Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 263 )

Teema: Mai beebid 2020

Postitas:

Tere!

Äkki siin luusib veel ringi mai beebide ootajaid!

Ise sain suure üllatuse osaliseks, kui pärast 2.5 aastat triibupüüdmist, lugematuid ravimeid, stimulatsioone ja maikuist luhtunud IVF-i sain 27.august rasedustestile ilusad triibud täitsa iseseisvalt (no mehe abiga muidugi 😀 ).
29.august (4+4) käisin veretestil, näit oli 1129 iu/l, täna kordasin (5+1) ja oli 5596 iu/l ehk siis võib veidi kergendatult hingata.
Progesterooni lasin ka mõõta, see oli 65.9 nmol/l, loodan, et see on ka okei. Muretsen veidi sellepärast, et 5 aastat tagasi oli üks katkemine.

Ämmaemanda aeg on 23.septembril, kui on 8+1. Ei tea küll praegu, kuidas ma need 3 nädalat jaksan ära oodata, aga no ega muud võimalust ei ole 🙂

Olen väga elevil ja natukene ka hirmul (varasemalt lapsi ei ole) ja südamest loodan, et seekord õnnestub kõik lõpuni hästi!

Tähtaeg peaks olema 3.mail.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Äkki siin luusib veel ringi mai beebide ootajaid!

Ise sain suure üllatuse osaliseks, kui pärast 2.5 aastat triibupüüdmist, lugematuid ravimeid, stimulatsioone ja maikuist luhtunud IVF-i sain 27.august rasedustestile ilusad triibud täitsa iseseisvalt (no mehe abiga muidugi ???? ).

29.august (4+4) käisin veretestil, näit oli 1129 iu/l, täna kordasin (5+1) ja oli 5596 iu/l ehk siis võib veidi kergendatult hingata.

Progesterooni lasin ka mõõta, see oli 65.9 nmol/l, loodan, et see on ka okei. Muretsen veidi sellepärast, et 5 aastat tagasi oli üks katkemine.

Ämmaemanda aeg on 23.septembril, kui on 8+1. Ei tea küll praegu, kuidas ma need 3 nädalat jaksan ära oodata, aga no ega muud võimalust ei ole ????

Olen väga elevil ja natukene ka hirmul (varasemalt lapsi ei ole) ja südamest loodan, et seekord õnnestub kõik lõpuni hästi!

Tähtaeg peaks olema 3.mail.

Palju õnne, mul väga hea meel Sind siinkandis kohata! Olime koos IVF-i mai-juuni grupis 🙂
Mul endal tähtaeg jaanuari lõpus-veebruari alguses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-Tiki, mina arvan, et ma võin ka ennast siia kirjutada ümber.

Alates 2018 juuli algus tegutsetud, jaanuaris üks keemiline ja triibud jõudsid üsna tugevad eile minuni. Eile mõõtsin ka hCG-d, oli 86,45 ja homme kordan veretesti.

Reedel sai pandud IVF järjekorda mehe madalate tulemuste tõttu. Kirjutasin juba, et soovin end järjekorrast ära võtta. Arvele plaanin siiski Tartusse võtta, kuigi elan ise mujal maakonnas.

Ise ma eile duši all olles mõtlesin, et kui jaanuaris poleks keemiline olnud, oleks beebi praegu juba tõenäoliselt sündinud või kohe sündimas ja väike uskumine on, et see sama beebi tuli minu juurde nüüd tagasi. Tundub ehk totter, aga usun hingede rändamisse.

Ahjaa. FLO äpi järgi on tähtaeg 18.05. Mai on üleüldse minu lemmik kuu.

See on minu kolmas laps ning selle suhte esimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on 4+2 ja hCG näitas 216,8. Tõus on olnud ilus ja ise olen õnnelik 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Paula!
Kuidas sul rasedus senimaani kulgenud on?

Tere, Soft! Ja juhhei korralikult kasvanud hCG pihta!! Kuidas praegu tunne on?

