Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Mai beebid 2019

Postitas:

Teretulemast lobisema tulevaste maibeebide ootajatele!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 10:11; 06.09 19:28; 11.09 21:54; 27.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Sain oma esimesed triibulised 3 päeva enne päevi ja netikalkulaatori järgi tähtaeg 9.mai 🙂 Proovisime augusti kuus esimest korda ning õnnestuski. Eile oli mul ammu eelnevalt raseduse teada saamist kokku lepitud naistearsti aeg, kus ultraheliga küll veel midagi näha ei olnud (telefoni app’i järgi 3 nädalat + 6 päeva) aga sain uue aja 12.septemberiks. Siis saan teada ka raseduse õige suuruse. Loodetavasti kõik OK.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain triibud u nädal enne päevi. Arvan,et ov oli varem kui tsükli keskel.
Tähtaeg peaks olema 13.mai paiku.
Arsti juurde 13.sept.
Õnnestus ka esimesel kuul:)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina sain täna hommikul varajase testiga heleda teise triibu, päevad peaksid muidu hakkama pühap/esmasp, seega tumedam veel olla ei saakski, uuesti testi teen igaksjuhuks pühap/esmasp. Rasestumiseks läks kaks kuud, esimene laps praegu 1a1k. Praegu alakõhus tuimad valutuiked nagu päevad hakkaksid, esimese lapsega oli sama.
Kalkulaatori järgi tähtaeg 10.05. 🙂

Palju õnne kõigile!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain esimesed aimatavad triibud eile ja varajasega paremad täna õhtul. Kalkulaator ütleb 3+1 ehk siis päris vara veel. Tähtaeg 15.05. Mul homme arst, olin ka eelnevalt aja kirja pannud teistel eesmärkidel. Ega sealt midagi teada ei saa nii vara aga loodan parimat. Eelmine kuu oli varajane katkemine ja see ei lase rõõmu tunda veel.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 21:17; 31.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere maibeebide emmed. Sain eile testiga kaks triipu ning kalkulaatori järgi käimas 5. nädal ja tähtaeg 2.mai.????
Enesetunne kuidagi paha ei ole ja üldse on see beebi üks suur üllatus.????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain esimesed aimatavad triibud eile ja varajasega paremad täna õhtul. Kalkulaator ütleb 3+1 ehk siis päris vara veel. Tähtaeg 15.05. Mul homme arst, olin ka eelnevalt aja kirja pannud teistel eesmärkidel. Ega sealt midagi teada ei saa nii vara aga loodan parimat. Eelmine kuu oli varajane katkemine ja see ei lase rõõmu tunda veel.

Mis testiga nii vara õnnestus teada saada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Benu varajane, roosa. Päris selged triibud olid mõlemal juhul. Muidu võiks uskuda, et ovu oli varem aga siis oleks pidanud kohe peale päevade lõppu olema ja eelmise nädala algul oli veretest veel negatiivne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 21:17; 31.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile maibeebiemmedele ka minu poolt! Mul annab kalkulaator tähtajaks 4. mai ja tulemas on beebi nr 3 (lapsed 4 ja 2 a hetkel). Triibud ei olnud sel korral erinevalt eelmistest plaanitud, vaid on tulemus ühest kaitsmata vahekorrast, kui emme-issi spontaanselt looduses käisid ja kaitsevahendeid kaasas ei olnud 😛 Rôõm ei ole sellest väiksem! Ilusat ootusaega kõigile 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile maibeebiemmedele ka minu poolt! Mul annab kalkulaator tähtajaks 4. mai ja tulemas on beebi nr 3 (lapsed 4 ja 2 a hetkel). Triibud ei olnud sel korral erinevalt eelmistest plaanitud, vaid on tulemus ühest kaitsmata vahekorrast, kui emme-issi spontaanselt looduses käisid ja kaitsevahendeid kaasas ei olnud ???? Rôõm ei ole sellest väiksem! Ilusat ootusaega kõigile ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna triibud. Väga rõõmustada ei julge,eelnevalt oli peetumine ja pikk taastumine. Nüüd küsimus ka, mul tsükkel viimasel ajal kuni 39 päeva, kuidas siis raseduse suurust lugeda? Netikalkulaatorite järgi tähtaeg 2-15.mai vahemikus..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 19:19; 07.09 20:50; 08.09 20:19; 10.09 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna triibud. Väga rõõmustada ei julge,eelnevalt oli peetumine ja pikk taastumine. Nüüd küsimus ka, mul tsükkel viimasel ajal kuni 39 päeva, kuidas siis raseduse suurust lugeda? Netikalkulaatorite järgi tähtaeg 2-15.mai vahemikus..

Mul eestikeelsete kalkulaatoriga järgi tähtaeg 10.mai, aga nendes on ilmselt tsükli pikkus 28päeva. Siin nt http://americanpregnancy.org/pregnancy-calculator/ saab ka tsükli pikkuse märkida ja nii tuleb mul tähtajaks 13.05.

