Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 263 )

Teema: Mai beebid 2020

Postitas:

Tere jälle. Enne kirjutasin käo alt, aga edaspidi siis juba nimega. Täna sai 7 nädalat täis. Kaalu pole juurde tulnud, aga meeletu väsimus on. Unetus ka. Mitu ööd magamata. Peab siis ja magneesiumit võtma hakkama. Kõht on ka kinni. Sada häda 😀 Minu rasedusest teavad 2 sõbrannat ja mees. Teistele räägin võimalikult hilja. Mina ei plaani Fbsse üle kolida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere.
Lugesin kõik algusest peale läbi. Väga mitmekülgset juttu oli mida lugeda.
Nii siis mul täna 10+4 (täna siis juba 14.okt) esimest korda arstil käisin 17.sept niinimetatus rasedust tuvastamas.
Mul on tulekul kolmas laps. Ees on tütar ja poeg. Aga no nii halb mul ei olnud kummakiga kui selle rasedusega. Ma reaalselt oksendasin ja sain juua vaid kakaod hommikuti muu kõik tuli välja. See iiveldus külastab nüüd veel vahest aga oksendamine läks 9ndal nädalal üle.
Oksendamise asemel on tulnud selline nagu punnis tunne kõhus. Nagu suruks emakas ülesse poole. Mitte välja vaid nagu mööda keha kopsude poole.
Kaalust olen kilo jagu juurde võtnud ja olen ka ülekaalus. Vitamiine pole väga võtnud kui siis vaid rauda ja magneesiumi. Joon õhtuti teed sidruni ingveri ja meega.
Hetkel teavad rasedusest, mees, ema ja 2 sõpra. Mehe poolne suguvõsa veel ei tea. Aga kuna mu ema elab meil väga lähedal ei saaks tema eest seda varjata.

Kv on mul 24.okt ja ootan seda meeletult. Mees saab ka seekord kaasa tulla ja ta ka õhinas.

Sai pikk jutt aga tervitused Ruubik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väga täpselt oma kaalu enne rasedust ei teagi kuna pole suur kaaluja. Nüüd ostsin kaalu koju ????. Aga enne kaalusin kuskil 60kg ja juures 1,5kg. Kõhtu sisse ei saa tõmmata.
Täna andsin vereproovid ja saadeti glükoosi taluvuse testile. Loodan, et kordustestil kõik korras. Suur magusasõber pole niiet tuli üllatusena see. 1 november Kv. 🙂
Gripivaktsiini pole veel teinud. Olen pikalt juba nohus olnud, viimane nädal lihtsalt nina kinni ja kuidagi lahti ei saa. Jube tüütu 🙁

(9+3)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ühinen ka siinse grupiga, kuigi lugemas käisin paar nädalat tagasi juba. Hetkel on 9+1, tähtaeg 18.05. Iiveldamine hakkas pihta juba enne rasedustesti tegemist ja kestab siiani. Isu üldiselt ka pole. Lisaks on aeg-ajalt gaasid, rinnad valusad, näonahk kole ja mis kõik veel 😀

Tahtsin tegelikult kirjutada siis, kui gripivaktsiini küsimus oli. Mina tegin gripivaktsiini 3,5 nädalat tagasi, kuna rasedad on riskirühmas ja nii palju kui uurisin, peaks see ohutu olema. Ei taha riskida.

Kaalu olen ma kaotanud 1,5 kg vist (eriti tihe kaaluja pole), sest söön tunduvalt vähem kui varem ja tihti lihtsalt sunnin midagi sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kas keegi teeb mingit trenni ka raseduse ajal?? Ma suvel leidsin oma ala ja tahaks jätkata aga veidi pelgan ka. Eelmise kahe lapsega polnud ma oma ala leidnud ja lihtsalt liikusin palju.