Ma kirjutasin vahepeal oma viljatusraviarstile (mul niiöelda oma günekoloogi ei ole) ja küsisin talt progesterooninäidu kohta. Kuna mul on varasemalt see katkemine olnud, siis kirjutas mulle igaks juhuks Duphastoni välja, mida pean nüüd kaks korda päevas võtma.
Ja tegi ka ettepaneku, et võin ennast talle näitama minna enne kui mul ämmaemanda aeg kätte jõuab kolme nädala pärast. Ootangi nüüd võimalikke kuupäevi.

Sümptomeid endiselt eriti ei ole. Alakõhupakitsus on algusest peale olnud, asju ei jaksa enam eriti tassida (poekotte, millega varem probleeme pole olnud nt), vahepeal on kerge väsimus ja no see öösel tuhat korda pissil käimine on suht tüütu 😀
Rinnad ei anna üldse tunda.

Hea on see, et meeleolu on hästi rahulik ja õnnelik. Täitsa sellise roosa mulli sees. Ei närvelda ega midagi. Loodan, et see nii ka püsib!

Tuu-tiki (5 + 3)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Aga Ma liitun ka siis siia. Sain triibud eelmise nädala esmaspäeval. 3.sept käisin arstil,kuna 3 katkemist seljataga. Kui midagi muud targemaks ei saanud, siis täitsime paberid ära, sain rasedaraamatu ja nägin vilksamisi pisikest täppi. Aga kahe nädala pärast lähen uuesti, siis on täpsem kõik.
Veretest tehti ka ja selle tulemus oli 5+1 2092. Seega hcg täitsa kena ja rasedus olemas. Loodetavasti areneb ka, sest 2 aaastat pole õnnestunud. Nüüd äkki siis. 18. Sept. Arstile siis on näha. Tähtaeg esialgu 4.mai.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 05.09 06:38; 05.09 14:06; 13.09 16:09; 19.09 11:43; 29.09 16:02; 05.10 07:48; 11.10 08:29; 12.10 18:49; 23.10 16:19; 28.10 16:05; 30.10 06:50; 01.11 06:45; 01.11 21:50; 11.11 07:15; 19.11 15:37; 19.11 19:43; 20.11 16:59; 21.11 19:35; 22.11 15:55; 18.12 21:17; 19.02 10:18; 19.02 16:09; 20.02 13:27; 25.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kägu!

Ja palju õnne triipude ja ilusa hCG puhul!
Kas sa äkki tahaksid ka endale mõne hüüdnime välja mõelda, siis on kergem järge pidada, et kes parasjagu kui kaugel omadega on.

Mul kõik endine, ainult kõhupakitsus.
Ahjaa, näonahk on üliilus. Mitte, et ta mul muidu väga kole oleks, aga praegu on kohe nagu selline ajakirja-tase.

Tuu-tiki (5+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No paneme hüüdnime. Hüüdnimi mul siis maikelluke.
Kui miskit kirjutan, siis tead, et see olen mina kägu(maikelluke).

Mul on näonahk korras.
Aga muidu üldine enesetunne väga väga halb. Pidev iiveldus, rinnad on nii hellad, et kuskile vastu minna ei või. Kõhus väga tugevad puhitused ja gaasid. Ja magada tahaks koguaeg 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 05.09 06:38; 05.09 14:06; 13.09 16:09; 19.09 11:43; 29.09 16:02; 05.10 07:48; 11.10 08:29; 12.10 18:49; 23.10 16:19; 28.10 16:05; 30.10 06:50; 01.11 06:45; 01.11 21:50; 11.11 07:15; 19.11 15:37; 19.11 19:43; 20.11 16:59; 21.11 19:35; 22.11 15:55; 18.12 21:17; 19.02 10:18; 19.02 16:09; 20.02 13:27; 25.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üsna tihti teinud lõunauinakut. Töö lihtsalt võimaldab päeval tunnikese puhata. See nädal isegi iga päev.

Täna käisin trennis üke pika aja. Mul suvepuhkusega trennid. No selle hooaja jätan vist vahele. Kergemat trenni olen suvel ikka teinud.

Kõhus kisub aeg-ajalt. Näkku on mõned punnid visanud, kõht on kinni ja eile-täna ka kõrvetas sees. Eelmiste lastega on samuti kõrvetised olnud.

