Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 214 )

Teema: Mai beebid 2020

Postitas:
Minn

Nagu ka ennem kirjutasin siis peab olema see meil mis on ka fbs. Te ei pea selle meili pealt saatma,aga peab olema märgitud. Ülejäänud kes õige meili saatnud on grupis. Kuna kui on teine meil siis viskabki teavituse tagasi,et link vigane. Millegi pärast fb vajab seda meili mis teil ka fbs kasutuses.
Tean,et paljud lisavad otse kasutaja,aga ja kasutajaid fbs võib mitu sama nimega olla ehk kogemata võib vale inimene gruppi sattuda. Sellepärast lisangi meili kaudu. Ma külastan igapäevaselt mail.ee ja igapäev lisan gruppi.
Ehk veel teistele üle,kui olete saatnud taotluse,aga ütleb link vigane siis tuleb saata see meil mis on facebookis.

Please wait...
Postitas:
Naine32

Ei tea, mis jama on aga mulle ütleb,et sellist emaili pole.

Please wait...
Postitas:
Minn

Imelik,teised vabalt saanud mailile saata. Kui on neil teine meil fb-ga siis ka neile olen vastanud,et annaksis kindlasti selle meili mis ka fbs.
Kirjutan veel üle,äkki teil mingi täht valesti läinud.
Maibeebid2020@mail.ee

Please wait...
Postitas:
Lina

Imelik,teised vabalt saanud mailile saata. Kui on neil teine meil fb-ga siis ka neile olen vastanud,et annaksis kindlasti selle meili mis ka fbs.

Kirjutan veel üle,äkki teil mingi täht valesti läinud.

Maibeebid2020@mail.ee

Mina avaldasin ka soovi grupiga liituda. Saatsin meili. 🙂

Please wait...
Postitas:
Minn

Lina
Ja teie meil saadetud ja ka fb link juba vastu saadetud. Kontrollige meili mis teil fbs. Kuna fb link tuleb sellele meilile mis teil fbs

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lina

Ja teie meil saadetud ja ka fb link juba vastu saadetud. Kontrollige meili mis teil fbs. Kuna fb link tuleb sellele meilile mis teil fbs

Kas oleks võimalik saata samale meilile link, kus ma kirjutasin. Sest ma ei saa oma fb meili kasutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Naine32

Ja mul sama jama.

Please wait...
Postitas:
Minn

Sellisel juhul kaks valikut. Kas saadate meilile oma kasutaja fbs. Aga juhul kui teie nimega veel keegi siis ei tea kas saan kindla inimese sõbralisti ja gruppi lisatud(hiljem kohe sõbralistist maha võtta kui grupis) või tuleb vale. Juhul kui täpselt sama nimega inimesi veel fb kel sama nimi ja perekonnanimi siis saab nii teha,et saata meil ja ütlen enda kasutaja konto. Minul täpselt sama nime ja perekonna nimega rohkem inimesi pole.
Ehk kaks valikut mida saab veel teha juhul kui fb maili pole.
Eelistanud ikka fb meili kuna siis ei pea kedagi sõbralisti lisama ja kas ka õige inimene tuleb gruppi,et meiliga kindlam. Aga ja kaks valikut veel. Ehk ise saab valida.

Please wait...
Postitas:
Minn

Ma võin ju saata teistele meili kontodele lingi,aga nagu mitu korda tehtud siis ei tule see läbi ja ütleb vigane link. Ehk fb on tahtnud seda meili mis fbs siis laseb gruppi tulla. Aga nagu kirjutasin on ka teisi võimalusi.

Please wait...
Postitas:
Naine32

Minna, saadan sulle meili ja ootan Sinu kasutajanime. Mul nimekaime vist 5 tükki FB-s.