10+6
Ruubik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 00:26; 23.10 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To Ruubik. Mina käin jõusaalis. Natuke võtsin juurde ka personaaltreeneri konsultatsiooni ja lasin teha kava rasedale vastavalt minu hetke tegemistele. Iga päev proovin ka palju jalutada. Kõike teen ikka enesetunde järgi. Arstilt sain ka rohelise tule, et võin seda kõike teha.
10+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esmaspäeval 1.trimestri vereproovi andmas ja ootan endiselt pikisilmi KV UH-d, mis on nädala pärast. Analüüside tulemused on juba üleval ka, aga neid tõlgendada ei oska kuidagi ehk siis ei oska öelda, kas on kõik okei või mitte.

Naljakas, kuidas aeg ühest küljest läheb maru aeglaselt (see KV ei jõuagi vist kunagi kätte), samas teisest küljest on nii ruttu läinud – alles ma sain selle positiivse testi ja juba saab pühapäeval 1.trimester läbi.

Emotsioonidega on ka veider lugu – kui ma muidu olin selline väga rõõmsameelne inimene, siis erinevalt enamusest rasedatest, kellel tujud pigem kõiguvad erinevates äärmustes, olen mina nüüd just kuidagi … maiteagi, tuim? Neutraalne? Üsna kummaline on olla selline. Aga no äkki see ikkagi läheb üle. Võibolla ka sügis mõjutab – et läheb muudkui pimedamaks jne.

Nüüd olen juba sealmaal, et tahaks väga välja rääkida perele ja töökaaslastele, ei viitsi enam luuletada mingeid asju kokku. Aga no nädal veel!

Olge tublid!

Tuu-tiki (11+3)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kas keegi teeb mingit trenni ka raseduse ajal?? Ma suvel leidsin oma ala ja tahaks jätkata aga veidi pelgan ka. Eelmise kahe lapsega polnud ma oma ala leidnud ja lihtsalt liikusin palju.

10+6

Ruubik

Mina käisin päris intensiivses trennis ja plaanisin ka jätkata, aga praegu olen sunnitud ikka pausi tegema – pulss läheb nii kergesti lakke ja tekib minestustunne. Loodan, et mu ilge väsimusperiood läheb varsti üle ja siis jaksan jälle trenni tagasi minna. Senimaani teen lihtsalt kodus harjutusi, et mitte liiga lodevaks muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 21.09 14:49; 29.09 21:42; 01.10 09:46; 02.10 10:51; 02.10 14:54; 10.10 11:53; 11.10 15:09; 16.10 12:42; 17.10 22:47; 21.10 22:40; 23.10 13:22; 28.10 20:42; 21.11 18:50; 21.11 18:55; 27.11 19:52; 28.11 10:34; 29.11 22:39; 08.12 17:54; 18.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemärkusena: 1. trimester lõppeb tegelikult 13+0. Reaalselt isegi mõned päevad peale, sest 3×13=39 nädalat. Kui iga trimester oleks 12 nädalat, kestaks rasedus ainult 36 nädalat, kuigi tegelikult on tähtajani siis ju veel terve kuu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:34; 20.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka lõpuks südametöö tuvastamisel ja rasedusega arvel võtmisel. Kõik hästi, vastab 9+ nädalale täpselt. Siputas juba nii aktiivselt ???? KV nov keskel, ootan juba vägaa ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on arvele võtmine järgmisel neljapäeval (9+0), täna andsin rutiinsed vereproovid. Vahepeal käisin eile jälle emos verejooksuga (1.5 ndlt tagasi ka). Selgus, et tegemist on õrna tupe limaskestaga ja lootega pistmist ei miskit. Loote areng vastab teoreetilisele ja mõnusalt suureks kasvanud juba. Rasedakõht juba kogub tuure, kaalu juures veel pole. Trenniga olen tagasi hoidnud, aga vaikselt jälle hakkan tegema. Enne rasestumist käisin 3 x nädalas rühmatrennis. Nii vahva on teie arengut jälgida. Kirjutagem rohkem :D. Me võrreldes teistega juba maha jäänud 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemärkusena: 1. trimester lõppeb tegelikult 13+0. Reaalselt isegi mõned päevad peale, sest 3×13=39 nädalat. Kui iga trimester oleks 12 nädalat, kestaks rasedus ainult 36 nädalat, kuigi tegelikult on tähtajani siis ju veel terve kuu.