Olen üliõnnelik, aga siiski kardan veidi. Homme teen veel igaks sajaks juhuks hCG testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere võtan ennast ka siia ritta.
Esimese vaevumärgatava triibu sain kolmapäeval dpo 9. Nüüdseks on see muutunud rohkem triibuks.
Peres olemas 2 last ja arvasin, et kolmas laps tuleb ruttu, kui me rohelise tule anname aga päris nii ei olnud. Eks Mul on kroonilisi haiguseid nagu kilpnäärme alatalitlus ja kõrge vererõhk ka. Eelmised rasedused kulgenud probleemselt, seega on oodata sama ka nüüd.
Tunnustest põhiliselt alakõhu pakitsus ja valu ning kõrvetamine. Rinnad ka valusad.

Soovin õnne kõigile triibulistele. Eriti väga pikalt ootajatele.

Kris

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 06:01; 19.09 21:52; 25.09 18:38; 03.10 17:03; 04.10 23:33; 09.11 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No paneme hüüdnime. Hüüdnimi mul siis maikelluke.
Kui miskit kirjutan, siis tead, et see olen mina kägu(maikelluke).

Üks Maikelluke on foorumis juba olemas. Segaduse vältimiseks võiksid lisada maikelluke2 vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti võtan end siia listi. Esimene laps 20, endal vanust 44 ja läbi teekonna, mis siiani tundub nagu ime, sain analüüsitulemusena triibud. Tegelikult olen teist last juba oma 18 aastat tahtnud saada, aga endine mees viilis koguaeg kõrvale. Suhe jooksis karile, mitte küll selletõttu..aga nüüd olen uues ja väga õnnelikus suhtes.
Uues suhtes olnud kolm aastat ja triipe püüdnud ehk nii u 2 aastat. Sinna on jäänud üks operatsioon naisteasjades emakakaelal ja munasarjades. Üks külastus ka viljatuskliinikusse, kus mind maatasa tehti. Minu vanuse ja emakaaela tõttu. Küsis, kas lapse soov on vaid minu noore mehe soov, või tahan seda tõesti ka ise..prrr, see oli valus. Elu ebameeldivam konsultatsioon. Ütles, et keegi ei teeks seda oppi emakaelale nii, et sellega üldse lapsi on võimalik saada. Aga tehti ja väga ilus sai 🙂 Olen tänulik sellele arstile. Olen kasutanud homõopaatiat ja refleksoloogiat. Samuti külastanud ka ühte ravitsejat, kes avas energia minu kehas…Kõlab ehk nagu kosmos 🙂 Kaks päeva peale tema juures käiku jäin rasedaks. No vahest juhtub imesid. Eks see teekond täpini on eelkõige ikka täis palju armastust ja positiivsust. Olen alati pigem seda meelt, lased vabaks oma meeled ja siis tulebki see hing sinu juurde, keda oleme juba niikaua enda juurde oodanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kris! Tere Jonsu!

Ja palju õnne triipude puhul!

Ma sain oma viljatusraviarstilt vastuse ja saan järgmine neljapäev minna ennast näitama, siis peaks 6+4 olema. Ootan juba väga!
Ämmaemanda visiit ja arvele võtmine siis 23.september, 8+1.

Muud põnevat ega uusi tunnuseid ei ole. Kui ma otseselt rase-olemise peale ei mõtle, siis on maruhea ja rahulik ja õnnelik olla. Niipea, kui täpsemalt juurdlema hakkad, et mis kõik tegelikult valesti võib olla, siis läheb veidi ärevaks, aga ma siis lihtsalt väldin mõtlemist 😀 Hea rahulik 😀

Tuu-tiki (5+5)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Paula!
Kuidas sul rasedus senimaani kulgenud on?

Tead, paraku üle kivide-kändude, aga kui lõpuks õnnestub, siis muidugi kannatan kõik välja. Olen olnud mitu korda haiglas, 13. nädalal verejooksuga, seejärel avarii pärast (sõideti otsa) ja nüüd olen päris jama põletikuga siin. Praegu on lahtine, mis üldse saab. Kas õnnestub säilitada.
Enne neid jamasid oli kõik okei, iiveldust ei olnud, ainult suur väsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused liitujatele ja kerget olekut meile. Mul on hea meel, et meid koguneb ????

