Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 263 )

Teema: Mai beebid 2020

Postitas:
Kägu

Mina olen hädas riietega. Otseselt kõht veel suur pole, aga no nii raske endale normaalseid riideid leida. Selliseid, mis oleksid mugavad, aga seejuures ka kenad.

Mida te kannate? Kas olete rasedate riietele ka juba üle läinud?

15+0

Mulle väga meeldivad ühe Leedu firma Le Muse kleidid. Ma kannan muidu ka põhiliselt kleite ja pükse üldse mitte ja need kleidid on väga mugavad ja samas ilusad ja samas ei saa nendega veel ka keegi aru, et ma rase olen 😀 Need rasedariided ei ole, sain rõõmsalt neid kanda enne ja saan ka pärast rasedust.

https://lemuse.eu/en/

Neid enne müüdi ka siinsetes poodides (nt Les Petites), aga enam vist miskipärast ei ole.

Selliseid kleite on mul nt juba 3 tükki, eri värvides:

https://lemuse.eu/en/shop/dresses/lemuse-deep-blue-kiss-dress/

Tegelikult tahaks ühtesid rasedapükse kuskilt osta, et kui tuleb suur püksikandmisisu, aga pole veel leidnud – üldse on mu meelest rasedariietega suht kehva lugu, kui tahad poest osta, mitte internetist tellida. H&Mis olen käinud paar korda vaatamas, aga teksad on neil kõik väga skinnyd ja minu jaoks on need suht ebamugavad.

Kui kellelgi on soovitusi, siis ootan huviga!

15 + 1

Kuidas sa pesed neid Lemuse kleite? Viid keemilisse või pesed kodus masinas? Ma ühe selle kleidi panin kodus õrna programmiga masinasse ja peale esimest pesu tulid augud sisse.

Please wait...
Postitas:
mann55

Tere

Ma pole veel enne kirjutanud siia, aga lugemas olen käinud. Hetkel 13+5 ja TA peaks olema 15.05.

Tahtsin riiete osas öelda, et ma käisin Relaxmom esinduspoes, kust leidsin endale sobivaid pükse. Nad on muidu rohkem e-pood, mistõttu pood ise oli suhteliselt väike (Liivalaias). Aga valikut muidu tundus olevat, kuigi oleneb muidugi, mis täpsemalt meeldib/sobib. Poe link on see: http://relaxmom.ee/ee/

Tervitades

Mann55

Please wait...
Postitas:
Maritam

Tere

Pole samuti varem kirjutanud, aga olen lugemas käinud.
Rasedust 14+4, tähtaeg 09.05.
Enesetunne üldiselt hea.

Saatsin soovi liituda facebooki grupiga esmaspäeval, ei ole vastust saanud.

Please wait...
Postitas:
Gucci

11+3

Käisin täna ämmaka juures. Olen siis ka lõpuks arvele võetud. Huvitav, et südamelööke ei kuulanud. Eks pean siis nüüd 21ndani kannatama, siis kv uh. Loodan, et kõik on ikka ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin täna ämmaka juures. Olen siis ka lõpuks arvele võetud. Huvitav, et südamelööke ei kuulanud. Eks pean siis nüüd 21ndani kannatama, siis kv uh. Loodan, et kõik on ikka ok.

Kus sedasi arvele võetakse?

Please wait...
Postitas:
Naine32

Mina käisin ka 14+ nädalal nüüd visiidil ja ka ei kuulatud. Aga mul on nagunii endal doppler kodus.

Please wait...
Postitas:
Minn

Tere

Saatsin soovi liituda facebooki grupiga esmaspäeval, ei ole vastust saanud.

Tere, kõik kes meili saatnud neile ka lingi samale meilile tagasi saatnud,aga kui meil ei ühti fb-s kasutatava meiliga siis kas ei tule või vigane meil. Ehk nagu ennem kirjutanud,et fb meil,kasutajanimi või kui palju sama nimelisi siis saadan enda kasutajanime.
Vastan igapäevaselt meilile.
Teistele ka,et kui max kahe päeva jooksul pole tulnud linki sellele meilile mis andsite siis kirjutage.
Gruppi inimesi koguneb.

