Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 263 )

Teema: Mai beebid 2020

Postitas:

Usun unenägudesse. Terve suvi olen näinud unes küll vastsündinuid, sünnitamist, suurt kõhtu jne. Ja sama oli ka eelmiste rasedustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast ka märku. Siin ikka väga vaikne. 🙂
Aga ma käisin ka eile arstil ja rasedust 7+2 . Süda lõi nii armsalt. Poetasin mõne pisaragi.
kõik on hästi. Tähtaeg pärvade järgi 4.05.20 aga kuna mu tsükkel oli ebaregulaarne siis võib vabalt muutuda.
Tunnused ikka samad. Vahepeal iiveldus veits hullem ja rinnad jube valusad.. aga see kõik on seda väärt. ❤

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 05.09 06:38; 05.09 14:06; 13.09 16:09; 19.09 11:43; 29.09 16:02; 05.10 07:48; 11.10 08:29; 12.10 18:49; 23.10 16:19; 28.10 16:05; 30.10 06:50; 01.11 06:45; 01.11 21:50; 11.11 07:15; 19.11 15:37; 19.11 19:43; 20.11 16:59; 21.11 19:35; 22.11 15:55; 18.12 21:17; 19.02 10:18; 19.02 16:09; 20.02 13:27; 25.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne viimasele Käole!

Minul pole miskit põnevat vahepeal juhtunud. Esmaspäeval lähen ämmaemanda juurde ennast arvele võtma, sinna tuleb mees ka kaasa ja loodetavasti näeb siis ka tema väikest inimesehakatist ja tuksuvat südant.

Tunnustest pole muud kui vahepealne pakitsus alakõhus ja suurenenud ja katsudes veidi hellad rinnad.
Iiveldust ega väsimust ega vastumeelsust mingite toitude vastu ei ole veel esinenud.
Loodan, et see halb märk ei ole, vaid et mul on lihtsalt väga vedanud 🙂

Tuu-tiki (7+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen siis ka kõigile tere 🙂 Tähtaeg kena 08.05.2020. Tegemist teise lapsega. Iiveldan pideval, ühesõnaga ei midagi teistmoodi kui esimese lapsega .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tänaseks 5+3. Ämmaka juurde minekuni veel 2 nädalat aega. Erakorralises aga juba olen käinud. Mind kimbutavad verejooksud, samas see ka eelmise rasedusega nii olnud. Aga siiski ehmatab väga kui erepunast verd lausa tilgub. Peale verejooksu määrib umbes nädala jagu pruunilt, kuni uue korrani. Ei teagi mis seekord selle põhjustas, kas pikem jalutuskäik või oli lihtsalt aeg sealmaal, et hakkavad pihta minu puhul. Aga UHs oli kõik korras, väike hematoom oli ka, aga küll see ära imendub.

Kris

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 06:01; 19.09 21:52; 25.09 18:38; 03.10 17:03; 04.10 23:33; 09.11 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan oma teadmatust selle teemaga, aga mida tähendavad väljendid 7+4 ja 5+3? 7 ja 5 on ilmselt mitu nädalat on rase oldud aga 4 ja 3?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7+4 on 7nädalat ja 4 päeva nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! ????
Saan ka lõpuks siia gruppi üle kolida. ????
Esimene rasedus.
Peale 7kuud proovimist ja viljatusraviarstil käimist õnnestus lõpuks rasestuda.
Tähtaeg 02.05.19
Hetkel 7+6 nädalat.
Erilisi sümptomeid ei ole, ainult alakõhus vahepeal päevademoodi valu.
11ndal käisin arstil, kus tehti ultraheli – nii tore oli pisikest südant tuksumas näha. ????
Esmasp 23.09 lähen ämmaemanda vaatuvõtule. Ei jõua àra oodata. ????

Enne kui triibud rasedustestile sain, siis nägin unes, et sünnitasin beebi, keda hiljem kätel hoidsin. Ja kohe hommikul
testi tehes sain triibud. ???? Tundub, et unenägudel on ikkagi oma tähendused. ????