Ja tegin täna uue testi, viimati neljap ja sain õrna triibu, täna tehtud testil palju tumedam, seega nüüd olen ise 100% kindel.
Panin täna oma arsti juurde TÜKi aja ka- 26.sept, siis 8+6.
Esimese rasedusega olin Medicumis/qvalitases arvel, aga nüüd mu äe ise lapsega kodune ja oma arstil vaba aega seal ei olnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Mina sain esimesed triibud 16.08. Päevade järgi on tähtajaks praegu 01.05.19. 10.09 lähen arstile. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul homme 5+4 ja arsti aeg koos ultraheliga. oma arvutuste järgi tähtaeg 6.mai. huvitav, mida võiks sel hetkel oodata UH pildilt näha? nii palju kui googeldanud olen, tundub, et ideaalplaanis näeb isegi juba loodet ja mõni ka südametööd. pigem oleks tavaline näha lootekotti ja rebukotti. ja kui on tühi lootekott vaid, siis pigem on asjad halvasti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.09 14:38; 07.09 21:01; 10.09 16:14; 11.09 13:35; 11.09 15:16; 14.09 16:02; 17.09 16:15; 01.10 10:28; 16.10 09:33; 19.10 14:57; 29.10 14:41; 30.10 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul homme 5+4 ja arsti aeg koos ultraheliga. oma arvutuste järgi tähtaeg 6.mai. huvitav, mida võiks sel hetkel oodata UH pildilt näha? nii palju kui googeldanud olen, tundub, et ideaalplaanis näeb isegi juba loodet ja mõni ka südametööd. pigem oleks tavaline näha lootekotti ja rebukotti. ja kui on tühi lootekott vaid, siis pigem on asjad halvasti?

Mina käisin esimesel visiidil päevade järgi 7+0, UHga tuvastas arst raseduse suuruseks hoopis 5+4 ja näha oli vaid lootemuna. Kaks nädalat hiljem 9+0 (7+4) nägime ilusti arenenud loodet millel oli ka südametöö. Ma arvan, et 5+4 pävade järgi ei tasuks küll väga palju sealt näha oodata, endal maandumine pehmem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg 1.mai ja arstile lähen 26.09. Sellepärast lähengi 8+ nädalal, et kui kõik hästi, siis ilusti ka kõik näha ja tuksumas. Esimesega läksin liiga vara ja südametööd polnud veel ning siis aina muretsesin pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu kliinikusse plaanite arvele minna ja kelle ämmaemandaks valinud ?
Mina lähen ka seekord ITKsse ja Laima Alksnite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 10:11; 06.09 19:28; 11.09 21:54; 27.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samuti jälle ITK ja ÄE on Maris Kirss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 22:17; 16.10 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt.
Sain môned pàevad tagasi ka triibud.
Tàitsa planeeritud aga kuidagi tômbas seest kôhedaks. Teine beebs veel vàike.Tuli hirm vist et pean oma armastust ja tàhelepanu jagama, àkki praegune pisike jààb tàhelepanuta… àkki uus beebi polegi nii armas kui olemasolev… àkki ma kahe pisikesega ei saagi hakkama… oehh, tegelt olen vist lihtsalt lollakas ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.09 13:19; 07.09 19:33; 13.09 11:58; 16.09 12:34; 14.10 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt.

Sain môned pàevad tagasi ka triibud.

Tàitsa planeeritud aga kuidagi tômbas seest kôhedaks. Teine beebs veel vàike.Tuli hirm vist et pean oma armastust ja tàhelepanu jagama, àkki praegune pisike jààb tàhelepanuta… àkki uus beebi polegi nii armas kui olemasolev… àkki ma kahe pisikesega ei saagi hakkama… oehh, tegelt olen vist lihtsalt lollakas ????

Paju laste vanusevahe tuleb? Mu lastel 1a10k. Ma praegu veel ei tunne hirmu, aga eks alguses kahe väikesega üksinda hakkama saada ole raske, aga ma usun, et tehtav :P.
Kalkulaatori järgi 5+0 täna, raseduse tunnuseid veel ei ole, va mõnikord pakitsev alakõht, aga esimese lapsega oli ka nii, ainsad tunnused alakõhuvalu ja valulikud rinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste vanusevahe tuleks 1a9 kuud.
Tean, et kôik ju teostatav aga lihtsalt omal paar tuttavat, kel beebid jàrjestikku olnud ja ohh seda hullumaja ????
Kalkulaator nàitab tànasega 4+6
Tunnusteks on alakôhu pakitsus ja peavalu, suht tihti kàib pea ringi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.09 13:19; 07.09 19:33; 13.09 11:58; 16.09 12:34; 14.10 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen homme arsti juurde, alakõhus on päris hullud valud ja torked, eelmisel visiidil ütles arst, et kollaskehatsüstid aga rasedust uh ei näinud, eks oli vara ka ja ise veel ei teadnudki. Nüüd kui triibud sain tahan kindel olla, et kõik korras ja kas sellised valud normaalsed.
Arvele plaanin võtta kas tük kliinikumi või qvalitases. Homme lähen tamme erakliinikusse aga sinna jääda ei soovi..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 19:19; 07.09 20:50; 08.09 20:19; 10.09 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul homme 5+4 ja arsti aeg koos ultraheliga. oma arvutuste järgi tähtaeg 6.mai. huvitav, mida võiks sel hetkel oodata UH pildilt näha? nii palju kui googeldanud olen, tundub, et ideaalplaanis näeb isegi juba loodet ja mõni ka südametööd. pigem oleks tavaline näha lootekotti ja rebukotti. ja kui on tühi lootekott vaid, siis pigem on asjad halvasti?