Reedel oli hCG 635.6. Pea kolm korda kõrgem kolmapäevasest näidust.

Minul kõht ikka natuke valus aeg-ajalt. Selline punnis tunne. Ja nibud on hellad. Kuna loomupäraselt on mul pigem madal vererõhk, siis käis eile pea veidi ringi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka Teiega siin 🙂
Üllatustriibud sain täna hommikul. Miks üllatus? Aga sellepärast, et hetkel kodus kasvamas kohe seitsmekuuseks saav väike keisribeebi. Seega uus rasedus pole planeeritud, kindlasti mitte nii kiiresti. Mehega küll oleme arutanud, et võiks vähemalt üks laps veel olla, aga mõtlesime sellega veidi oodata.
Plaan on minna millalgi veretesti tegema. Aga beebiga koos on see suht keeruline.

M2nnikas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka teiega. Sain 2 triipu laupäeval, 7.sept. Peaks siis olema 4+1. Ise sain juba mõned päevad varem aru, sest rindades väga tugev pakitsus, meenutas piimapaisu tunnet. Väga oodatud rasedus ja kodus ootab pisikest üks imeline 4-aastane poja 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul rasedus senimaani kulgenud on?

Tead, paraku üle kivide-kändude, aga kui lõpuks õnnestub, siis muidugi kannatan kõik välja. Olen olnud mitu korda haiglas, 13. nädalal verejooksuga, seejärel avarii pärast (sõideti otsa) ja nüüd olen päris jama põletikuga siin. Praegu on lahtine, mis üldse saab. Kas õnnestub säilitada.

Enne neid jamasid oli kõik okei, iiveldust ei olnud, ainult suur väsimus.

Oi, hoian kõiki pöidlaid ja varbaid, et kõik hästi läheks!

Endal on vahepeal kõik tunnused kadunud. Eile hommikul üles ärgates oli nii õudustäratavalt tavaline ja normaalne olla, et muretsema pani kohe. Muidu olin juba nii harjunud selle kõhupakitsusega, aga nüüd see kadus ära. Iiveldust mul ka ei ole, väsimust ka mitte. Täna hommikul hakkasid rinnad natuke tunda andma, aga tahaks rohkem igasuguseid tunnuseid! Ei jõua ära oodata neljapäeva, millal lõpuks arstile saab…

Tuu-tiki (6+1)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised!

Sain esimesed triibud 6 päeva tagasi, app pakub hetkel 4+5. Elevil ja hirmul nagu keegi siin hästi tabavalt kirjutas.
Minu küsimus on, et kus kohas te neid vereteste käite tegemas? Vabandan rumala küsimuse pärast! ????

Mann (34)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 14:50; 09.09 15:27; 22.09 18:54; 07.10 13:59; 23.10 15:03; 08.11 16:29; 11.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Mann ja teised uued!
Palju õnne kõigile triipude puhul!

Veretesti mina käisin tegemas Synlabis (Tallinnas nt Veerenni tänaval). Peaks saama teha ka minu teada haiglate vereandmislaborites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki jäid mulle juba triibupüüdjates oma looga meelde! Aitäh vastuse eest!
Ja loomulikult kõigile südamest palju õnne!!!
Ise ikka veel ei usu kohe kuidagi…

Mann (34)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 14:50; 09.09 15:27; 22.09 18:54; 07.10 13:59; 23.10 15:03; 08.11 16:29; 11.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendal nädalal on teil südametöö tuvastamise UH? Mul jääb see 8-9 nädala vahele, ilmselt pole liiga hilja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendal nädalal on teil südametöö tuvastamise UH? Mul jääb see 8-9 nädala vahele, ilmselt pole liiga hilja?