Pigem ikka loetakse esimeseks trimestriks suht universaalselt 12 nädalat ja teist-kolmandat liigutatakse natuke pikemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 21.09 14:49; 29.09 21:42; 01.10 09:46; 02.10 10:51; 02.10 14:54; 10.10 11:53; 11.10 15:09; 16.10 12:42; 17.10 22:47; 21.10 22:40; 23.10 13:22; 28.10 20:42; 21.11 18:50; 21.11 18:55; 27.11 19:52; 28.11 10:34; 29.11 22:39; 08.12 17:54; 18.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugeda, et teil hästi kulgeb! Ise sai just kontrollis käidud, süda lõi. Esimest korda nägin, kuidas ikka hullult käed-jalad liigutasid, täitsa uskumatu 🙂 Tekitas lisamotivatsiooni rohkem jalutada, vett juua ja üldse tervislikum olla. KV järgmisel nädalal juba.
Trenni osas: teen hetkel ainult joogat (mitterasedatele, aga õpetaja näitab mulle vajadusel modifitseeritud poose ette). Tahaks tegelikult mingeid jõuharjutusi ka teha, et tugevamaks saada, aga alles otsin seda õiget kava 😀
Oleksin ka väga huvitatud sellest, mis trenni teised siin teevad 🙂

Edu kõigile!
11+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka juba nii väga seda siputavat tegelast näha!
4.5 päeva veel!
Mina praegu trenni ei tee, ei julge. Üks katkemine olnud (kuigi juba 5 aastat tagasi) ja seda praegust inimesehakatist üle 2.5 aasta oodatud, nii et suurt midagi ei julge teha, mis võiks kuidagi mõjuda. Aga jalutan iga päev tund aega, vast abiks seegi.
Kaalu juures 1.6kg.

Tööl käimine tundub praegu erilise tüütusena – no ei leia mingit motivatsiooni eriti midagi teha, kuigi töö on mul väga tore iseenesest. Aga no kui mõelda, siis ju ainult 5.5 kuud veel!
Hakkame ka uut kodu soetama, seega see tekitab elevust ja viib mõtted tüütult töölt eemale 😀

Aga tore on see, et viimased paar päeva on tuju tunduvalt parem olnud! Loodame, et see tuim ja neutraalne olek tagasi ei tule.

11+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka juba nii väga seda siputavat tegelast näha!

4.5 päeva veel!

Mina praegu trenni ei tee, ei julge. Üks katkemine olnud (kuigi juba 5 aastat tagasi) ja seda praegust inimesehakatist üle 2.5 aasta oodatud, nii et suurt midagi ei julge teha, mis võiks kuidagi mõjuda. Aga jalutan iga päev tund aega, vast abiks seegi.

Kaalu juures 1.6kg.

Tööl käimine tundub praegu erilise tüütusena – no ei leia mingit motivatsiooni eriti midagi teha, kuigi töö on mul väga tore iseenesest. Aga no kui mõelda, siis ju ainult 5.5 kuud veel!

Hakkame ka uut kodu soetama, seega see tekitab elevust ja viib mõtted tüütult töölt eemale ????

Aga tore on see, et viimased paar päeva on tuju tunduvalt parem olnud! Loodame, et see tuim ja neutraalne olek tagasi ei tule.

