 29.07, siis rasedus on nüüdseks 6.5 nädalat või 4,5? ma vist ei ole sellest asjast korralikult aru saanud…. arstile saan alles 26 september.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on päevade järgi 4 4/7ja tähtaeg 19.mai. Eile käisin arsti juures, aga kahjuks UH ei näidanud veel midagi. Rasedusteste tegin kolm tükki ja kõik näitavad rasvast triipu. Järgmine nädal lähen uuesti arstile ja loodan ikka parimat! Aprillis katkes mul rasedus viiendal nädalal, seega olen natuke närvis 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma siiralt loodan, et seekord läheb kõik hästi sul! Ise ka üritan väga rahulikult olla ja ennast hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka olen triibud saanud 4.sept. Tähtaeg päevade järgi 17.mail.
Kodus ootamas 3a maipoiss 🙂

Märtsis oli peetumine, juulis emakaväline, seega hirm on suur. Keemiline raseduse olen juba välistanud kuna testid muutunud aina tumedamaks. Jääb veel peetumise (tühi lootekott) ja katkemise võimalus. Ühesõnaga olen üsna hirmul. 1.oktoobril selgub tõde, siis mul esimene UH erakliinikus.

Viimane kägu..-kuidas sa oma peetumisest juba teada said?

Minul pole ühegi raseduse ajal mingeid tunnuseid olnud, seega sellest ma ei saa midagi järeldada, et tunnuseid pole. Ja hetkel ei olegi…nagu poleksksi rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine Kägu, kaastunne! Küll see beebi ükskord tuleb ja jääb!

Minul on tähtaeg 06.mai ja iiveldab nii kohutavalt, et isegi liigutada ei taha+kohutavad peavalud.

Ühe uh olen juba saanud, sest mõned päevad tagasi kergelt määris ja arst saatis siis igaks juhuks kontrolli. Õnneks oli kõik korras ja lapse südametöö nägin ka ära. Nüüd järgmine visiit on kv uh, mis on 10 okt. Minu meelest sai küll natukene varajane aeg antud, sest siis pole isegi 11 nädalat täis, aga noh, öeldi, et küll arst teab, mis aja ta annab, nii et eks ma siis usaldan ( kuigi tõenäoliselt käsib mul ikka kaks nädalat hiljem uuesti tagasi tulla).

See siis teine rasedus 🙂

P.S. Hetkel eelistan olla Kägu, sest ma tegin kunagi kõikidesse foorumitesse sama nimega kasutajad ja ma eelistaks neid mingil moel lahus hoida, et noh..liiga suurt äratundmist ei tekiks. Ärge siis pahandage!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 19:04; 16.09 19:24; 20.09 21:12; 21.09 13:52; 23.09 21:42; 23.09 22:03; 02.10 12:15; 20.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain äsja oma triibud ja tähtaeg 23. mai. Nüüd ootame-loodame. Peres üks väike laps kasvamas.
Arsti juurde aega polegi veel pannud, ilmselt jätan kusagile 7-8 nädala kanti.
Ilusat ootust kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 10:15; 17.09 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka oma esimesed triibud 1 september 🙂 olen esmaootaja ja arstile juba järgmine teisipäev. Kõik on nii uus ja huvitav 🙂 Palju õnne kõigile triibuleidjatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liitun ka teiega 🙂 tähtaeg 25.05, neljas laps :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Mina ka teiega. Positiivne test 1.septembril, tähtaeg 06.05. Arstil käidud ja tagasi 24.10 🙂
Kolmas laps 😉 kodus kaks vennat.
Mõnusat kosumist meile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast Merkz! 🙂 Kuidas teil enesetunne on? Kas iiveldab juba või on ka neid, kellel erilisi tunnuseid veel ei ole? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas kuuenda nädala täitudes kohutavalt iiveldama ja aina hullemaks läheb. Ainukesena aitab külm apelsinimahl, aga muu eriti alla ei lähe. Kõige hullem ongi varahommikul ja hilisõhtul, vahepealsel ajal on veidi parem.

Lisaks suur peavalu, aga ehk läheb ka see mööda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.09 19:04; 16.09 19:24; 20.09 21:12; 21.09 13:52; 23.09 21:42; 23.09 22:03; 02.10 12:15; 20.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul õnneks veel ei iivelda, rinnad on veidi tundlikud, aga muidu tunnen ennast täitsa tavaliselt 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese lapsega möödus rasedus peaaegu et ilma igasuguste vaevusteta ja tunnusteta, loodan seekord sama 🙂 Hommikul on lihtsalt isu natuke vähem ja õnneks on vähenenud ka magusaisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 10:15; 17.09 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll söögiisu suuremaks läinud ja kuna jooksmas ei saa/julge enam käia, siis kardan küll, et hakkan korralikult paisuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühinen ka mai ootajatega. triibud sain 11 septembril ja tähtaeg enda arvutuste järgi 19. mai. hetkel siis 6 nädal. paar korda on iiveldama ajanud aga nüüdseks enesetunne täiesti endine. natukene muretsen, kuna eelnevate rasedustega algusest kohe ikka palju ja pikalt iiveldas. arstile saan alles 30ndal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka mai ootajatega. Mensese j2rgi on oodatav aeg siis 21. mai. Enesetunne on praegu kohutav, kuna j2in haigeks. Muidu, aga iiveldas veidi ja nuud iiveldus kadunud, aga kohus on ikka selline veidi teine tunne ja rinnad annavad ka ikka korralikult tunda. Ees ootamas 2 piigat eks n2is kas tulemas j2lle piiga voi hoopis poja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.