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Mina olen hädas riietega. Otseselt kõht veel suur pole, aga no nii raske endale normaalseid riideid leida. Selliseid, mis oleksid mugavad, aga seejuures ka kenad.

Mida te kannate? Kas olete rasedate riietele ka juba üle läinud?

15+0

Mulle väga meeldivad ühe Leedu firma Le Muse kleidid. Ma kannan muidu ka põhiliselt kleite ja pükse üldse mitte ja need kleidid on väga mugavad ja samas ilusad ja samas ei saa nendega veel ka keegi aru, et ma rase olen 😀 Need rasedariided ei ole, sain rõõmsalt neid kanda enne ja saan ka pärast rasedust.

https://lemuse.eu/en/

Neid enne müüdi ka siinsetes poodides (nt Les Petites), aga enam vist miskipärast ei ole.

Kuidas sa pesed neid Lemuse kleite? Viid keemilisse või pesed kodus masinas? Ma ühe selle kleidi panin kodus õrna programmiga masinasse ja peale esimest pesu tulid augud sisse.

Ma olen neid ka täitsa tavalise õrna programmiga masinaga pesnud ja ei ole siiamaani midagi juhtunud. Nüüd kui uue kleidi tellisin, siis vaatasin ka, et juhendi peal tegelikult on käsitsipesu… aga no ei ole viitsinud küll neid käsitsi pesta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kursis hematoomiga raseduse ajal?
Mul avastati see.. aga väike hirm on .. pole kunagi olnud tegemist sellega.. kui keegi oskab siis palun seletust.. mida see endast kujutab .. mis ohtu see endast kujutab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul avastati kestadevaheline hematoom. Olen üle elanud juba 2 verejooksu (ikka palju heledat verd) ja hetkel ka lebotan haiglas. Vahepeal hematoom kasvas hoopis ja sellest siis teine verejooks kuigi hoidsin leboreziimi. Beebiga õnneks kõik korras. Hematoomi korral sõltub palju ka selle asukohast. Minul pidavat võrdlemisi hea koha peal olema. Kus sul see asub, mis mõõtudes ja kas määrib ka? Mis arst räägib? Igal juhul rahulikult peaks küll võtma, enamasti need nö imenduvad ise ära ja vaevusi ei põhjusta aga mul läks teistmoodi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on ta lootekesta ja platsenta vahel. Seal arst nägi seda ja verd niisamuti. Hakkas määrima roosakat voolust ja helepunast ka vahepeal poolteist nädalat tagasi peale kõhuviirust. Viirus oli mul laupäeval ja esmaspäeva lõunaks oli kõik korras jälle. Määrimine oli kadunud kuni tänaseni. Käisin GTT tegemas ja tunnikese pärast avastasin et määrib juba jälle ja täna juba natuke rohkem. Hetkel ei määri. Õnneka oli täna uh ka siis sai arstile kohe rääkida. Hetkel tablette ei kirjutanud. Aga kahe nädala pärast lähen kontrollima emakakaela. Hetkel oli see küll kenasti pikk ja suletud. Aga igaks juhuks.
Ja 1cmx2cm vist oli sedasi.
Minujaoks väga arusaamatu. Pole kahe lapsega sellist asja olnud ja ei oskagi sedasi seletada.
Loodame et saad peagi haiglast välja siiski. ! Hoian pöidlaid. Et läheks paremaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah,mul sama. Eelneva kahe rasedusega pole selliseid probleeme olnud. Algselt oli suuruses 1*3cm, nüüd juba 1*4cm. Aga hoia ennast ja võta rahulikult. 🙂 Anna teada, kui muutusi või ära kaob:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milliseid vankreid/hälle/voodeid olete juba välja valinud omale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vankri valisime väöja ja tuleb Mikado Luxor.
No kohe armusin kui nägin seda. Kuna ma elan ka linnast väljas päris kõvasti, aga linnas vaja käia nii 2-3x nädalas siis on vaja kergemat vankrit. Ja see väga hea valik.
Turvahäll Maxi-cosi. Oli eelmiste lastega ja saab ka nüüd olema.