Kõigile mõnusat ootusaega. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Meil Flo näitab 7+2, esmasp tulemas uh siis peaksid selguma kôik tâpsemalt. Sel Esmasp oli hcg test 38 tuhat midagi, nädal enne seda 3300-tôus on märgatav. Kuna varasemalt üks peetumine olnud siis natuke hirm nahas aga püûan sellele mitte môelda ja positiivselt esmasp. oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10ndal käisin uhis siis südametööd veel näha ei olnud.

Tere. Meil Flo näitab 7+2, esmasp tulemas uh siis peaksid selguma kôik tâpsemalt. Sel Esmasp oli hcg test 38 tuhat midagi, nädal enne seda 3300-tôus on märgatav. Kuna varasemalt üks peetumine olnud siis natuke hirm nahas aga püûan sellele mitte môelda ja positiivselt esmasp. oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, Lina, meil siis väga samas rütmis! 🙂
Mul täna 7+5, arstil käisin ja südant tuksumas nägin 12.09 ja samamoodi lähen ka esmaspäeval nüüd ämmaemanda vastuvõtule. Ja tunnuseid samamoodi peale alakõhu pakitsuse eriti ei ole 🙂

Tere ka kõigile teistele uutele!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt.
Sain suureks üllatuseks positiivse testi esmaspäeval. Tänase seisuga peaks olema 4+4. Olemas 2 last, 10a poeg ja 11 kuune tütar. Me küll mõlgutasime mõtteid,et kolmas laps võiks olla, aga vot ei osanud arvatagi, et see kõik nii kiirelt läheb. Kuna eelmist rasedust ootasime pea 5a, mille sisse jäi ka katkemine 16.ndl.
Hetkel enesetunne hea ja arstile 30.sept. Ma tahtsin pelgusse aega panna,aga ei saanud kuna öeldi et kõik ajad täis ja suunati polikliinikusse. Kas te saite pelgusse aja ilusti?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, Lina, meil siis väga samas rütmis! ????

Mul täna 7+5, arstil käisin ja südant tuksumas nägin 12.09 ja samamoodi lähen ka esmaspäeval nüüd ämmaemanda vastuvõtule. Ja tunnuseid samamoodi peale alakõhu pakitsuse eriti ei ole ????

Tere ka kõigile teistele uutele!

Väga vahva. ???? Esmasp saab siis muljeid jagada, kuidas ämmaemanda juures läks. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kolin ka triibupüüdjatest siia ümber.
3 kuud Femara+Ovitrelle peal ja eile tegin positiivse testi 🙂
Praegu peaks olema 4+2 vist, tähtajaks näitab 28. mai.

Kas keegi siinsetest ka mingeid äppe jälgimiseks kasutab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 21.09 14:49; 29.09 21:42; 01.10 09:46; 02.10 10:51; 02.10 14:54; 10.10 11:53; 11.10 15:09; 16.10 12:42; 17.10 22:47; 21.10 22:40; 23.10 13:22; 28.10 20:42; 21.11 18:50; 21.11 18:55; 27.11 19:52; 28.11 10:34; 29.11 22:39; 08.12 17:54; 18.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Annan ka endast märku. Me tegelt elukaaslasega plaanisime 1,5-2 aasta pärast proovima hakata, aga selle kuu algul olid triibud olemas. Hetkel rasedust 7+5 ja 2.10 on ämmakas. Olin algul ehmunud küll, meil oli ilus plaan kuidas veel koduks raha kogume ja mõnusalt koos oleme, aga vaikselt hakkan tita mõttega harjuma 🙂 Algul oli kõhus torkeid rohkem, praeguseks on päeval rohkem või vähem iiveldust. Süüa eriti ei taha, maitseb ainult supp 😀
Head ootamist meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka septembritriibulistega, ja paistab, et see on olnud edukas kuu paljudele. Seni olen 5 kuud jälginud tagaplaanil rasestujate teemasid ja paljudele pikemaajalistele üritajatele kaasa elanud (Tuu-Tiki, palju õnne!)