Please wait...
Postitas:
Sirlukas

Kõik juba FBs pigem asju arutavad jah? Ma vahepeal mõtlen et äkki polegi enam rase…no midagi ei tunne, isegi ära unustada saan :D. Järgmine nädal neljap on KV

Please wait...
Postitas:
Minn

Kõik juba FBs pigem asju arutavad jah? Ma vahepeal mõtlen et äkki polegi enam rase…no midagi ei tunne, isegi ära unustada saan :D. Järgmine nädal neljap on KV

Fb-s tasapisi koguneb liikmeid. Hetkel veel vaikne kuna pole ka palju mida rääkida. Vahepeal küsimusi ja vastusi ikka ole.
Ma seda koguaeg mõelnud,et äkki polegi rase kuna kunagi pole ühtegi tunnust olnd aint päevi pole. Unustan kh ära ja siis tuleb meelde,et ahjaa ma ju rase. Eks rohkem siis kui liigutusi tunnen,et siis enam ei unusta ja kui kõht ka kasvama hakkab. Hetkel kaal algkaalust mitu kilo maas,söönud koguaeg kõike,aga lihtsalt kaal kukub. Ehk elame näeme. Mul homme kv,aga tunne nagu oleks tavaline ämmakas,ootusärevust pole.

Please wait...
Postitas:
Lviv

Heihei.

Minul on ka see rasedus hoopis teine, mis eelmine oli, 1.9 kuud tagasi. Ei mingeid tundemärke enam. Eelmise, poisiga, oli ikka päris pikalt jube väsimus ja iiveldus. Püüan mitte üle mõelda ja naudin pigem. Õnneks reedel KV ka. Siis liitun ka fb grupiga.

1.9 aastat siiski 😁

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Mina hakkasin üleeile väikest toksimist kõhus tundma! Imeline ja maruveider! Praegu ka vaikselt müdistab 🙂

Muidu on kõik suht selline nagu tavapärane rasedusevaba elu. Hommikul avastasin, et rinnad ei ole enam valusad ja siis ükspäev mõtlesin, et ma ei väsi enam ära poekotte tassides nii nagu 1.trimestri alguses ja keskel, kui üldse midagi ei jaksanud tõsta.
Üldine meeleolu on pigem positiivsem (vahepeal kaldusin kurvameelsusesse mingil teadmata põhjusel). Tööl ainult ei viitsi endiselt käia (kuigi mul on väga tore töö) ja ootan juba pikisilmi, millal koju saaks jääda 😀
Viis kuud veel!

Järgmine meditsiiniline verstapost on 19.novembril ämmaemanda vastuvõtt.

14 + 4 (KV järgi siis vist 15 + 3)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtaksin ka ennast siia ritta 🙂
Rasedust hetkel 11+3 nädalat ning tähtajaks määrati 23 mai
Enesetunne suht hea, kui kerge iiveldus välja arvata
Hea meelega liituks ka teie fb grupiga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Mul oli täna siis tähtis KV uuring, millest ei selgunudki eriti midagi, kuna tegelane oli sellises asendus, et mõõta ei lubanud. Uuel nädalal uus katse.
Lisaks teeb muret määrimine, mis paar päeva tagasi algas. Vähemalt on igapäevane oksendamine kadunud – midagigi head.

Edu kõigile ootajatele!

Mann (34)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Lviv

Heihei

Täna oli KV. Kõik ok. Siputas hooga, kuid kõik sai mõõdetud, mis vaja.
Päevade järgi 12+5, UH aga 13+1.
Sugu ei öeldud veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka KV tehtud. Riskid haigustele olid väikesed, preeklampsiale 1:7 hakkasin võtma Hertemagnyli. Sugu ütles ka😉

Kriss

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Gucci

Oi, kuidas ma ootan oma KVd. Eile olin sunnitud ühele tuttavale rääkima, et ma rase. Jäin alkovaba veiniga vahele 😀 Üldse ei saa aru, et rase oleksin. Niplid ainult hellad. Rasedust praegu 10+6. Kv 21.nov.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul KV alles 14.11, enne ühegi grupiga ei liituks. Hetkel on 12+3 ja teine laps tulemas 🙂

Please wait...
Postitas:
Sirlukas

Mul KV alles 14.11, enne ühegi grupiga ei liituks. Hetkel on 12+3 ja teine laps tulemas 🙂

mul ka 14.11, aga mul siis peaks olema 12+0 :P. Palju õnne kõigile kellel see esimene suurem verstapost läbitud ja siputavad beebikesed nähtud.