Please wait...
Postitas:
Minn

Endiselt teadmiseks,kes soovivad liituda FB grupiga siis saatke ikka kasutatav fb-s meil kuna sinna peale tuleb link. Teised meilid mis pole teil fb-s siis millegi pärast fb ei taha nendega midagi teha või saadab,et vigane link. Kui ei mäleta või ei kasuta seda meili mis teil fb-s siis endiselt võimalik ka enda kasutaja saata mis teil FB-s või kui teil nimekaimu siis küsige minu oma kuna kellegil teisel sama nimelist pole.
Endiselt igapäevaselt kontrollin meili ja saadan ka kohe lingid. Kui teil pole kahe päeva jooksul linki tulnud kirjutage kohe.
Maibeebid2020@mail.ee

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

See vankriteema on minule kui esmalapse ootajale nii kirju, et andsin südamerahuga ülesande mehele meile uus “sõiduk” välja valida. 😀
Ta ei ole väga süvitsi veel teemaga tegelenud, aga plaanis on kokku kutsuda konsiilium sõpradest, kellel juba lapsed olemas ja küsida nõu.

Muidu endiselt kõik väga chill. Üleeile käisin ÄE juures ja kõik on korras. Tundub, et need toksimised, mis ma kaks nädalat tagasi tundsin, olid ikkagi hallutsinatsioon. Siiamaani ei ole rohkem midagi tundnud, aga ÄE juures nägin väga uduse UH pildi pealt, et täitsa norms beebi ja süda lõi ja siputas seal midagi jalgadega.

Kuna vereproovis oli suhkur 0.1 üle normi (ehk siis 5.1), saadeti mind GTT-d tegema. Selle kohta olen ka igasuguseid õuduseid lugenud, aga no on ka elus vast hullemaid asju üle elatud.
Plaanin ülejärgmine nädal minna.

LA kuupäev pandi ka paika, 11.detsember, mis ei olegi nii kohutavalt kaugel. Ja uus ÄE siis juba jaanuari alguses.

Aasta alguses ka kolime päris oma koju, mis on väga põnev – ainult et lapse tuba ei oska ma küll esialgu sisustada, kuna pole selle teemaga ju kunagi varem kokku puutunud. Aga no küll ma midagi välja mõtlen 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

käisin täna OSCARit tegemas. titega kõik korras, kõik normid-näitajad ilusad, ainult kasvupeetuse oht on. võtan nüüd hjertemagnyli.
vahva oli näha teda ikka, elukaaslane oli ka kaasas ja ilus kogemus.

minagi plaanin lapse sõiduvahendite otsimise enamasti mehe kätesse anda, sest ta on hull guugeldaja ja researchija. ja õnneks aega kah veel on selle kiire asjaga.

nüüd saab rahuliku südamega sõpradele ka rääkima hakata, nii tore 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Gucci

Oscar

Tere. Käisin siis täna Itks ultrahelis. Nii kift oli seda väikest siputist näha. Kuklavolt ja ninaluu olid ilusti korras. Muret teevad hoopis teised näitajad, homme tehakse uus uh. Päevade järgi on rasedust 12+4, uh järgi 13,6. Homme ongi viimane päev seda uhd teha. Titte oli väga raske mõõta, oli halvas asendis. Loodan, et homme on parem teda mõõta, vaadata. Preeklampsia risk 1:92. Sain mingi ravi peale. Ärge küsige, mis riskid olid, ma ei mäleta ja paberilt raske aru saada😐 Äkki siis need downi ja edwardsi sündroomid.Natuke kurb on nüüd olla. Ootan homme paremaid uudiseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gucci, kuklavolt ja ninaluu näitavadki Downi tõve tõenäosust. vaata seda> https://www.ultraheli.ee/et/loote-kromosomaalse-riski-hindamine

Please wait...
Postitas:
Gucci

Nüüd siis vaatasin, et saatelehel on kirjas, et homme on NT korduv mõõtmine, lisamarkerid. Ongi seotud kuklavoldiga. Mul nüüd segadus. Tänane uh tädi ütles, et kuklavolt ok,ninaluu ka. Ah, üritan mitte mõelda, homme selgub ehk täpsemalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gucci. Küllap on kõik ikka hästi. Mul oli ka igavene jama. Aga küllap on siiski kõik hästi! Hoiame pöidlaid! 💕

Please wait...
Postitas:
Minn

Meeldetuletuseks,et FB gruppi panime algul piiri ja varsti ongi see piir käes. Kes veel soovivad liituda siis liituge. Kui piir käes läheb FB grupp lukku ja enam juurde ei võta. Ei taha väga suureks ka gruppi teha.