Kodus on kasvamas 10-kuune poiss, kes lasi end ligi aasta oodata enne kui õnnestus, seepärast ei tahtnud me rohkem oodata. Paistab, et õnnestus esimene munarakk kinni püüda (mul ka pcos), viimati olid päevad 2018.a. alguses.

Hetkel peaks mul käimas olema 5-6 nädal (digitaalse nädalaid näitava testi järgi 3+ viljastumisest) ja aja TÜK ämmaka juurde panin oktoobri keskele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil kõigil läheb?
Ma hakkan vaikselt iiveldusega siin tutvust tegema ???? õigem oleks õelda, et kapitaalne tühi kõht, mis tekib väga ootamatult. Ja see kõik ajab iiveldama. Üritan paari tunni tagant midagi süüa, näksida.
Kuidas teistel on? Kuidas toime tulete?
Nädalaid on 6+4.

Mann (34)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 14:50; 09.09 15:27; 22.09 18:54; 07.10 13:59; 23.10 15:03; 08.11 16:29; 11.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei!

Liitun ka natukene väriseva südamega teiega. FLO näitab 5+4.
Kodus kasvamas 11.aastane tütar(keiser)
Eelmisest rasedusest ei mäleta suurt midagi, seega alustan justkui uuelt lehelt.
Arsti juurde alles 08.10, seega eks praegu natukene ikka kardan, et kas kõik ikka on nii nagu peab..
Triipude püüdmisega läks nii, et õnnestus kohe esimesel korral…
Enesetunne on täitsa okei, rinnad on megamega valusad aga muud nagu polegi.

Olge mõnisad ja kasvame mõnusalt ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile uutele!

Mul ämmaemanda juures käidud ja kõik korras – loote suurus vastas nädalatele ja süda lõi. Mees oli kaasas ja ma palusin, et äkki saaks mehele ka ekraanilt seda tuksuvat südant näidata, aga öeldi, et saab väljaprinditud pilti näha ja ekraani juurde teda ei lastudki. Kahju veidi.

Sain oma rasedaraamatu, mida kästi hoolikalt kaasas kanda, küsiti küsimusi. Huvitav, kas kaaluma oleks ka pidanud? Seda igatahes ei tehtud, aga küsiti raseduseelset kaalu.

Nüüd järgmisena pean 14.oktoober minema vere- ja uriiniproovi andma, 23.oktoober on kuklavoldi ultraheli ja siis 29.november läheb uuesti ämmaemanda juurde.
Ehk siis hakkame jälle ootamisega pihta 😀

Tunnustega on mul endiselt nii, et neid on vähe – kõht veidi aeg-ajalt pakitseb ja rinnad on suts hellad ja veidi suuremad/raskemad.

Tuu-tiki (8+1)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka täna uh (7+5), pisike süda tuksus ja kôik korras:) Kahe nädala pärast ämmaka juurde. Tähtaeg 07.05.20.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile uutele 🙂

Nii tore, et esimestel UH´l juba käinud ja pisikesed mootorid juba tiksuvad.

Mul endal täna Flo järgi 5+5 ja kolmapäeval juba esimene ämmaemanda visiit, tundub, et tuleb üsna pontless visiit, sest ilmselt UH ei näita midagi jne.

olge mõnusad!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna ämmaemanda vastuvõtul ära.
Seekord UH tehes sain juba aru, kus on beebi pea ja jalad.
Beebi on juba “kuju” hakanud võtma. ????
Sain samuti rasedaraamatu ja küsiti raseduseelset kaalu. ????
8.10 lähen vere ja uriiniproovi andma. Ja 22.10 lähen kuklavoldi UH tegema. Uus ÄE visiit on 04.11 🙂
Rasedus hetkel 8+2 🙂
Erilisi tunnuseid ei ole. Rinnad on vb hellemad ja hommikuti vahel iiveldab veidi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 19:26; 18.10 15:19; 18.10 15:30; 23.10 14:54; 04.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna ämmaemanda vastuvõtul ära.
Seekord UH tehes sain juba aru, kus on beebi pea ja jalad.
Beebi on juba “kuju” hakanud võtma. ????
Sain samuti rasedaraamatu ja küsiti raseduseelset kaalu. ????
8.10 lähen vere ja uriiniproovi andma. Ja 22.10 lähen kuklavoldi UH tegema. Uus ÄE visiit on 04.11 🙂
Rasedus hetkel 8+2 🙂
Erilisi tunnuseid ei ole. Rinnad on vb hellemad ja hommikuti vahel iiveldab veidi.