Please wait...
Postitas:
karen77

Tore, et asjad kenasti edenenud on ning tere ka uutele liitujatele 🙂
Mina olen hädas riietega. Otseselt kõht veel suur pole, aga no nii raske endale normaalseid riideid leida. Selliseid, mis oleksid mugavad, aga seejuures ka kenad.

Mida te kannate? Kas olete rasedate riietele ka juba üle läinud?

15+0

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EMOsse või günekoloogi ukse taga elavasse järjekorda (vahel võtavad vahele), sinu asemel oleks juba varem kohale läinud. Ei pruugi muidugi see midagi tähendada, aga mul katkes nii. Sul võib-olla mõjutab ka kõhuviirus, aga parem mine kontrolli!
Jõudu ja loodan, et kõik korras!

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Mina olen hädas riietega. Otseselt kõht veel suur pole, aga no nii raske endale normaalseid riideid leida. Selliseid, mis oleksid mugavad, aga seejuures ka kenad.

Mida te kannate? Kas olete rasedate riietele ka juba üle läinud?

15+0

Mulle väga meeldivad ühe Leedu firma Le Muse kleidid. Ma kannan muidu ka põhiliselt kleite ja pükse üldse mitte ja need kleidid on väga mugavad ja samas ilusad ja samas ei saa nendega veel ka keegi aru, et ma rase olen 😀 Need rasedariided ei ole, sain rõõmsalt neid kanda enne ja saan ka pärast rasedust.
https://lemuse.eu/en/

Neid enne müüdi ka siinsetes poodides (nt Les Petites), aga enam vist miskipärast ei ole.
Selliseid kleite on mul nt juba 3 tükki, eri värvides:
https://lemuse.eu/en/shop/dresses/lemuse-deep-blue-kiss-dress/

Tegelikult tahaks ühtesid rasedapükse kuskilt osta, et kui tuleb suur püksikandmisisu, aga pole veel leidnud – üldse on mu meelest rasedariietega suht kehva lugu, kui tahad poest osta, mitte internetist tellida. H&Mis olen käinud paar korda vaatamas, aga teksad on neil kõik väga skinnyd ja minu jaoks on need suht ebamugavad.
Kui kellelgi on soovitusi, siis ootan huviga!

15 + 1

Please wait...
Postitas:
karen77

@Tuu-tiki
Päris ägedad minimalistlikud kleidid, täpselt minu maitsele. Aitäh sulle! 🙏

H&Miga vist on joppamise asi, kas need rasedate püksid sulle istuvad või mitte. Tegelikult tahaks võimalikult väheste spets rasedate riietega läbi ajada, kannad ju neid ainult natuke aega. 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere jälle!

Sain seekord KV tulemused teada. Tegelane oli end soodsasse asendisse ajanud. Kõik oli korras.
Tuu-tiki ja karen77 – olen ka vaadanud neid suurte poodide riideid. H&M valik kaupluses oli küll hõre, ei jäänud mitte midagi silma. Proovin ka võimalikult kaua omi riideid kanda, kuigi praegu on ainsad mugavad “püksid” ikkagi retuusid ainult.
Kes juba fb gruppi läinud?

Mann (34)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tuu-tiki

Mina olen FB grupis ka.
Riietusest veel niipalju, et tellisin täna endale meriinovillase Tuubi (tuub.ee), see peaks olema raseduse ajal väga mugav ja samas kantav ka hiljem (kui just väga palju välja ei veni).
Eks annan teada, kuidas on, kui kätte saan!

Please wait...
Postitas:
Minn

Tuletan veel meelde,et kontrollin igapäevaselt fb grupi liitumissoove ning kui õige meil fb-ga siis tulevad ka õiged lingid. Aga kui ikkagi pole see meil mis fb-s siis kas ei tule läbi või vigane. Kui te pole peale liitumissoovi saatmist max kahe päeva jooksul grupis siis kirjutage. Ning sobib ka fb kasutaja või kui mitu sama nimelist siis küsida minu kasutajanime sellise nimega nagu mul pole ühtegi.

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Tuubist veel – sain ootamatult juba eile õhtul paki kätte – ja väga meeldib! Pehme ja soe ja mõnus, suhteliselt peene koega. Hea üle kõhu tõmmata, on kõht soe ja selg soe ja üldse väga mugav. Igatahes julgen soovitada!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 214 )

Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020