Please wait...
Postitas:
Gucci

Käisin siis täna uuesti uhs, kus vaadati lisamarkereid. Kõik ok. Mind võeti esialgu päevaravisse, kus ootasin 4 tundi ultraheli. Aga see oli seda väärt, nüüd süda rahul.

Ma esialgu mõtlesin, et ei liitu fb grupiga, aga nüüd olen kahevahel. Ei tahaks seal tuttavat nägu kohata 😅

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gucci. No näed! Väga hea meel, et kõik hästi oli. 😊

Please wait...
Postitas:
N88bike

Tere, olen täitsa uus siin foorumis. Esimese lapsega leidsin läbi ühe foorumi toreda beebigrupi ning loodan nüüd teisel ringil sama 🙂
Ootan teist, rasedust praegu 14+1 (tähtaeg 21.mai). Kodus kasvamas 1a10k poeg.
Esimene trimester oli kurnavam kui eelmise rasedusega, jube väsimus ja iiveldamist omajagu, kuid nüüd paar nädalat juba palju parem olla.

Lugesin tagant järgi kōik postitused ka läbi, väga pōnev oli. Saadan peagi ka taotluse Facebooki grupiga liitumiseks.

Vahvat ootust kōigile! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meeldetuletuseks,et FB gruppi panime algul piiri ja varsti ongi see piir käes. Kes veel soovivad liituda siis liituge. Kui piir käes läheb FB grupp lukku ja enam juurde ei võta. Ei taha väga suureks ka gruppi teha.

Sooviks ka FB grupiga liituda aga ei julge veel. Kuna T13 risk oli kõrge 1/48-le. Niptify vastuse saan ehk järgmine kolmapäev ja lootevee uuring alles 16.12.2019.a Loodan, et grupp ei ole veel täis ja ehk saab mulle 1-e koha hoida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Minn

Sooviks ka FB grupiga liituda aga ei julge veel. Kuna T13 risk oli kõrge 1/48-le. Niptify vastuse saan ehk järgmine kolmapäev ja lootevee uuring alles 16.12.2019.a Loodan, et grupp ei ole veel täis ja ehk saab mulle 1-e koha hoida.

Kirjuta meilile siis tean kellele kohta hoian.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi siit peavaludest on kimpus? Kuidas te neid taltsutate?

Ma sel nädalal juba teist päeva jalust maas, tööd teha ei saa, sest ekraanid teevad ainult hullemaks. Täna võtsin ühe paratsetamooli ka, see aitas umbes 5ks minutiks ja siis tuli uue hooga peale..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi siit peavaludest on kimpus? Kuidas te neid taltsutate?

Ma sel nädalal juba teist päeva jalust maas, tööd teha ei saa, sest ekraanid teevad ainult hullemaks. Täna võtsin ühe paratsetamooli ka, see aitas umbes 5ks minutiks ja siis tuli uue hooga peale..

Mul ka peavalu suht igapäev aga talutav, mõned korrad olen paracetamoli võtnud kui on väga hulluks läinud.Ega ei oskagi soovitust anda äkki teeb värske õhk paremaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
karen77

Oleneb, millest peavalu põhjustatud on. Minul on ka peavalud, aga saan neid eemale peletatud kohvi või koka joomisega (1-2 väikest tassi päevas, ÄE loal). Paracetamol ka alati kaasas. Võimlen ja venitan, et hoida ära võimalikke pingepeavalusid. Siiani on enam-vähem aidanud. Loodan, et saad oma valude põhjustele jälile!

17+5

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 263 )

Esileht Lapse ootamine Mai beebid 2020