Unustasin eelnevalt oma kasutaja alt
kirjutada. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Mina liitun ka teiega. Õnnestus rasedaks jääda aastaga. Käisin täna hommikul ka naistearstil, kes tuvastas raseduse 7+5. Esialgne tähtaeg on 7.mai. Arvel olen pelgus/nõmmel. Ämmaemanda visiit alles 22.10 ja uh 29.10.
Mis tunnustesse puutub siis on suur isutus ja nii kui kõht tühi on iiveldus platsis ning rinnad on hellad.
See postitas on selles foorumis mul esimene aga lugemas olen käinud aasta. ???? Tundub tore seltskond, kellega koos oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise postituse tegin mina????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast Draakonimutt ( lahe nimi 🙂 )

Mul tunnustega sama, et rinnad valusad, kohati pistab paremalpool alakõhus, kui kõht tühi, ajab nats iiveldama, aga muidu kompu!

Homme, siis ämmaka juurde ITK´sse, et eks näis-kas üldse saangi targemaks.

Olge mõnusad!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et meid lisandub 🙂
Mul on tänase seisuga 7+1.
Iiveldab vahelduva eduga, pidevalt olen unine ja igal vabal momendil üritan magada. Rinnad valutavad ja kõhus ka miskit toimub. Näonahk on üllatavalt ilus võrreldes eelnevate rasedustega.

Järgmine nädal on ÄE aeg. Mees avaldas soovi kaasa tulla.

Redvelvet, lohutan, et minul eelmise rasedusega oli sel ajal juba südametöö näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et meid lisandub ????

Mul on tänase seisuga 7+1.

Iiveldab vahelduva eduga, pidevalt olen unine ja igal vabal momendil üritan magada. Rinnad valutavad ja kõhus ka miskit toimub. Näonahk on üllatavalt ilus võrreldes eelnevate rasedustega.

Järgmine nädal on ÄE aeg. Mees avaldas soovi kaasa tulla.

Redvelvet, lohutan, et minul eelmise rasedusega oli sel ajal juba südametöö näha.

Soft, ma nii loodan, et su õigus..mul endal ikka mure, sest alakõhus jubedalt torgib..
olen lugenud küll, et see pidi olema okei, aga eks ikka hirm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et meid lisandub ????

Mul on tänase seisuga 7+1.

Iiveldab vahelduva eduga, pidevalt olen unine ja igal vabal momendil üritan magada. Rinnad valutavad ja kõhus ka miskit toimub. Näonahk on üllatavalt ilus võrreldes eelnevate rasedustega.

Järgmine nädal on ÄE aeg. Mees avaldas soovi kaasa tulla.

Redvelvet, lohutan, et minul eelmise rasedusega oli sel ajal juba südametöö näha.

Soft, ma nii loodan, et su õigus..mul endal ikka mure, sest alakõhus jubedalt torgib..

olen lugenud küll, et see pidi olema okei, aga eks ikka hirm…

see olin siis mina 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et teen siin väikest-viisi blogi ????. Loodetavasti, meid tuleb siia rohkem ja juttu jätkub kauemaks.
Täna sai ämmaka juures käidud. Lootekott oli olemas, loodet ise veel kahjuks näha ei ole.
TA pandi hetkel 28.05.

Ega muud tarka polegi, uuesti 16.10 ämmaka juurde.

Olge mõnusad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 263 )


Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020