Mina käisin esimesel visiidil päevade järgi 7+0, UHga tuvastas arst raseduse suuruseks hoopis 5+4 ja näha oli vaid lootemuna. Kaks nädalat hiljem 9+0 (7+4) nägime ilusti arenenud loodet millel oli ka südametöö. Ma arvan, et 5+4 pävade järgi ei tasuks küll väga palju sealt näha oodata, endal maandumine pehmem ????

Kaisin tàna. Vastas rasedusele 5+4 tapselt nagu päevade järgi. Oli näha lootemuna 1,2cm suurune ja rebukott 4mm suurune. Loodet veel ei, aga selleks pidigi vara olema. Uus aeg kahe nädala pârast ja nyyd juba àmmakale (tàna oli arst). Tàhtaeg 6.mai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.09 14:38; 07.09 21:01; 10.09 16:14; 11.09 13:35; 11.09 15:16; 14.09 16:02; 17.09 16:15; 01.10 10:28; 16.10 09:33; 19.10 14:57; 29.10 14:41; 30.10 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Ka oma triibud kätte tähtaeg kalgulaatori
Järgi 21 mai. Väike pabin ka,kas areneb kõik edasi ilusti. Märtsis ei läinud kõik hästi, kui rasestusin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen homme arsti juurde, alakõhus on päris hullud valud ja torked, eelmisel visiidil ütles arst, et kollaskehatsüstid aga rasedust uh ei näinud, eks oli vara ka ja ise veel ei teadnudki. Nüüd kui triibud sain tahan kindel olla, et kõik korras ja kas sellised valud normaalsed.

Arvele plaanin võtta kas tük kliinikumi või qvalitases. Homme lähen tamme erakliinikusse aga sinna jääda ei soovi..

Miks sa Tammesse jääda ei soovi? Ma plaanisin ka tammesse minna. Esimese lapsega olin Medicumis(praegune qvalitas) arvel, aga praegu oma naistearstile qvalitases aega ei saa ja esimese raseduse ämmaemand seal ka enam ei tööta, seega lähen tüki arvele ja saan vähemalt oma naistearsti juurde. Ämmaemandaks loodan saada Ilme Pärn’a, olen palju head ta kohta kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Tammes ära, arst oli väga tore. Raseduse suurus 5+6, soovitas südamerahuks 10 päeva pärast uue uh teha,et korralikult südametööd näha oleks.

Tammes olin arvel esimese rasedusega ja kuidagi ei sobinud see ninnunännu, mis seal oli. Tänane arst andis positiivse tunde aga arvan, et jään tüki poole. Logistiliselt lihtsam 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 19:19; 07.09 20:50; 08.09 20:19; 10.09 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain triibud 05.09 ja arsti aeg on 25.09 –
siis tehakse esimene uh, et kinnitada rasedus. Väga loodan, et kõik läheb hästi. Enesetunne on täiesti tavaline, ainult et kõht on kuidagi punnis ja raske juba mitu mitu päeva. Kuidas teil enesetunne, kas on miskit teistmoodi ka?

Kuna mul on esimene rasedus, siis kõik on väga uudne ja siiani vist päriselt kohale pole jõudnud, et triibud potentsiaalselt
ka beebit tähendavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on veel enesetunne väga kehv? Iiveldus on nüüdseks kestunud juba nädal aega ning täna kallistasin töö juures ka esimest korda vetsupotti. Lisaks veel kõhuvalud ning ebamugavustunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 11:30; 11.09 14:24; 12.09 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ei ole üldse paha olla. ainult suur väsimus on. rinnad ei ole ka üldse ei suured ega valusad. ainult rinnaNIBUD on veidi tundlikumad kui muidu ja VIST ka veidi suuremad just nibud… täna 6+0. tean täpselt, sest oli IVF. reedel uh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.09 14:38; 07.09 21:01; 10.09 16:14; 11.09 13:35; 11.09 15:16; 14.09 16:02; 17.09 16:15; 01.10 10:28; 16.10 09:33; 19.10 14:57; 29.10 14:41; 30.10 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh see püsiv iiveldus, jubeeee.. Õnneks ei ole potti kallistamas käinud kuigi päev läbi tunne, et kohe kohe vaja. Nüüd rääkisin arstile, et pidevalt paha ja ta kirjutas tabletid. Vähemalt saab tööpäeva inimese kombel mööda saata ja õhtul kodus edasi iiveldada 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.09 19:19; 07.09 20:50; 08.09 20:19; 10.09 18:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.