Mina panin ämmaemanda juurde aja 8+1.
Aga täna lähen siiski viljatusravi arsti juurde ennast näitama, kuna varasemalt on katkemine olnud. Täna 6+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha taevas, mul on kõhus beebi! 😀 😀
Ma ei ole oma elus varem seda pilti kunagi näinud – väike tilluke inimene ja veel tillukesem süda väreleb seal sees..
Igatahes kõik oli täpselt nii suurepärane kui üldse olla saab – beebi õiges kohas, hästi kinnitunud, süda lõi ja suuruselt täpselt 6+4.
Huh! Milline kergendus!
Mul viimasel ajal ei ole enam üldse mingeid tunnuseid ja olin juba veidi murelik.
Nüüd siis pean veel 22.septembrini võtma Duphastoni 2 tbl päevas ja sealt edasi ühe nädala veel 1 tbl päevas.
Ja siis 23.september on ämmaemanda vastuvõtt, sinna läheme kindlasti mehega koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et kõik hästi on ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 21:23; 07.10 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka teiega ???? täna oleks pidanud päevad hakkama aga juba 3 päeva tagasi sain testile kaks triipu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki .. ja see on tõsiselt äge! ????
Nii hea et sul kõik hästi on.
Mina pean aga ennast siin praadima kenasti järgmise nädala kolmapäevani, et teada saada, kas kõik on ikka hästi.
Aga seni katsun mõelda positiivselt. Kõik tunnused on siiani jätkuvalt olemas, ja noh ega mingit muud muutust väga ei olegi rohkem.
Hetkel olen haiguslehel, sest töö on selline,et ei võimaldanud mul lihtsalt sellel alal olla. Kui raskem päev oli .. olid kõhukrambid ja määrimine kohe platsis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 05.09 06:38; 05.09 14:06; 13.09 16:09; 19.09 11:43; 29.09 16:02; 05.10 07:48; 11.10 08:29; 12.10 18:49; 23.10 16:19; 28.10 16:05; 30.10 06:50; 01.11 06:45; 01.11 21:50; 11.11 07:15; 19.11 15:37; 19.11 19:43; 20.11 16:59; 21.11 19:35; 22.11 15:55; 18.12 21:17; 19.02 10:18; 19.02 16:09; 20.02 13:27; 25.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin õnne uutele triibulistele.

Minul on ämmaemanda aeg ja ilmselt siis ka esimene uh 8+3. Nii et ootamist küllaga veel.

Hetkel rinnad rasked ja nibud valusad. Natuke kõhus kisub aeg-ajalt. Singi ja omleti lõhn ajab öökima. Tugev parfüüm samuti. Eelmiste lastega sellist tundlikust polnud.

Hetkel 5+4

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! Liitun ootajatega. Käimas 7.nädal ja raseduskalkulaator ütleb eeldatavaks tähtajaks 30.aprill. Kuna kõik lapsed on kõvasti üle aja läinud siis loen ennast pigem maikuus sünnitajate hulka. Minu arust on maikuu kõige ilusam aeg beebi sünniks!
Arst järgmine nädal, siis kuuleb täpsemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka siis Mai grupiga. Sain enda triibud eelmise nädala esmaspäeval. Proovisime elukaaslasega last alates mai kuust ning esimesed triibud sain nüüd.
Räägin enda loo. Eelmistel katsetel iga kuu kui punased pidid algama tegin suure hurraaga testi.. pettusin. Nii mitu kuud järjest. Proovisin leida põhjuseid, miks nii on läinud ning leidsin, et tol hetkel oli väga suur stress töö pärast (töökoormus ebainimlik, lisaks tööiseloom on pretensioonide ning probleemidega tegelemine). Otsustasin võtta vastu otsuse, et tulen mõneks ajaks töölt ära ning võtan aja maha ja pühendan ennast “lapse tegemisele” 🙂
Kui avaldus oli lauale pandud, pinged sellega seoses maas siis juhtuski see, mida olime oodanud. Sain triibud 🙂 Kusjuures.. ma ei tea kui paljud teist usuvad unenägudesse kuid testi tegemisele eelnenud ööl nägin unes rasedat naist ja suhtlesin samal ajal enda töökaaslasega just laste teemal.Ju see pidi ikka mingi märk olema.

Hetkel on arsti aeg kirjas 02.10 ning ei jõua seda ära oodata. HCG tase hetkel 2487 mis peaks viitama 4-5 nädalale.

Peale suure väsimuse ja rindade tundlikuse muid sümptomeid ei esine. Võrreldes eelmise rasedusega, on praegu ikka väga hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 263 )


Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020