11+5

Tuu-Tiki ma Sinuga nii “ühes paadis” 😀 Samamoodi pole väga motiveeritud tööd tegema. Ja sh ka meil on kodu soetamine praegu käsil. 😀
KV aeg on teisipäeval. Anti valida, kas tahan teisip või kolmap – loomulikult võtsin varasema aja. 😀 Pakkus aega ka kohe hommikul kell 8.00 – ütlesin, et see sobib. Siis Ämmakas ütles, et aga seda teeb meesarst. Et naisarst teeb KV testi kell 12.00. Otsustasin siiski naise kasuks. 😀 Jube, kus see aeg venib. Tavaliselt ootan nädalavahetusi. Nüüd ootan, et see teisipäev juba saabuks. 🙂

Tunnused ka nii kadunud, veider lausa. Aga ainult sööks koguaeg 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 19:26; 18.10 15:19; 18.10 15:30; 23.10 14:54; 04.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka juba nii väga seda siputavat tegelast näha!

4.5 päeva veel!

Mina praegu trenni ei tee, ei julge. Üks katkemine olnud (kuigi juba 5 aastat tagasi) ja seda praegust inimesehakatist üle 2.5 aasta oodatud, nii et suurt midagi ei julge teha, mis võiks kuidagi mõjuda. Aga jalutan iga päev tund aega, vast abiks seegi.

Kaalu juures 1.6kg.

Tööl käimine tundub praegu erilise tüütusena – no ei leia mingit motivatsiooni eriti midagi teha, kuigi töö on mul väga tore iseenesest. Aga no kui mõelda, siis ju ainult 5.5 kuud veel!

Hakkame ka uut kodu soetama, seega see tekitab elevust ja viib mõtted tüütult töölt eemale ????

Aga tore on see, et viimased paar päeva on tuju tunduvalt parem olnud! Loodame, et see tuim ja neutraalne olek tagasi ei tule.

11+5

Tuu-Tiki ma Sinuga nii “ühes paadis” ???? Samamoodi pole väga motiveeritud tööd tegema. Ja sh ka meil on kodu soetamine praegu käsil. ????

KV aeg on teisipäeval. Anti valida, kas tahan teisip või kolmap – loomulikult võtsin varasema aja. ???? Pakkus aega ka kohe hommikul kell 8.00 – ütlesin, et see sobib. Siis Ämmakas ütles, et aga seda teeb meesarst. Et naisarst teeb KV testi kell 12.00. Otsustasin siiski naise kasuks. ???? Jube, kus see aeg venib. Tavaliselt ootan nädalavahetusi. Nüüd ootan, et see teisipäev juba saabuks. ????

Tunnused ka nii kadunud, veider lausa. Aga ainult sööks koguaeg ????

Unustasin enda nime alt kirjutada. Lina olen 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.09 19:26; 18.10 15:19; 18.10 15:30; 23.10 14:54; 04.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin kolmapäeval arsti juures ja korrigeeris aega paari päeva võrra nii et viimaste päevade järgi arvutatu jälle paika peab. 10+2 10+4 asemel siis. Tibu lehvitas nii armsasti kätega, seekord oli mees ka kaasas ja nägi ära. Järgmine kord 12.11 arstile eks siis uurivad puurivad rohkem. Siis on mingi 13-14 nädal vast teevad kuklavoldi kontrolli kah. Mingi täpsem organeid uuriv UH on ca 20 nd kandis ehk teisel trimestril. Järgmine nädal ootab mind ees ämmaemanda koduvisiit. Elan Saksamaal Stuttgarti lähedal ja siin on ämmaemand haigekassa poolt makstud aga arstist täiesti sõltumatu tegelane kes kuskil x kohas teeb perekooli loenguid ja muidu sõidab oma krempliga naiste juurde koju. Võimalik et võtab ka nt kodusünnitusi vastu. Haiglas on omaette ämmaemandad. Ja günekoloogil ei pruugi oma erapraksises ämmakat ollagi tal pigem õde-sekretär tüüpi assistendid. Põhiline tolk on nn isiklikust ämmaemandast sünnitusjärgse paari esimese nädala jooksul kui ta tihedamii koju tuleb. Neil on enamasti nimekirjad täis seega läks mul hästi et üldse ämmaka jutule sain. Eelmine kord sain sama inimese juurde aga enne esimest visiiti katkes ära ja ma ei näinudki teda. Eks ma pärast võin muljetada kuidas see tsirkus välja kukub. Eelmisest korrast tean et kui midagi täpsemat analüüsi või parema lahutusega UH vms vaja siis saadetakse alati täpsemateks uuringuteks kohalikku haiglasse.

Plx28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete ka fb grupi peale mõelnud? Saab teha täiesti salajase mida otsingust ka ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine olin mina,läks kogemata käo alt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud aga ei ole veel otsinud hiljuti kas on juba tekkinud. Ise ei tahaks hetkel admin olla aga kui keegi teeb gruoi siis liituksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu fbs ja maibeebid2020,aga ja sinna ei tahaks minna. Kui keegi siit pole teinud või ei soovi teha võin ise grupi ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suures grupis aga seal on juba praegu 140+ liiget. Hea meelega liituks ka väikse salajase grupiga. Eelmise lapsega on meil pisike grupp, kus jutustame juba pea 6a ja teeme kokkusaamisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike salajane grupp oleks tore. Tundub, et veel pole seda keegi teinud. Ise liituksin aga pärast KV uuringut. Mulle tundub, et esimeste maibeebide KV uuringud on alanud või kohe algamas. Minul on veel üle nädala oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sobib teistele siis õhtuks teen valmis,kiiret poleks liitumistega.
Mul veel kv-ni kaks nädalat oodata. See nädala lõpp peaks proovid ka ära andma ja siis ongi natuke veel oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb grupp tehtud,otsingust ei leia. Võite üle vaadata(fbs üks maibeebid2020 grupp,aga seal üle saja inimese,enda tehtud gruppi ei leia).
Grupp on fbs maibeebid2020
Meilile saata liitumise soov ja edastan lingi,sõbralisti ei pea lisama,et gruppi saada.
Maibeebid2020@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heio

Minul hakkab iiveldus vaikselt järgi andma. Mingid lõhnad ajavad veel oksele, aga sellist pidevat iiveldust ei ole enam ja energiat on väheke juures (kaasa arvatud mehega hullamise isu on tagasi..jeiii) Ma muidugi puhkasin nädala???? ja plaanin detsembris ka veel puhata.

Minul kv uh ja äe 5.11, seega aega oodata veel. Kui kõik korras, saab mehepoolne suguvõsa ka teada. Minu ema ja õed-vennad teavad ning paar sõbrannat ka. Kõht paistab veidi välja juba ja seega ütlen ka tööandjale.

Kaal on endiselt -1 kg, isutab pidevalt soolase järgi. Lemmik on sibula pringels ja marineeritud liha????

(11+0)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kv uh 13.nov, peale seda liitun ka grupiga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul alles 20. november, aga pärast seda liituks ka

õunauss

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 21.09 14:49; 29.09 21:42; 01.10 09:46; 02.10 10:51; 02.10 14:54; 10.10 11:53; 11.10 15:09; 16.10 12:42; 17.10 22:47; 21.10 22:40; 23.10 13:22; 28.10 20:42; 21.11 18:50; 21.11 18:55; 27.11 19:52; 28.11 10:34; 29.11 22:39; 08.12 17:54; 18.02 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes saatnud fb liitumise soovi,olen teile meilile lingi saatnud kust kaudu saate fb grupiga liituda. Tänu sellele lingile ei pea kedagi korraks sõbralisti lisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liituks ka peale 24.okt siis kv uuring. Seni oleks veel fb grupist kaugemal. Ootan juba nii väga pisikese nägemist ????
Trenni otsustasin katki jätta hetkel sest tegu siiski palli spordiga ja mu enesetunne on viimased kolm päeva veidi kehva olnud.

Ruubik
11+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 263 )


Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020